Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Aki ért a Photoshop-hoz légyszi jöjjön, segitség kellene! fórum

Aki ért a Photoshop-hoz légyszi jöjjön, segitség kellene! (beszélgetős fórum)


2010. márc. 18. 10:00
köszönöm sikerült minden!
2010. márc. 17. 18:42
Amúgy ha valamit meg kell gyorsan photoshopolni, akkor ma még összedobom szívesen Neked!
2010. márc. 17. 18:42

Szia!

A bal oldali függőleges menüsor legalján van egy gomb (csak a CS3-bam a CS4-ben máshogy van). Most nem emlékszem fejből, vagy az utolsó, vagy az utolsó előtti, azt nyomogasd addig, amíg a kép külön ablakba nem kerül, mint a windowsos ablakok. és ha az megvan, akkor látni fogod a megnyitott képeid is. Írj majd, hogy sikerült-e.

2010. márc. 16. 09:50
a cs3-at használom, a háttér változtatást már értem, de nem tudnád nekem leirni pontról pontra, hogy tudnék megnyitni két képet onnantól hogy bejön a program? Nagyon sűrgös lenne és fontos
2010. márc. 16. 09:48
hát nem tudom biztos tök egyszerű csak én nem értem. Letenni se tudom, hogy kell a tálcára, és épp a megnyitott kép van mindig csak baloldalt, de nem csináltam belőle másolt réteget vagy kell?
2010. márc. 16. 09:38

Hümm... Ilyenről még nem hallottam. Nálam simán működik a dolog. (Direkt megnéztem az előbb :)

Eltűnnie nem kellene, csak mindig az kép lesz aktív, amelyiken dolgozol, azt látod. A háttérben ott kellene lennie a másiknak. Mikor meg a másik kell tedd le őket kis méretre és akkor elő kell kerülnie a másik képnek is. Utána meg azon tudsz dolgozni.


Ha ez így nem megy, akkor sajnos nem tudom, hogy mi lehet a baj :(

2010. márc. 16. 09:31
Fotózok amúgy ismerkedem a ps-sel elég sok mindent tudok már de ez a háttér készitéshez való két kép megnyitása még nem tudom hogy van
2010. márc. 16. 09:30
ismerem a digiretus oldalt köszike de valahogy ami érdekel még sose találtam meg rajta. :)
2010. márc. 16. 09:29
na de pont ez a bajom, ha rámegyek, hogy megnyitás megnyitok egy képet hiába kicsinyitem le, ha rámegyek megint arra hogy megnyitás a következő képhez amit meg akarok nyitni akkor eltünik az első
2010. márc. 16. 09:26

Szia!


Van egy digiretus oldal, ahol több száz tipp, trükk van fenn Photoshophoz is. Szerintem kukkants be oda!

2010. márc. 16. 09:23

Tedd a a megnyitott képeket kis méretre és akkor egymás mellé, egymásra rakja őket és akkor láthatod mind a kettő.Ugyan úgy tudod őket mozgatni, mint bármely progi ablakát kis méretben.


A háttérkészítésről, pedig mindjárt küldök neked egy tutorial-t privátban. Bár ha nem vagy otthonos a ps-ben akkor lehet nem ezzel kellene kezdened, hanem az alapokkal.

2010. márc. 16. 09:21

Hát igazából az, hogy nem tudom, hogy lehet egyszerre két képet megnyitni a progiban, mert egyet megnyitok az ok, de ha ujat akarok akkor az előző eltűnik és egyszerre kettőt akarok, ugyanis van pár fotóm, amiről a hátteret le kéne cserélni ezért kéne két képet megnyitnom.

Viszont ebben is segitségre lenne szükségem, hogyan lehet hátteret más hátteret csinálni egy fotóhoz. kérlek segitsetek sos!!

2010. márc. 16. 09:18

Elég otthonosan mozgok benne, szívesen segítek :)

Mi a probléma?

2010. márc. 16. 09:16
hát én sem vagyok prori de mond hátha összehozzuk :)
2010. márc. 16. 09:15
Kicsit értek hozzá,hátha tudok segíteni:)
2010. márc. 16. 09:13
-

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook