Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Gyulladt pattanásos bőrt milyen gyakran és meddig kell borogatással kezelni? fórum

Gyulladt pattanásos bőrt milyen gyakran és meddig kell borogatással kezelni? (tudásbázis kérdés)


7. babszibobó (válaszként erre: 6. - 8fd47b681f)
2010. márc. 17. 14:44
Minden alkalomra frisset kell főzni és már langyosan fel lehet tenni!Nem kell lehűteni, pontosabban nem muszáj!Amíg hűl a kamilla, főlé hajolhatsz és gőzölheted az arcod (takard le a fejed törcsivel).A légutak tisztulnak, a pórusaid kitágulnak, így a borogatásban lévő hatóanyagok jobban eljutnak a gócpontokhoz!
2010. márc. 16. 19:31
És hidegen vagy melegen érdemes használni, alkalmazni? Úgy értem, lefőzök kamillát, azt leszűröm. De ugye be kell tennem a hűtőbe. utána használjam mindig így hidegen, esetleg melegítsem fel?
2010. márc. 16. 18:44
suti_88?
2010. márc. 16. 18:17
Akár minden nap borogathatod, nem árt, de a kamilla szárít, ugyebár ezért segít, úgyhogy ha hosszú távon gondolkozol,keress valami semleges hidratálót, nem a legdrágábbat, sőt, csak az a lényeg hogy ne legyen benne zsíros összetevő!
2010. márc. 16. 18:15
Nem hiszem hogy ártana.
2010. márc. 16. 18:12

Én kipróbáltam ezt a kamillaborogatást, bevált. El is tűntek a homlokomról a gyulladt pattik.

Csinálhatom tovább reggel és este minden nap, vagy csak akkor kell, ha kijön egy gyulladt pattanás?

2010. márc. 16. 18:11
Gyulladt pattanásos bőrt milyen gyakran és meddig kell borogatással kezelni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook