Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Gödi újtemető fórum

Gödi újtemető (beszélgetős fórum)

2010. nov. 3. 20:17

Sziasztok

Nem tudom tudtok e segíteni, hogy lesz-e itt valaki még. Én is a Gödi temetőt keresem. Jövő keddre kéne biztosra tudnom hogy most Gödön egy temető van vagy kettő? (sajnos ezt az infót még nem tudom)És még lenne egy olyan kérdésem, hogy Újpest Városkaputól távolsági busz megy oda? Mint ha ezt hallottam volna mert nekem onnan lenne a legközelebb azt hiszem. És a távolsági buszról akkor van csak olyan megálló, hogy Göd? Vagyis nem Alsó vagy Felső Gödnél kell leszállni? Azt olvasom itt hogy sokat kell gyalogolni a temetőig. De akkor a buszról leszállva is sokat kell gyalogolni?

Elnézést a hülye kérdésekért, és köszönöm a válasz/okat.

8. Lupo87 (válaszként erre: 7. - Buksi13)
2010. márc. 18. 22:35
Szió! Sikerült megtalálni?
7. Buksi13 (válaszként erre: 5. - Lupo87)
2010. márc. 16. 18:06
oké, köszi, remélem megtaláljuk. Sétálunk egy nagyot.
2010. márc. 16. 16:37
Ugyan nincs mit! :-)
2010. márc. 16. 16:37
Van Alsó-Göd Göd és Felső-Göd. Gödön kellene leszálni.
4. Buksi13 (válaszként erre: 3. - Lupo87)
2010. márc. 16. 16:31
Köszönöm szépen, látom a térképen, akkog Göd-alsónál szálljunk le ugye? és jobbra van a Rómaiak utja, ha jól látom. Csütörtökön kellene mennünk, de mindenki csak a 2-es ut melletti temetőt ismerte.
2010. márc. 16. 15:59
No. Mondom a lépéseket! Google-Göd térképe-az első linkre kattintasz és máris kijön a térkép. Itt kattints a műholdas képre és közelíts rá a képre. ha ez megvan látni fogod a Göd vasútállomás kiírást. Továbbá megfogsz látni egy utat aminek Rómaiak útja lesz a neve. Erre az útra kell rátalálnod és végig menni rajta. Ez e nagyon hosszú út. A végén fordúlj balra és a bal oldalon van a Gödi új temető.
2010. márc. 16. 15:41
Még ha Gödön is szállsz le messze van onnan a temető. De csinálok neked gyorsan 1 térképet,hogy boldogúlj. Pill. és kész van!
2010. márc. 16. 12:38

Sziasztok

Valaki tudna nekem segiteni, hogy lehet Gödön az új temetőt megközeliteni. Pest felöl jönnénk vonattal , azt hiszem. Nem az amelyik a 2-es ut mellett van. Hiába kerestem Göd oldalán, semmi utalás rá. Nagyon köszönöm.


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook