Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Bőrallergia, ekcéma? fórum

Bőrallergia, ekcéma? (beszélgetős fórum)


2010. márc. 28. 11:40

És a doki azt mondta, hogy ekcéma?

Mert akkor az valószínűleg tényleg mindig ki fog újulni. Nekem is kb 4 hónapos korom óta ekcémám van, a szüleim mondták, hogy néha már azt hitték, hogy le fognak szakadni az ujjaim, meg a füleim, olyan szinten véresre vakartam magam. Akármivel kenheted, ez benne van a szervezetében. Nekem is mindig azt mondta a doki, hogy majd kinövöm. Na most itt vagyok 21 évesen és nem sikerült kinőni. Az igaz, hogy már nem olyan durva, de vhol vmi vakarni való sebem mindig van.

Szóval én nagyon sajnálom a kisfiad ha tényleg ekcémája van.

Nekem az a véleményem, hogy a kenceficékkel amiket az orvos felír rögtön be kell kenni amint kicsit is el kezd viszketni valahol. A mindennapokban pedig hipoallergén termékekkel kenegetni, fürdetni.

11. mkjudit (válaszként erre: 10. - Tneksz)
2010. márc. 28. 11:24
Köszönöm,már kapott rá krémet,amitől szépen elmúlt,aztán újra és újra kiújul sajnos.
10. tneksz (válaszként erre: 1. - Mkjudit)
2010. márc. 28. 11:08

Szia sürgősen vidd el bőrgyógyászatra,engem most kezeltek ezzel csak mellette nekem nagyon korpás is volt az egész fejbőröm(és én 30 éves vagyok),de ugyanígy a hajam tövében piros néha levedző foltok jelentek meg,a homlokomnál és a szemöldöknél száraz,hámló bőr,ez ekcéma,gomba de pikkelysömör előjele is lehetnek.

Itt olvashatsz róla: [link]


Én kaptam rá egy oldatot és sampont.Az oldat teljesen eltüntette a piros foltokat,a sampon pedig letakarítja a korpát.Ajánlom hogy feltétlen nézesd meg.Nem kell azért megijedni.

2010. márc. 16. 18:12
Nem akarok senkit elkeseríteni, de bőrproblémák, bőrgyógyászat kapcsán csupa rossz tapasztalatom van. Szeretnek szteroidos kenőcsöket felírni, meg antibiotikumot, akkor is, ha fogalmuk sincs mivel állnak szemben. Én a doki mellé kiegészítésként kérnék tanácsot a homeopatia.info oldalon is.
2010. márc. 16. 13:32

Sziasztok!


Van köztetek olyan, akinek a gyerkőcénél vírusos bőrfertőzést diagnosztizált a bőrgyógyász? Kislányomnál sajnos ma ezt állapították meg, kíváncsi vagyok, másnak milyen tapasztalaitai vannak a témában. Köszönöm!

2010. márc. 15. 15:42
Ha ezek a foltok vörösen érdesek, akkor valószínűleg fenn áll a lehetősége, hogy eekcéma.De látatlanba az orvos sem tudja.Ha ekcéma,akkor én javaslom a hidrofiles fürdetőt, és a babaolajat.
2010. márc. 15. 14:49
Vidd el bőrgyógyászhoz, az a biztos, méghozzá minél hamarabb. Nem szabad semmivel kezelned, mielőtt nem tudod biztosra, hogy mi az.
5. 2e53573acc (válaszként erre: 4. - 2e53573acc)
2010. márc. 15. 12:45
összekeverhetőek.-)...
4. 2e53573acc (válaszként erre: 3. - 2e53573acc)
2010. márc. 15. 12:45
csak mert összekevertőek.nekem mindkét gyerkőcöm allergiából kifolyólag ekcémás.vidd el bőrgyógyászhoz,de előbb házidokihoz,mindenképp.addig pedig semmivel ne kenegesd még ez nem biztso hogy ekcéma
3. 2e53573acc (válaszként erre: 1. - Mkjudit)
2010. márc. 15. 12:42
szia,nem inkább gomba???
2010. márc. 15. 12:16
Szia! Nagyon sok hasonló fórum van már, keress rá, biztosan találsz tanácsot a kezelésére.
2010. márc. 15. 12:14
22 hós kisfiam arcán a haja tövében körbe, a szemöldökén és a homlokán is piros foltok jelentek meg,amik ki is türemkednek a börből.Már van olyan rész amit véresre vakart. Amikor gyógyulófélben van ,akkor barnás-sárgás a szine.Mi lehet ez,valaki már tapasztalt hasonlót,mivel kell kezelni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook