Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Vastagbél átmosás fórum

Vastagbél átmosás (beszélgetős fórum)


2011. júl. 12. 08:21
Mi az a minden? De most komolyan...!
2010. nov. 15. 18:54
Kb 3 ora körül beöntést csináltam és 4orától 6 ig minden jött ki ugye ez nem baj?
14. b59e85f65a (válaszként erre: 9. - Badonyimariaeva)
2010. jún. 19. 21:05
a csalan tea naponta egyszer is felér egy beöntessel,
13. mung_daal (válaszként erre: 12. - Ratadani)
2010. márc. 31. 12:55
Ha már XIV. Lajosnál tartunk, érdemes tudni róla azt is, hogy éppen táplálkozási szokásai és életvitele miatt iszonyatos aranyere volt, amit meg is műtöttek (képzeljétek csak el, aranyérműtét a 17. században...). A műtét olyannyira jól sikerült, hogy divatba jött a francia udvarban, és aki trendi akart lenni, az megműtette az aranyerét. :)
2010. márc. 18. 14:04

Ez az! Máris a termékekről... Lényeg, hogy ilyen-olyan indokok mellett száműzzük tudatunkból a "diszkomfortnak" kikiáltott beöntést, és inkább költsünk pénzt a farmakológia remekeire. Mosakodjunk gyógyszerekkel, a tiszta víz már zsenant... Léböjt(R), glaubersó(R), herbalax(R), colonix(R)...

Pótolhatatlan bélbacik csak 17-22perc alatt duplázódnak... Jaj nekik! Persze, csak jó környezetben, ahol nem találhatók meg ott a rövidláncú poliszacharidok erjedése során képződő elsőfajú sejtmérgek, az aldehidek, ketonok...

Iby007 ne a búcsúcédulákkal nyerj üdvösséget, hanem próbáld ki a kúra-szerű beöntést... Egyszerű, és egyáltalán nem oly kényelmetlen, mint ahogy leírják, és hatékony, sőt költséghatékony. A langyos víz még olcsón kapható... A komplett szett sem kerül többe 8EURO-nál. Bármelyik nagyobb patikában 2000,-HUF az ára, vagy az alatt.

A rómia fürdők kötelező része volt. A Napkirály XIV. LAJOS mindennap kapta, és 92 esztendősen patkolt el. Na az ő életvitele (mozgásszegénység) táplálkozási szokásai (élelem koncentrátumok) hasonlatosak a kor emberéihez.

Az amerikai Kellog fivérek, akik a modern táplálkozástudomány megalkotói éppenséggel nem írták le a beöntést! Az angolszász országokban szalonok működnek. Ott alig több a fogmosásnál. Nem ciki, és nem misztifikálják... Lehet itt ez a baj. Mert itt ha misztifikálnák, tuti jobban elterjedne!

Hát írjuk így: Enema(R)Hogy tetszik?

Hajrá beöntők!

11. IßyOO7 (válaszként erre: 9. - Badonyimariaeva)
2010. márc. 16. 12:39
Szia!Mesélnél ezekről a termékekről?Nagyon szeretném méregteleníteni a szervezetem,de nem tudom hogyan kezdjek hozzá!
2010. márc. 16. 11:15
jól van csak érdeklődtem...
2010. márc. 15. 20:59

Méregtelenítésre vannak természetes alapanyagból készült gyógyszerek,teák.

Nem is értem miért kell a beöntés?

2010. márc. 15. 20:52
Jól lehúznak anyagilag,és kipusztítják a természetes és fontos és pótolhatatlan bélbacijaidat.aztán meg ajánlják hozzá még a saját refi vitamin és egyéb szereiket.Meg a wellnes szállókban a tisztítókúra,a sok tudatlan kezdi a reggeleket keserűsó ivással.Tudjátok az is mi kárt okoz?Igyál rosnéléküli z.és gy.leveket,azok is épp elég költségek,de legalább hasznos.
7. cbundth (válaszként erre: 6. - 5e48d37001)
2010. márc. 15. 14:20
Értem.Akkor viszont ez a 3 nap elég.Holnaptól meg gyümi napok..:)
6. 5e48d37001 (válaszként erre: 5. - Cbundth)
2010. márc. 15. 14:04
Egyáltalán nem hasznos,rengeteg olyan baktérium található a bélrendszerben ami az emésztést segíti elő,a tápanyagok,vas,b12 felszívódását.Pl a candidáról csak rosszat hallani,mert elszaporodik stb,igen de normál esetben nekik is funkciójuk van,az élesztős cuccokat tüntetik el a szervezetből.Többet ártanál vele mint használnál,inkább 1-2 napos gyümi nappal vagy lé nappal kéne inspirálnod a szervezeted az öntisztulásra.
2010. márc. 15. 13:49
Akkor lehet abba kéne hagynom.Azt olvasom a természetgyógyászati könyvekben hogy tavasszal és ősszel hasznos ez....
4. 5e48d37001 (válaszként erre: 3. - Cbundth)
2010. márc. 15. 13:46
Az a baj ezzel a beöntéssel,hogy nem csak a salakanyagok távoznak,hanem a hasznos baktériumok is.Én konzultáltam egy orvossal,mert felmerült bennem is,többet árt mint használ.Lehet méregteleníteni gyümölcsnappal vagy lébőjt kúrával is.
2010. márc. 15. 13:42
Nem lenne elég a hashajtó..A vastagbélben sok a lerakódás azt kell eltávolítani.Nem kellemetlen egyáltalán.
2010. márc. 15. 13:39

Miért kell beöntés nem lenne elég vmilyen hashajtó??

Azért a beöntés nem kellemes ha jól csinálják!

2010. márc. 15. 13:37
Valakinek tapasztalata van az otthon végezhető beöntésről,méregtelenítés céljából?Hány napig ajánlatos?Naponta 1X kell?Tanácstalan vagyok...Én 3 napja kezdtem,az első napon minden oké volt,tegnap kevesebb ideig bírtam,ma már szinte azonnal kijött a "kijönnivaló".Mit csinálok rosszul?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook