Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Atkins diétában mennyi ch-t lehet enni? fórum

Atkins diétában mennyi ch-t lehet enni? (tudásbázis kérdés)


12. df37b7924d (válaszként erre: 11. - Gaby76)
2010. márc. 17. 22:05

Én húsevő voltam mint a vércse,de ez az atkins kicsi húsundort okoz a mai napig,bár anno ez a diéta nekem maga volt a mennyország:-)

Végre volt egy diéta ahol ehettem,és látványos fogyásom volt.

Nekem szénhidrát nem hiányzik,csak a tej....

De nekem is volt tojásrántottás időszakom,mert azt is engedi ez a diéta. Attól kicsit változatosabb lett.

Ha gyorsan sokat kell fogyni,akkor ez a legtutibb,és ezt elismeri az összes dietetikus,meg még a "norbika" is:-)

Most megyek aludni,jó éjt,szia.

11. Gaby76 (válaszként erre: 10. - Df37b7924d)
2010. márc. 17. 21:41

Én is szoktam érezni, amikor megindulnak a kilok. Ma is pont igy vagyok ezzel. Holnapra biztosan kevesebbet mutat a merleg. Tutituti. Pedig delben bűnöztem, mert a páromnak rántott halat sütöttem és megettem egy darabkát, de viszont nem ettem ezen kívül ebédet semmi egyebet. Időnként úgy érzem, hogy attól is fogyok, hogy nem bírok húst látni, és már inkább nem eszem semmit, csak egész nap literszám iszom a diabetikus italokat. :-)

Különben én abszolút húsevő típus vagyok. Te hogy vagy ezzel??? Nekem ajándék, ha diétaként jó kis szalonnákat ehetek hagymával :-) Csak kezdetben muszaj volt hozza egy fel szeletke kenyeret ennem, mert nem csuszott le nelkule. Akkor is fogytam azert, csak nagyon lassan. Most már bármi jöhet kenyér nélkül. A minap gombás tojásrántottat ettem, annyira nem bírtam a hust :-)

10. df37b7924d (válaszként erre: 9. - Gaby76)
2010. márc. 17. 15:46

Közben elszaladtam,de már vagyok.


Hihetetlen hogy mennyire fogyaszt a szalonna ha csak zöldeket eszel mellé. Én is vettem császárt és mellé paradicsom,vagy savanyú kápi. Én amúgy naponta éreztem hogy mindenem laposabb,meg tök sok energiám volt. Csak a tej hiányzott nagyon,mert imádom.

9. Gaby76 (válaszként erre: 8. - Df37b7924d)
2010. márc. 17. 11:27
ó, nekem a ferjem szabályosan kinevet, amikor a talcara felpakolom a szalonnat, sonkat vagy kolbaszt, eszek melle cseresznyepaprikat vagy hagymat, aztan masnapra 30 dekat fogyok! Én is szedek vitaminokat már, sajnos az első 2 honapban nem szedtem es a görcs lett az eredmenye. nekem a repülőstart nem sikerült a fogyásban, mert masfel honapig tartott megszoknom, hogy rendesen be tudjam tartani. Januar kozepe ota minusz 7-8 kiló
8. df37b7924d (válaszként erre: 6. - Gaby76)
2010. márc. 17. 11:11
Ja a lában nem görcsölt.Szedtem,szedek vitamint,calcium magnéziumot most is.
7. df37b7924d (válaszként erre: 6. - Gaby76)
2010. márc. 17. 11:11

20gr CH 1 hónapig,és -8kg. De a végén nem tudtam változatosra csinálni az ételeket,az ízek is hasonlóak voltak,elegem lett. Néha 1heti atkinseket bevetek,de az csak 2-3 kg korrigálásra jó. Mellékesen nekem az édes íz hiányzott. tejfölt cukroztam(boaaaa),deitet ittam,de egy pohár tej,joghurt,azokért majdnem meghaltam.


Én sok ételt ragunak készítettem mert abban főzve van a zöld.(mókás ám a pörköltet kanállal enni mélytányérból,és még el is kell magyarázni hogy diétázol...) Répa,zeller,petrezselyem,zöldbab,és amik engedve vannak ezeket tettem a raguba.

Zöldsaláta nálam kilőve,azt meghagyom az önsanyargatóknak.

6. Gaby76 (válaszként erre: 5. - Df37b7924d)
2010. márc. 17. 10:50
megkerdezhetem mennyi idő alatt mennyit fogytal vele? És nem görcsölt a lábad? A hus már nekem is kifordul a számból :-)
2010. márc. 17. 10:46

A repülőstartnál 20 gr CH ,a bevezető szak 30gr CH.


Attól függ melyik szakaszban vagy,mennyit akarsz fogyni,milyen gyorsan stb.


A lényeg a minél kevesebb CH,azt is zöldségből,gyümi tilos,továbbá a tej sem fehérjének számít az Atkins-ben.

Mükszik jól a diéta ,brutál jól lehet fogyni vele,bár nekem az első hónap után már "kifordult" a hús a számból...

2010. márc. 17. 10:39
Neked nem görcsöl a lábad a diétától?
2010. márc. 17. 10:39
azt hiszem 40-50re, de a konyv azt irja, hogy ez egyéni
2010. márc. 17. 10:38
Azt tudom, hogy az elején 20-30g/nap.., de ezt mennyire lehet/kell feltornázni?
2010. márc. 17. 10:37
Atkins diétában mennyi ch-t lehet enni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook