Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit lehet tenni az ellen, aki 5. 000 ft-al vert át TeszVesz-en? fórum

Mit lehet tenni az ellen, aki 5. 000 ft-al vert át TeszVesz-en? (tudásbázis kérdés)

2010. márc. 16. 19:28

Köszönöm a hozzászólásokat.

Egyenlőre még várom, hogy válaszoljon az e-mailemre. Ha nem megy szép szóval, akkor persze marad a fenyegetőzés, ami sajnos nagyon nem az én világom, de az ilyen emberektől nem sajnálom.

Azt hiszem már hiába jelentem, bár azért megpróbálom, mivel már úgy is felfüggesztették.

18. Lady Blakeney (válaszként erre: 15. - Retny)
2010. márc. 16. 18:52
Licitáltunk egy termékre amit megnyertünk. Az árát átutaltuk, aztán semmi nem érkezett. Aztán kiderült, hogy az illető rengeteg embert átvágott sok-sok pénzzel. Egyébként ez még tavalyi eset.
17. kitrákotty (válaszként erre: 14. - Lady Blakeney)
2010. márc. 16. 18:50
A feljelentés egy ötezer forintos "ügynél" sajnos nem sokat ér... :-(
2010. márc. 16. 18:49

Kérdezted már, hogy visszaveszi-e?


Írd meg neki, hogy nem vagy elégedett, utalja vissza a pénzed, és visszaküldöd a farmert.


így is bukod a postát, de legalább nem az egész árát.

Ha nem hajlandó, jelentsd a teszvesznek, + negatív értékelés!


én jártam már így, és simán visszavette az eladó a ruhát.

15. retny (válaszként erre: 14. - Lady Blakeney)
2010. márc. 16. 18:45
mi történt?
2010. márc. 16. 18:40
Nekünk is volt egy ilyen átverési ügyünk, csak a Vaterán. Az üzemeltető tényleg nem segít semmit, csak a feljelentés lehet megoldás. A mi esetünkben akkor több, mint 60 embert vágott át egy mocsok. Egy valaki volt olyan bátor és feljelentette. Ezután a rendőrség minden károsultat bevont az ügybe. Azóta az illető már börtönben ül. Összesen milliós nagyságrendű kárt okozott. Nekünk szerencsére csak 4900 Ft-ot, de volt akinek több, mint 100 000 Ft-ot. A bíróság mindenkinek megítélte a pénzét, de szerintem soha nem fogjuk visszakapni. Az egyik ok az, hogy nincs egy vasa sem, a másik pedig az, hogy éppen ül. Meg szerintem nem is érdekli. Nem tudunk mit csinálni vele.
13. zuzu07 (válaszként erre: 1. - Fd40fbf4fa)
2010. márc. 16. 18:30

Tudtommal és véleményem szerint a TeszVeszen keresztül sajnos semmit.Erre vonatkozóan nem rendelkezik az üzletszabályzatuk semmit,az üzletekért ők nem vállalnak felelősséget.Sajnos csak az marad,ha megpróbálod az illető átverővel személyesen elintézni a dolgot, és ha nem megy szép szóval,akkor egy rendőrségi feljelentéssel történő fenyegetés felvetése talán eredményt hoz.Azt nem mondom,hogy tényleg fordulj a rendőrséghez,mert túl sok értelme nincsen,de a fenyegetőzés nem kerül semmibe,egy próbát mindenképp megér.

Ilyen adás-vétel előtt érdemes megnézni az eladó minősítését,az addigi adás-vételét,a róla írt véleményeket.Bocs,nem kioktatni akarlak,időnként sajnos a legnagyobb körültekintés ellenére is előfordul ilyen.

Tényleg sajnállak, és sok sikert az elintézéshez!Üdv

2010. márc. 16. 18:28

Azért az is fura hogy mindig szinte ki kell fizetni és utánna küldik ha megérkezett a pénz.

Néha lehetne forditva is :))

Én is vettem egyszer egy porszívot amit elvileg tök jó meg 1800watos ami tök jó lett volna:)

De a végén semmit nem ért igy egyenlőre bocsánatot kértem a régi porszívomtól:))Én igy 6000ft ot buktam:((

Ugyhogy most gyüjtünk az ujra:)

11. fd40fbf4fa (válaszként erre: 9. - Tündi7)
2010. márc. 16. 18:25
Hát, engem is ez zavar, hogy azért nem keveset fizettem a nadrágért. :(
10. fd40fbf4fa (válaszként erre: 5. - Tündi7)
2010. márc. 16. 18:25
Sajnos. :( Ez az első ilyen esetem, pedig 2008. júniusa óta folyamatosan csinálom. Igen, én is megnéztem, de sajnos most semmit nem ért.
9. Tündi7 (válaszként erre: 6. - Fd40fbf4fa)
2010. márc. 16. 18:24

Hát igen volt egy nagy átverős ahol nagyon sokan belebuktak.

és neki is volt kb 60 pozitiv utánna kezdte el a fizetnek de nem küldte az árut.

Felfüggeszteték és most nyomoznak de akit átvert annak soha nem kerül meg a pénze.

8. fd40fbf4fa (válaszként erre: 4. - Vanilla00)
2010. márc. 16. 18:24
Hihetetlen ... :(
7. fd40fbf4fa (válaszként erre: 3. - B643145122)
2010. márc. 16. 18:24
Megvettem egy igen márkás farmert, majd 4 napon belül elutaltam a nadrág árát. Azt mondta, hogy márc. 5-én feladta a csomagot, erre ma bemegyek a postára és kiderül, hogy csak 12-én lett postázva. Mindegy, ez a legkisebb gondom. Ma megkaptam, kibontottam és egyáltalán nem azt a nadrágot kaptam, amit megvettem. :(
6. fd40fbf4fa (válaszként erre: 2. - Zsanci79)
2010. márc. 16. 18:22
Már felfüggesztették az illetőt, bár nem tudom pontosan miért, mert: 13/137 pozitívja van és "csak" 2 negatívja. 97,3%-os. :( Ezért nem is gondoltam volna arra, hogy esetleg is átver.
5. Tündi7 (válaszként erre: 1. - Fd40fbf4fa)
2010. márc. 16. 18:21

Szioka hát szerintem nagyon semmit :((

Nagyon sokan jártam már igy és sajna fognak is:((

Én is félek igy vásárolni.

De elöttem mindig megnézem az adatlpjáthogy van e esetleg negatív értékelése.

2010. márc. 16. 18:20
Hát nem tudom, hogy mit tudsz tenni, én kb 16-ot buktam egy gerinctelen mocsok miatt aki egy használhatatlan, működésképtelen árut küldött nekem :(
2010. márc. 16. 18:20
Írjál a teszveszeseknek! Mi történt pontosan? Én sokat vettem és adtam el.
2010. márc. 16. 18:20
Jelenteni kell a teszvesznek
2010. márc. 16. 18:19
Mit lehet tenni az ellen, aki 5.000 ft-al vert át TeszVesz-en?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook