Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szegeden hol lehet tornázni? fórum

Szegeden hol lehet tornázni? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2013. márc. 4. 19:25
Szeretnék csatlakozni valakihez, aki most kezdené el a sportolást. Anikó
96. mongi (válaszként erre: 95. - Altair-ré)
2013. febr. 20. 09:11
Köszönöm,de táncolni nem igazán szeretek...Aztán ki tudja még mi lesz,mindig változok...:))
2013. febr. 19. 23:13
Érdekelne egy tánc, aminek ugyanilyen tulajdonságai vannak? Improvizáción alapul, és szintén minden izmot, ízületet, testrészt átmozgat, fogyaszt, és még nagyon sok jó tulajdonsága van... Én ezt végzem, és nagyon jó különleges hatása van... ,enne kedved csatlakozni?
94. mongi (válaszként erre: 93. - Altair-ré)
2013. febr. 19. 08:27
Spinningre járok.Nekem jó,mert nincs koreográfia és minden kritikus részemet :) átmozgatja.Na,és főleg a combjaimat szeretném formába hozni.
93. altair-ré (válaszként erre: 90. - Mongi)
2013. febr. 13. 15:22

Mongi!

Miért, mi célból jársz a mozgásstúdióba?

Milyen tapasztaltod van?

92. altair-ré (válaszként erre: 91. - Altair-ré)
2013. febr. 13. 15:20
gyógyító mozdulatok, zenés, különleges improvizáción alapuló mozgás és tánc!
2013. febr. 13. 15:18

szegeden egyedülálló lehetőség! Asztró tánc!

Érdekel valakit?

gyógyít, fogyaszt, erősít, harmonizál, és még nagyon sok jó tulajdonsága van a táncnak!

90. mongi
2013. febr. 13. 11:39
Én a Mozgásmániába járok,most kezdtem,de tetszik.:)
2013. febr. 12. 20:02

Sziasztok!

Él még ez a fórum?

jár még ide valaki?

88. ancika22 (válaszként erre: 59. - Nettas)
2010. jan. 24. 13:30
helló csajok!van valaki aki mostanában menne terembe, de nemmer, vagynem akar egyedul?én mennék..énis Anett:D
87. Mozgás (válaszként erre: 86. - K.Kicsi)
2009. jan. 13. 12:24

Szia!


Köszönöm szépen!

86. K.Kicsi (válaszként erre: 84. - Mozgás)
2009. jan. 6. 18:20

Sziasztok!

Újszegeden a Maros Fitt Parkba járok.

Szerintem kellemes , jó hangulatú hely.

Külön kardió és fitness terem van ahova általában nők járnak. A honlapjukról bővebb információt kaphatsz.(árak, órarend stb www.marosfittpark.hu)

85. cskata
2009. jan. 5. 13:26

Sziasztok!

Női (és nem koedukált!) fitness-/konditermet keresek Szegeden.

Sajna, ahová régen jártam, bezárt..:(

2008. dec. 4. 15:31

Sziasztok!

Örülök, hogy rátaláltam erre a fórumra, mert látom elég sokan járnak valahova tornázni.

Én most váltani szeretnék és érdeklődni szeretnék Tőletek, hogy melyik az a hely, ahol több óra közül is lehet választani, akár erősítő, akár kalóriaégető óráról legyen szó és ami elég fontos számomra, hogy jó hangulatú hely legyen, az emberre igazán odafigyelő óraadókkal!


Segítségeteket előre is köszönöm! :)

83. a9e1c02a7b (válaszként erre: 82. - Izabel)
2008. nov. 26. 09:08
Igen, én jártam! Nagyon szerettem, mondjuk ez már kb. 6 éve volt, lehet, nem ugyanazok az edzők vannak már, mint akkor.
82. izabel
2008. nov. 26. 00:48

sziasztok!


járt már valaki itt szegeden a szilágyi utcában lévő Euro-fittnes nevezetű helyre????

én most költöztem a környékre és ez van legközelebb, de nem tudom hogy milyen lehet, mivel neten sincs róla igazán semmi :(

81. gabyka05 (válaszként erre: 53. - Melanie_sz)
2008. aug. 8. 08:35

Szia Melanie,


igaz, hogy most veszélyeztetett terhesként, szigorú pihenéssel itthon növesztem a hátsóm (pajzsmirigy problémáim miatt) viszont még dolgozó nőként több helyet is kipróbáltam. Nekem a Fitt World jött be leginkább. Mondjuk rossz alvóként reggel 6-ra jártam, s ilyenkor a dolgozó emberi lények járnak le, akiket nem zavar, ha leizzadsz, s kommunikáció képesek is:))) Reggel 5-kor nyit, így ha Pestre szólított a munkám akkor is le tudtam menni és nagyon szimpatikus társaság jött össze a "törzsgárdából". Mivel elég nagy a hely levegőt is kapsz és nem kell sorban állnod a gépekhez, vannak hivatásos edzők is, akikn segítségét akár egy alkalomra, akár folyamatosan is kérheted. A havi bérlet korlátozatlan, így volt időszak, hogy hetente 5x lent voltam és nem is drága. A szoláriumuk is renben van. Az öltöző nagy és tiszta a tusoló. Tehát csak jót tudok mondani róla, mondjuk egyszer tévedtem le véletlenül délután, na akkor találkoztam sminkelt trendi cicamicákkal...

80. cskata (válaszként erre: 79. - HalfLife)
2008. máj. 27. 19:16

szia!

sajna ilyen bérletárak vannak - bár vannak helyek, ahol több, mint 1 hónapig (6 hét pl.) érvényes a bérlet..

Én most a Forma1 Fitnesz-be készülök járni (egy kis váltásra, más jellegű mozgásra vágyom..:)), ők a weboldalukon azt ígérik, hogy 1 bérlettel járhatsz tornákra és konditerembe is. (ezt általában külön szokták venni a különböző termek)

róluk pl. itt tájékozódhatsz:

[link]

2008. máj. 27. 17:07

Szasztok!

Látom, itt már csaknem mindenki vágja a szegedi lehetőségeket! :) Légyszi áruljátok már el az árakat is! Mert amiről eddig én hallottam, az elég kiábrándító volt! (4700 Ft egy havi bérlet)

Ja! és olyan kéne, ahol gépek is vannak, mert ugrabugrálni utálok, és mindig lemaradok! :)

Lehet, h velem van a baj, de 12 év balett után nem kéne, h gondom legyen a koreográfiával! :)

Köszi!

78. oszka (válaszként erre: 77. - Cskata)
2008. febr. 15. 12:31
Köszönöm.
77. cskata (válaszként erre: 76. - Oszka)
2008. febr. 15. 12:14
elküldtem!
76. oszka (válaszként erre: 72. - Cskata)
2008. febr. 15. 11:50
Szia. Nekem is megadnád az infokat a Sportcsarnokkal kapcsolatban?
75. csapeka (válaszként erre: 74. - Cskata)
2008. febr. 15. 11:17
Köszi szépen.
74. cskata (válaszként erre: 73. - Csapeka)
2008. febr. 15. 10:55
leírtam Neked privát üziben!:)
73. csapeka (válaszként erre: 72. - Cskata)
2008. febr. 15. 09:11

Szia! Légyszives ird meg,hogy a Sportcsarnokban hol, kinél lehet jelentkezni L.M-re és milyenek az órák?

Köszi.

72. cskata (válaszként erre: 70. - 99cbe82e76)
2008. febr. 15. 09:01

igen, valóban oda jártam régebben, bár én csak Leg Magic-re.. viszont kissé körülményes volt számomra, hogy kicsi a terem, kevés a hely és emiatt kb. 2 héttel korábban kellett időpontot foglalni pl. a L.M-re, hogy le ne csússzak az adott napról.. én sajna nem tudom betáblázni 2 héttel előre az életemet, és folyton lemondani sem szeretem az órákat, ha már egyszer felíratkoztam rájuk..

A Sportcsarnokban nagy a terem, 36 gép van, így nagyobb az esély, hogy az óra előtt 1-2 nappal még beférek a létszámba.

De ez csak az én véleményem..:)

71. Vastag Buxa (válaszként erre: 61. - Kis bogár)
2008. febr. 14. 14:43
Szia! Mostanába kezdtem el járni egy új helyre (MozgásMánia Stúdió), nagyon bejön,tiszta,kultúrált,nem nézik ki az embert. Kipróbáltam a popsimixet úgy érzem fárasztó,de hatásos volt. Nagyon kedves volt a lány aki tartotta,gondolkozok rajta,hogy kipróbálok több órát is. Ha van kedved gyere el,egy próbát megér,veszteni valód nincs.
70. 99cbe82e76 (válaszként erre: 69. - Cskata)
2008. febr. 14. 14:25
Szia! Nem dolgozom az MMS-ben, csakaz eddigi hozzászólásaid alapján arra következtetek,hogy valószinűleg Te is az MMS vendége lehettél ugyanúgy ahogy én is.Az is lehet, hogy 1órán egymás mellett tornáztunk. Én most is rendszeresern látogatom ezt a stúdiót és szerintem ezek az órák egyáltalán nem lightosak.Amikor már a vendégek sem tudják erőnléttel követni az oktatót akkor szerintem az az óra nem könnyű.
69. cskata (válaszként erre: 64. - 99cbe82e76)
2008. febr. 14. 13:30

nem akarok megfelelni az edző elvárásainak, a saját szintemhez mérten akarok óráról-órára jobban teljesíteni..

A Sportcsarnokba véletlenül vetődtem el, barátnőim voltak már ott órákon és ők hívtak. Aztán megtetszett, mert intenzívebbnek - ezáltal hatásosabbnak - tartom az ottani Leg Magic órákat.. Ráadásul most indult egy program, amelynek keretén belül táplálkozási tanácsot kaptunk és időről-időre csípő- és combkerület mérés lesz, így elvileg az eredmények is "kézzel foghatóak" és bizonyíthatóak lesznek. Ez a résztvevők számára is egy jó kontroll, nekem abszolút szimpatikus ez a fajta odafigyelés az órára járó lánykákra..


Egyébként Te a Mozgás Mániában dolgozol, hogy ennyire érdeklődsz a váltásom okáról?:))

68. cskata (válaszként erre: 63. - 99cbe82e76)
2008. febr. 14. 13:23

a "meghalást" természetesen viccesen és ugyanakkor pozitív minősítésként említettem.. mert egy stresszes nap után - szerintem - nagyon jó egy intenzív órán kiereszteni a fáradt-gőzt..

a sikerélmény pedig óráról órára, alkalomról alkalomra megvan, hiszen érzékelhetően egyre többet bír az ember, és amíg mondjuk az első órán az idő 50-60%-át pihegéssel töltöd, addig a kb. 10. alkalommal már totál végigcsinálod az egészet..

A túledzés nem fenyeget, annyira azért nem vagyok mazochista, tudom és érzem, mikor kell megállnom..:)

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook