Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Sötét látóteres vizsgálat fórum

Sötét látóteres vizsgálat (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Sötét látóteres vizsgálat

2010. ápr. 15. 07:01

Szia!

Elküldtem priviben.

18. ladypo
2010. ápr. 14. 22:26

Kedves Telifánt!

Nekem is küld el légyszi priviben az infókat!

Köszönöm!

2010. márc. 22. 15:59
16. badonyimariaeva (válaszként erre: 14. - Telifánt)
2010. márc. 18. 22:52
Amelyik problémáról tudnak, még azzal sem akarnak foglalkozni ezek az orvosok, saját tapasztalat!
2010. márc. 18. 15:36

Kedves Telifánt!


Kérlek küld el nekem is, hogy hol és mennyiért lehet ezt elvégeztetni. Nekem is gyakran fáj a fejem, fáradékony és ingerlékeny vagyok. Köszönöm!

14. telifánt (válaszként erre: 13. - Badonyimariaeva)
2010. márc. 18. 06:47
Ez igaz, de olyan problémákra tud fényt deríteni, amivel az orvosok nem foglalkoznak (illetve a többsége nem foglalkozik)
2010. márc. 17. 22:28
Sokat olvastam már róla, de a sötét látóteres élő vércseppanalízis önmagában nem alkalmas orvosi diagnózis felállítására.
12. dusmata (válaszként erre: 11. - Fdóri)
2010. márc. 17. 11:47

Daganatos beteg voltam, nagy szükségem lenne erre a vércsepp analizisre !

Megkérnélek, hogy a címet, telefont küldd el!Nagyon szépen köszönöm!

11. fdóri
2010. márc. 17. 08:48

Szia!


Kérlek, nekem is küldd el hogy hol és mennyiért végzik el ezt a vizsgálatot:) Köszönöm

2010. márc. 17. 07:36
Szia! Legyszi nekem is elkuldeni a cimet.Koszonom.
9. momo1979 (válaszként erre: 3. - Telifánt)
2010. márc. 16. 21:45

szia!


Engem is érdekelneez a vizsgálat légy szíves küld már el nekem is. Kellettfizetni? Mennyit?

2010. márc. 16. 20:24
Ha nem bánjátok, közben elmesélem hogy mi történt azóta. Sajnos egy antibiotikumos és szteroidos kezelés kapcsán kiderült hogy elszaporodott a candida a szervezetemben, ezért voltak mostanában falási rohamaim. (4-5 tábla csoki fél óta alatt és hasonlók) A vizsgálat szerencsére kiderítette, és azóta "kezelés" alatt állok. A véremben sokkal kevesebb a candida a 1 hónappal ezelőttihez képest, úgyhogy elmondhatom hogy sikeres a terápia. Páromnak szintén ugyan ilyen gondjai voltak, valamint nagyon korpás volt a feje és hámlott az arca is. Azóta neki is javulóban vannak az eredményei. Sokkal frissebbek vagyunk, kevesebbet vagyunk idegesek (páromnál ez nagyon nagy gondot jelentett korábban), jobb a közérzetünk, nem vagyunk felfúvódva, tudjuk kontrollálni hogy mikor mit eszünk, és nem feltétlenűl kívánjuk minden nap az édességet, és elkezdtünk fogyni.
2010. márc. 16. 20:17
ment a privi
2010. márc. 16. 20:14

Szia!

Engem is érdekelne, ha lehet én is szeretném azt a privit. :D

5. telifánt (válaszként erre: 4. - Hannah87)
2010. márc. 16. 18:58
írtam privit
4. Hannah87 (válaszként erre: 3. - Telifánt)
2010. márc. 16. 18:21

Szia!

Én is örülnék ha elküldenéd, mert az interneten minden infó megvan a vizsgálatról csak az nem, hol végzik... (vagy én kerestem bénán???)

Nem gondoltam h ezt ennyire nem hirdetik sehol...

3. telifánt (válaszként erre: 2. - Violamama)
2010. márc. 16. 17:52
szia! A vizsgálat helyszínét sajnos ide nem írhatom ki, de küldöm priviben a címet.
2010. márc. 16. 17:23

Szia!

Engem az egséz vizsgálat érdekelne, hol és mennyiért lehetne ezen részt venni? Nekem pont a szülés óta vannak gondjaim amire az orovosk legyintenek. Készülök elmenni egy teljes kivizsgálásra, de most ez egész iránt nagyon érdeklődő lettem.

2010. márc. 16. 16:03
A sötét látóteres ultramikroszkóppal végzett élő vércsepp analízis egy átfogó vérvizsgálat. Felvilágosítást ad a vér alakos elemeinek minőségéről és működőképességéről. Lehetővé teszi különböző betegségekre utaló zavarok és elváltozások megfigyelését az „élő vérben”, mielőtt még a konkrét betegség kialakulna.

Ugrás a teljes írásra: Sötét látóteres vizsgálat

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook