Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Beachbody - Insanity fórum

Beachbody - Insanity (beszélgetős fórum)


1 2 3
78. nonoori (válaszként erre: 76. - Nvidia)
2013. máj. 26. 20:54

Szia,


Az insanity asylumhoz milyen eszközökre van szükség? Ugrókötél?

A hybrid miben más? Köszi

2013. máj. 21. 20:16
Sziasztok! Látom kicsit leült a fórum.Én is elkezdtem az insanityt ez volt a 3.napom hát nagyon nehéz de érzem a testemen hogy igeni is kell nekei.olyan jó érzés hogy végig tudom csinálni hát kiváncsi leszek rá hogy hogy fogom bírni de kitartó leszek!
76. nvidia
2013. márc. 17. 14:36
En vegigcsinaltam az Insanityt, hozott eredemenyt centiben, sulyban nem nagyon, nem dietaztam mellette, aztan belevagtam az Asylumba, tartottam a dietajat is, az ajanlasokat , mikor mit, kb. 80%-osan. Eredmeny: meg több centi, es 6 kilo 30 nap alatt, csucsformaba hozott. Most kezdem 2 nap szünet utan az Insanity-Asylum hibridet, mert nagyon megszerettem, es eletem legjobb formajaban vagyok mind fizikalisan, mind mentalisan. Csak ajanlani tudom, hihetetlen jo, de tessek betartani az etkezesi ajanlasokat is, jot tesz az egeszsegnek.
75. Kata7555 (válaszként erre: 74. - Nyonyi)
2013. márc. 17. 12:17

Szia!


Én úgy tudom, hogy, ha nem tartod a diétát (vagy bármilyen diétát), akkor vastagodni fogsz és nem fogyni. A mozgás magában sokszor nem elég, bár nem ismerem a paramétereidet..

A napi mozgás fontos, viszont mellette legalább valamennyit kell változtatni étkezésen is! Nah és persze a rendszeresség is lény.


Fogyni akarsz? Formásodni? Mi a cél?

74. nyonyi
2013. márc. 4. 17:17
Sziasztok!Kérem szépen, válaszoljon valaki!:)Én. most tartok kb. a 11-nél, volt nap, amikor nem ment mert megfáztam, volt, amikor a maxot csináltam végig,ahogy kedvem volt..Nem fogyok egy dekát sem, sőt...De az is igaz, hogy nem nagyon diétázok..kezdek elkeseredni...
73. Silvy
2012. dec. 4. 18:05
most latom h. egy ket hlyen elirtam, bocsi
72. Silvy
2012. dec. 4. 18:02
Sziasztok! Nagyon regen irtam mar ide :) (bocsi az ekezetek miatt, kulfoldrol irok) Tavaly Novemberben es Decemberben szorgosan csinaltam az insaity-t januarra 10 fogytam a centikrol nem is beszelve, es nagyon jo volt a kondim. Sajnos most ott tartok hogy visszajott :( De legalabb nem egy honap alatt, ahnem egy fel ev kellett hozza. Most ujra neki fogok allni, de sajnos nalam a legnehezebb resz az az edessegrol valo lemondas. :( Nektek ez hogy sikerul, sikerult? Elore is koszonom a valaszokat. Tudom, hogy mukodik az edzes es megeri, csak nehez elkezdeni. Szep estet.
2012. szept. 11. 22:58

Szia! Én is nagyon kíváncsi vagyok...és megköszönném ha elküldenéd!

irezumi76@gmail.com

KÖSZI!!!!!

2012. szept. 10. 06:43

bocsi, nem jelent meg jól az előbb.

Szóval nekem is el tudnád küldeni a pdf-eket?

Nagyon szépen köszi!

2012. szept. 10. 06:43

Szia shee andreana@freemail.hu.


Köszi előre is

2012. aug. 29. 10:11

Szia! Elküldenéd nekem? (victoria.olah@gmail.com) Most hallottam erről az edzésről, kíváncsivá tett! Nagyon köszönöm!

Viki

2012. aug. 4. 17:59
jah, látom
2012. aug. 4. 17:58
jah, már látom! :)
2012. aug. 4. 17:56
Szia! Én nagyon megköszönném, ha átküldenéd. Itt hol lehet privit írni, h megadjam a mail címem?
2012. jún. 16. 03:58

insanity 6.nap

az elso het letudva meg 8 hatravan :D

holnap pihi ..juheee ^^

63. 7ac18b9dfa (válaszként erre: 59. - Maciméz)
2011. jún. 13. 11:26
Szia, amikor elsőre elkezdtem, akkor nem sporotltam legalább 4 éve :) volt bajom tőle, izomláz stb...de megéri szenvedni :D
2011. jún. 13. 10:26
Szia! 1 hete csinálom, minden második nap cardio abs-szel fejezem be az edzést... neked hogy megy? nincs meg az Asylum véletlenul?
61. maciméz (válaszként erre: 60. - Keszani)
2011. máj. 18. 15:25
:) Köszi, pont ráakadtam, megyek oda.
60. keszani (válaszként erre: 59. - Maciméz)
2011. máj. 17. 15:15
a hoxán van egy hosszabb forum is az insanityrol.ami aránylag aktiv is
2011. máj. 17. 15:04
Sziasztok! 1 órája olvastam a beachbody-ról életemben először, de már bele is szerelmesedtem. Eddig Gerorge Jones és MelB dvd-kre nyomtam, ill utolsó utáni pillanatokban nekem is R.R. volt eddig a biztos befutó, de kéne vmi változatosság. Mennyire voltatok edzettek amikor belevágtatok? Mert azért nem semmi az edzés! Eddig csak kisebb szösszeneteket találtam,hol elérhető a dvd? Előre is köszönöm!
58. Xilva (válaszként erre: 26. - Bf3f2dc3a8)
2010. dec. 4. 11:15
Szia! Írtad a hozzászólásodban a vajspray-t. Én mindenhol keresem, de nem találok ilyet. Tudsz segíteni, hol lehet vajspray-t beszerezni? Köszönöm!
57. Spiritus (válaszként erre: 56. - Jehru)
2010. júl. 5. 06:03

Elsőre nekem sem tetszett, aztán nagyon bejött a stílus...szóval egyszer azért majd próbáld ki....


Pár hónappal ezelött szó szerint meg se tudtam emelni a 16 kilósakat, de azért ma sem azzal csinálom végig a programot. A könnyű súlyom 3,5 kg körül van... az átlag a 6,5 és néha veszem elő a 10 és 16 kilókat.... azt hiszem a 16kg mind a két kézbe feladatokból max 6 ismétlésszámot tudok pihenés nélkül....meg ez azért is jó mert érzed, hogy fejlődsz!!! :)

56. jehru (válaszként erre: 55. - Spiritus)
2010. júl. 4. 22:25

Na megnéztem a P90X-et,valamiért nekem nem jön be,pedig elég keménynek tűnik,gondolom az is.

Sokkal másabb,mint az Insanity,az máshogy gyilkol:)


Nekem is van szőnyegem is,meg gumiszalagjaim is vannak,de a legnagyobb súlyzóm is csak 1,5kg,nekem azzal elég végigcsinálni egy Réka 20 percet.

Basszus te hogy bírod ilyen 10-20 kg-kal???Én 1x nem tudnám felemelni,nemhogy ezekkel csináljam végig a P90X-et.Baromi ügyes vagy, én még sajna csak bénáskodok,lehet majd egyszer réveszem magam és kipróbálom ezt a programot is.Az Insanity-vel is küzdök néha rendesen,de ennek ellenére tetszik,szeretem az ilyen kínzós edzéseket.:)

2010. júl. 3. 19:11

Több formája van. Csinálhatod több vagy kevesebb kardióval. Nagyon nagy hangsúlyt helyez a nyújtásokra, ami szerintem nagyon jó.


Olyan nagyon sok eszköz nem kell hozzá...bár lehet.

Nekem van egy jógaszőnyegem...szerintem az jól jön.


Van egy 20kg os súlyzókészletem + 1 db 6kg os + 1 db 10 kgos és 2 db 16 kgos súlyok.


Egy extra erős resistence band (em) vagy mim...amit a pici súlyok helyett és a húzódszkodás helyett használok.


Van egy fekvőtámaszizém ami nem létszükség de kellőképpen megnehezíti a gyakorlatot...kb ennyi.

Így egyszerre soknak hangzik de én szép lassan szereztem be őket.


Mindenképpen ajánlom, jó kis program, elötte Chalean Extremet csináltam, na annál 100szor jobb, de ha viszonylag kezdő vagy a súylokban akkor kezdetnek azt vagy a sima P90et ajánlanám.

Azért ha ezeket a P90X es edzéseket rendesen megcsinálod akkor haldokolni fogsz :)


Tehát van benne egy csomó cardio jellegű dvd is, és ha kardiót csinálsz a heti 3 "kötelező" erősítő mellé, akkor simán fogysz vele annyit mint mással szerintem. Bár az Instanityt még komolyan nem próbáltam.

54. jehru
2010. júl. 3. 16:29

Sziasztok!


Olvasgattalak titeket,tök ügyesek vagytok.Én most csinálom az Insanity-t,eddig egész jól bírom,de a brutálisabb részeknél még nem járok.


Igazából a P90X-ről akartam kéredzni,mert gondolkozom,hogy azt is meg kéne csinálnom majd,csak ahhoz annyi minden kell.Egy csomó súlyzó,meg ahogy néztem ilyen húzódzkodós izé is.

Spiritus,te hogy csinálod?Neked minden felszerelésed megvan otthon hozzá?

Egyébként hatásos?Gondolom az,de ez inkább erősítő jellegű,ugye?

Bocs,hogy ennyit kérdezek.:)

53. Spiritus (válaszként erre: 52. - Neko72)
2010. júl. 2. 15:25

Hát oda jó sok edzés kell :)


Én most a 7. héten tartok a P90Xnél a 12ből. Majd akkor elgondolkozom, hogy mi legyen a folytatás, de Instanityt inkább hűvösebb időkben csinálnék, mert az tényleg halálos, ha már úgy jobban belenéztél. Amúgy én is úgy vagyok vele, ha már ennyi időt tornázással töltünk akkor legyünk hatékonyak is!

Én most ettől függetlenül még az erősítésre helyezem a hangsúlyt, mert cardionak ott van a bicaj, de ha majd hideg lesz hozzá akkor új stratégiát is kell kialakítani.


Bernadett aki itt volt, hasonlóan hozzád Turbo Jam fan volt,és pár hétig csinálta is az Instanityt de azt mondta nem bírta a szive úgyhogy leált vele. Szóval csak szép lassan kell haladni. Én pl simán arról álmodozom, hogy mekkora sportember is vagyok én, és milyen izmos :) de azért csak óvatosan kell ezzel bánni, mert mindíg van bőven hova fejlődni.

52. neko72
2010. júl. 2. 13:34
Szóval egy kis edzés után lehet, hogy kipróbálnám az Insanity-t...:)
51. neko72
2010. júl. 2. 13:33

Szia megint!

Most olvastam végig a fórumot, azt irtad, hogy kacérkodsz az insanity-vel, csak még formába kell lendülnöd hozzá. Vannak még ezirányú terveid?

Tudom,hogy én még kardio szempontból sehol nem vagyok, de be kell vallanom, mindig azt a tipusú edzést tartottam a legtöbbre, ami közben a hátamon csorgott az izzadtság és meghaltam a végére. (Rég volt ilyen élményem....)

50. Spiritus (válaszként erre: 49. - Neko72)
2010. júl. 2. 11:54

Én is csak napi 1 órát tornázom, a bicikli az közlekedési eszköz :)


Kitartás és majd várom az eredményeket!

49. neko72 (válaszként erre: 48. - Spiritus)
2010. júl. 1. 11:08

Én is sokat várok a Turbo Jam-től:)

Most már jobb kedvem van, elmúlt a borúlátás, biztos menni fog! Napi 1 h kardio meg kell, hogy hozza az eredményt!!!:)

Te nagyon ügyes vagy, hogy ennyit mozogsz, nem is értem, hogy fér bele a napodba...

Amúgy igazad van a diétával kapcsolatban, ezt hosszú távon (egy életen át, te jó ég...) nem lehet normálisan birni. Úgyhogy marad a mozgás!:)

Szép napot!

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook