Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Zselégyöngybe a szerencsebambuszon kívül milyen gyökeres virágot tudok még tenni? fórum

Zselégyöngybe a szerencsebambuszon kívül milyen gyökeres virágot tudok még tenni? (tudásbázis kérdés)


7. Chicho (válaszként erre: 6. - Doxikri)
2010. márc. 17. 22:30
Sikerült utánajárnom.....hidrokulturális növényeket lehet gyökerestül ebbe a zselébe tartani...közülük pár a nyíllevél, szobafutóka, törpebors, fikusz, dracéna. Ezeknek nincs virágjuk úgyhogy most olyat keresek ami virágzik is de egyenlőre olyanokat még nem találtam. Akinek van ötlete az nyugodtan megoszthatja:D
2010. márc. 16. 22:28

Sziasztok! Ez engem is érdekel, mert éppen ma vettem ilyen zselégyöngyöt.

Azt mondta az eladó, hogy gyökerest is lehet...de annak nem túl vizes ez a közeg?

2010. márc. 16. 21:25
Azt gondoltam, hogy bármilyen vágott virágot lehet bele, de gyökeresek közül van lehetőség?
2010. márc. 16. 20:16

azért kaktuszt ne:))))

de szerintem is...mi vágott virágokat szoktunk:D

2010. márc. 16. 20:02
Szinte bármilyent bele tehetsz
2. JDTT
2010. márc. 16. 19:59
Szia,én eddig mindenféle vágott virágot beletettem,van egy virágboltos ismerősöm,ő is bele szokta rakni azokat amik letörnek,de még felhasználhatja!
2010. márc. 16. 19:55
Zselégyöngybe a szerencsebambuszon kívül milyen gyökeres virágot tudok még tenni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook