Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Lehetséges? :/ fórum

Lehetséges? :/ (beszélgetős fórum)

2010. márc. 16. 16:40
Köszönöm szépen mindenkinek a hozzászólását, és a biztatást! :) Mindenképpen utána fogok érdeklődni!
7. b43860c232 (válaszként erre: 1. - E3cb7b027d)
2010. márc. 16. 13:26

Nem akarlak kioktatni (nagyon) de nem tartod későnek 25 évesen az álmodozást mégcsak nem is szakmáról,hanem hivatásról?

Survivor egyébként megmondta az MMV-t.Mi az MMV??

A Mai Magyar Valóság.

Persze nem írtad 25 éves korodig hány egzotikus nyelvet bírsz,milyen különleges biztonságtechnikai ismereteid vannak,milyen rendészeti,államigazgatási szakon szereztél diplomát a CIA titkos kurzusain.

Ezek közül ha bármelyik van,nem kell rokonának lenned egyik bukott rendőrfőnöknek sem.Talán felvennének,mondom :talán.

Egyébként vannak fizikai,metrikai korlátai,feltételei,hogy valaki hivatásos rendőr legyen.

6. survivor3 (válaszként erre: 1. - E3cb7b027d)
2010. márc. 16. 11:00

Hát férfiakban milyen rendőrök vannak????????


Fél évig rendőr voltam (igaz, régebben 1994-ben) de ott egy rakás nő 3 fekvőtámaszt sem csinált és futni sem tudott. Nagy beosztású emberkék leánygyerekei voltak...


Sok sikert neked!

Szurkolok!

2010. márc. 16. 09:31

"A testmagasság alsó megfelelési határa általában férfiaknál 168 cm, nőknél 162 cm. A megadott legalacsonyabb értéktől eltérő esetben a testmagasság, a testalkat, a testsúly (ún.Testtömeg-index) és a fizikai alkalmasság értéke alapján történik a minősítés"


Ezt találtam!

De telefonon mindenképp érdeklődj mert 2010-ben sok minden változott!

4. 01c8755c79 (válaszként erre: 3. - Tina87)
2010. márc. 16. 09:17
... hm... én úgy tudom, hogy van előírás a magasságra... de utána kellene nézni adott intézményben... ez egy telefon csupán. :o)
3. Tina87 (válaszként erre: 1. - E3cb7b027d)
2010. márc. 16. 09:15
Szerintem sem a magasság számít, hanem az erőnlét, mert alapképzésen mindenkinek van fizikai oktatás is,mindegy hogy utánna milyen munkakörben leszel, csak legyen erőd, és akkor nem számít semmi :)
2010. márc. 16. 08:58
" kicsi a bors, de erős " ! Ha ez minden álmod, biztosan nem lesz gond a magasságod ! Láttam már alacsony rendőrnőt :)Sok sikert !!!
2010. márc. 16. 00:40
Sziasztok! 25 éves vagyok, minden álmom, hogy rendőr lehessek! Egy probléma van "csak", mégpedig a magasságom (156 cm vagyok). Mik a lehetőségeim így? Milyen munkakörre lehetnék alkalmas? Előre is köszönöm a hozzászólásokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook