Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Akik nem régen lettek szinglik IDE!!! fórum

Akik nem régen lettek szinglik IDE!!! (beszélgetős fórum)


27. cicaanya (válaszként erre: 18. - 86831df454)
2010. márc. 24. 20:17

én nem szenvednék,és most sem szenvedek!!!!!!!!

szerintem hagyd ,néha írj neki és majd kibujik a csigaházából ennyike

2010. márc. 16. 14:29
nem tudom mióta voltak együtt pontosan,talán egy év sincs..... szerintem nem olyan hosszú idő az,de ő egy igazi érzékeny nő,.azt hittem ezen a fórumon sokan vannak így,de tévedtem.
25. skate77 (válaszként erre: 24. - 86831df454)
2010. márc. 16. 14:10
Hát nem tudom, hogy normális e? Így elsőre azt mondom, hogy nem, de biztos nagyon befolyásolják a körülmények, mármint meddig voltak együtt, milyen "hangulatban" váltak el stb. Amikor a gyermekem édesapja hagyott el minket, azt hittem én is, hogy nincs tovább, de ezek a gondolatok, jöttek, aztán erőnek erejével legyűrtem őket, hisz az ember nem adhatja fel. Hisz miért? Nekem erre van egy nagyon nagyon jó idézetem, ha akarod bemásolom. Nehéz időkben elolvasom, bár szomorú, de mindíg erőt ad. Nagyon nagy igazsága van!
24. 86831df454 (válaszként erre: 23. - Skate77)
2010. márc. 16. 13:50
De ez normális ,hogy így reagál? szóval ilyenkor mindenki bezárkózik 5 hónapra? minél többet van egyedül, otthon annál nehezebben fog vissza rázódni,nem? vagy mi a manó
23. skate77 (válaszként erre: 22. - 86831df454)
2010. márc. 16. 13:35
Nem gondolom, hogy kutyaharapást szőrével, főleg ebben a helyzetben. Egyszerűen az lenne egyenlőre elég, szerintem, hogy biztosítsd arról, hogy ott vagy neki te, és bármiben segítesz, de közölheted vele azt is, hogy nem hagyod, hogy egy szakítás miatt, a legkedvesebb barátnődet elveszítsd.
2010. márc. 16. 13:18
Akkor kerítsek neki egy pasit? de hogy csempésszem be a lakásába?:(
21. skate77 (válaszként erre: 20. - Csirike57)
2010. márc. 16. 13:10
Az utolsó mondatod nagyon tuti:)))
2010. márc. 16. 12:59

Sziasztok! Hat évet voltunk együtt. Hat hete lelépett, de csak a múlt héten vitte el a cuccát.

az állítólagos ok az unokáját kell óvodába vinni.

Egy párszor már megcsinálta, nagyon sajnáltam magam, de rájöttem, nem érdemes egy szál kolbászért egy disznót tartani...

2010. márc. 16. 12:53

Hihi! Ez jó kérdés, én ma 5. napja, hogy szakítottunk. Nem tudom, hogy sírjak vagy nevessek. Nem volt könnyű a kapcsolatban, de kitartottam, aztán nem bírtam cérnával, nem volt hajlandó a változtatásra, mert neki úgy írtó kényelmes volt, nekem meg több kellett volna. Így ez lett a vége.

Túlteszem magam rajta biztos, de nem egyszerű. Minden szakítás fájdalmas, mert valaki, akit eddig szerettünk, nem része életünknek tovább, de minden nap új nap kel, és ez így is van. :))))

18. 86831df454 (válaszként erre: 17. - Cicaanya)
2010. márc. 16. 12:48
Be sem enged a lakásba...ő most szenved...ezt mondja.De hát jön a tavasz,ki tud ilyenkor szenvedni????????????????
2010. márc. 16. 11:30

sokkkal könnyebben,vigyél neki valami ujjat !!!!!!! ami feldobja a szobáját,én át rendeztem ,kidobtam,eltüntettem sőttt.........rituálésan szét ugráltattam a régi ágyamat fiam és keresztlányommal :DDDDDDD

nem éri meg bánkódni,minek??? lehet csendben is szeretni,én mostanában mai gyerkőcnek is jó,meg hangulatos,gyertyát gyújtok kristálykőben!!!!

most csokis serryset gyújtottam isteni fini :D

és ezek nem is drágák,cba-ban be szerezhetőek, interspárban meg a gyertya(fini illat nem erős jó hangulatot ad,és stb.. amellett meg pl:volt exem utálta na akkor daffffke gyújtok ilyet :DDDDDDDDD

2010. márc. 16. 10:06
Ja ,azt akartam kérdezni,hogy nálatok is volt ilyen "jelenség"? vagy könnyen viseltétek?
2010. márc. 16. 10:05
Sziasztok! lenne egy kérdésem, egy barátnőm ,már 4-5 hónapja egyedül van ,de nagyon nehezen viseli hogy szakított a barátjával.És ez egyre rosszabb,most már ki sem mozdul otthonról, a telefont nem veszi fel senkinek....és ez már egy hete így megy.Mit csináljak vele? vagy lehet egyáltalán valamit csinálni? vagy rosszul állok a dologhoz? vagy túl komolyan????????????????
2010. márc. 16. 09:06

én tök jól el vagyok,végre nincs bűntudatom,ha valaki meg próbál kedves lenni túlságosan felém:) most már jó,szajjjok világra,sokat nevetek és az a vicces nekem van egy fiam 12éves,vicces de mióta nincs exem,jobban nyitnak felém az ő ismerősei :DDDD

szóval,ha akarnám lenne pasim,de minek?????

na meg hoyg nézne már ki?valamelyik haverjával össze jönnék hehehehhhhheeeee..(jó vicc)

szingliként jó így!kapok én virágot anélkül is,

meg figyelmességet,most még többet is!

nyiss magad fel,és tégy csodát :D

13. 04e95f637a (válaszként erre: 12. - D8181e8509)
2010. márc. 15. 20:31
Nyugalom,ez így kezdődik..jó sok szívással,aztán történnek olyan jó dolgok,hogy hajjaj! :))
2010. márc. 15. 20:30
Hát nekem ma világossá vált,h ez nem az én korszakom valahogy semmi nem jön össze:(
2010. márc. 15. 19:44
Sokat utazom, de az állandó lakásom Budapesten van.Marketinggel foglalkozom.
2010. márc. 15. 19:38
Hol laksz Szinglipasi?Mit dolgozol?
2010. márc. 15. 19:37
Senki? Hova tüntettek?
2010. márc. 15. 18:36
Sziasztok! Teljesen új vagyok itt, egy fél éve vagyok szingli, nem birta a párom, mert sokat utazom. Mai napig nem hevertem ki a szakitást, de érzem most már talán jobb.
2010. márc. 15. 16:10
Én már 3 éve vagyok szingli,és nagyon élvezem! :))
6. csjuli (válaszként erre: 1. - D8181e8509)
2010. márc. 15. 16:00

Bulizás ezerrel. Már 1 éve vagyok szingli és őszintén kijelentem, hogy nagyon jó évem volt. Persze, ehhez olyan barátok kellenek, akik ugyanígy gondolkodnak.

Csak önmagadra gondolj, legyél önzőbb, senkinek sem kell magyarázkodnod úgyse.

2010. márc. 15. 14:39
Tanulok, próbálom régi barátokkal/ismerősökkel felvenni a kapcsolatot, barátnőkkel koncertekre járás... (és ha nem idén érettségiznék valószínűleg sok mást csinálnék még, de egyelőre ennyire van időm)
4. Clearvoice (válaszként erre: 2. - Clearvoice)
2010. márc. 15. 14:13
Új párt keresünk. Bulizunk. Átértélekjük az Életünket. Naplót irunk. Tanfolyamra járunk. És megannyi kimerithetetlen ötlet...
2010. márc. 15. 14:10

nem vagyok rabszolga,gyerekemnek élek,programok (ha van kedvünk)

nyugi,pihi..stb.............

gyorsan vettem gy u8j ágyat!!!!!és amit nem engedte gyorsan meg vettem ,és ugy csináltam mindent ahogy szerettem volna már rég stb...........

nehézz de pihi,pihi pihi pihi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sok sok sok regényt írhatnék ide de nincs értelme!

jó ha szeretnek van egy párod,de sokx rohadtul fárasztó minden,én most sokáig pihenek

2010. márc. 15. 14:09
Biztos ezért lettél dobva, mert zsebeltél :D
2010. márc. 15. 13:55
Ti mit csináltok a hirtelen sok szabadidőtökkel???

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook