Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hallott már valaki Panel, betonház allergiáról? Tényleg nagyon káros az egészségre? fórum

Hallott már valaki Panel, betonház allergiáról? Tényleg nagyon káros az egészségre? (tudásbázis kérdés)


11. Kisszsuzska83 (válaszként erre: 10. - Era06)
2010. márc. 19. 11:57
Igen, tényleg lehet, de a régi ágyában alszik és nincs új párnája, sem takarója. Szerintem a hely nem jó. Mióta itt lakunk még én sem aludtam egy jót.
10. era06 (válaszként erre: 6. - Kisszsuzska83)
2010. márc. 19. 07:52

lakáson belül is lehet valami, ami nem tetszik neki.

új paplan, párna

9. Dóry87 (válaszként erre: 8. - Kisszsuzska83)
2010. márc. 18. 08:37
Jól teszitek!Remélem, hogy utánna már semmi gond nem lesz!Jó egészséget kívánok!
2010. márc. 18. 07:37
Májustól elköltözünk, mert amióta itt lakunk a kisfiúnk folyton beteg és éjszakánként egyáltalán nem alszik. Január óta keresünk új lakást, májustól szerencsére már nem itt fogunk lakni. Remélem utána változik a helyzet.
7. Dóry87 (válaszként erre: 6. - Kisszsuzska83)
2010. márc. 17. 20:01

Lehetséges!Az akkor viszont nem jó...:S

Nyáron még meglehet oldani, hogy kinyitod az ablakot, de most még hideg van hozzá, szerintem vidd el egy allergia vizsgálatra és kérd, hogy ne csak az alapokat nézzék meg, mond el mi a gond...

Ha kiderül, hogy allergiás akkor viszont az az egy megoldás marad, hogy költöztök, tudom ez nem ilyen egyszerű, de gondolom a gyerek egészsége a legfontosabb...

2010. márc. 17. 19:02
Augusztus óta lakuk panelban, és azóta a kisfiam állandóan beteg. Nagyon nehezen veszi a levegőt, sokszor befullad. Az orra állandóan tele van. Hetente járunk orvoshoz, és most gondoltam arra, hogy nem-e azért van, mert a házban van valami.
2010. márc. 17. 17:37

nem beton allergia, hanem aszbeszt

A régi panelházakban volt ilyen, mot kezdik kiszedegetni belőle.

Van olyan is, aki nem bíraja a panel levegőt,száraz. Nekem is mindig nyitva az ablak egy kicsit

2010. márc. 17. 17:28
Bár állítólag az esetek nagy töpségében aki allergiás rá az kinövi, de én nem nőttem...:S
2010. márc. 17. 17:26

Szia!

Én az vagyok..:S

Kikoromba derült ki mikor a mamámékhoz mentünk hétvégente, befulladtam és egyszer még a mentőket is ki kellett hívni mert nemkaptam rendesen levegőt, akkor kivizsgáltak és kiderült, hogy a panel házak csinálásakor valami különleges port használnak (most nemjut eszembe a neve) és arra vagyok alergiás!

Ezért el is költöztek mamáék mi meg akárhányszor költöztünk mindig figyeltünk, hogy milyen házat nézünk ki.

Aztán jó páér évvel később volt egy párom aki panelban lekott, nála is csak úgy tudtam aludni, hogyha egy kicsit résnyire nyitva volt az ablak, mert nehezebben vettem a levegőt!

2010. márc. 17. 16:57
Mik a tünetei?
2010. márc. 17. 16:49
Hallott már valaki Panel, betonház allergiáról? Tényleg nagyon káros az egészségre?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook