Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Próbálta már valaki vagy ismerőse a hidrocolon terápiát azaz a vastagbél mosást? fórum

Próbálta már valaki vagy ismerőse a hidrocolon terápiát azaz a vastagbél mosást? (tudásbázis kérdés)


10. emagdi (válaszként erre: 7. - Anna1974)
2010. dec. 30. 18:23
:))))))))
2010. dec. 30. 17:55
helyett próbáld ki az oxitarmot ha megteheted anyagilag akár 6 hónapig is használhatod,biztos segit és nem mossa ki a hasznos baktériumokat is
8. Zanna01 (válaszként erre: 1. - Cukornádkisasszony)
2010. dec. 30. 15:27
Én is gondolkozom ezen a kúrán, mert állítólag ez nagyon jó hatással van az egész szervezetre, nem csak a bélműködésre. Ez egy nagyon jó méregtelenítő kúra! Próbáld ki szerintem, mert az állandó hashajtó szedés nem megoldás!
2010. dec. 30. 11:38
kezdj el tőzsdézni. kilenckor, nyitáskor tuti rádjön a f.s.s minden hétköznap :))) bocs.
2010. dec. 30. 11:37
bocs, de hogy szorulsz annak lelki oka van. valamit nem akarsz elengedni, szorítod... előbb a lelkedben kellene "nézelődni", utána a patikában..
2010. márc. 17. 10:04

Szia!

Hidd el hogy szinte mindennap iszom frissen facsart narancslevet,nyáron sok gyümit eszem,bár inkább zöldséges vagyok.A mályva teát és a kapszulát szoktam inni/bevenni ha már rég nem voltam.......de ez sem megoldás meg az sem hogy mindig valami gyógyszert szedjek azért hogy eltudjak menni.Már kicsi korom óta ezzel kínlódom......és valami végleges megoldás jó lenne.

2010. márc. 16. 22:17

Pont tegnap tettek fel hasonló kérdést és írtam bele.

Én nem próbáltam, de nem is fogom!

Székrekedésre egyél sok gyümölcsöt, igyál rostos üdítőt, vagy ha végképp nem megy, marad a gyógyszertár!

2010. márc. 16. 22:14
Próbáltam, többször is és bejött. :)
2010. márc. 16. 22:08
Nem fogyás céljából kérdezem,inkább arra lennék kíváncsi valóban helyre állítja a krónikus székrekedést?
2010. márc. 16. 22:04
Próbálta már valaki vagy ismerőse a hidrocolon terápiát azaz a vastagbél mosást?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook