Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lehet ez terhesség? fórum

Lehet ez terhesség? (beszélgetős fórum)


2010. márc. 15. 09:48
szerintem ez csak a gyógyszer mellékhatása,én is igy voltam...nem is szedhetek semmit..meg is lett az eredmény..:/..de most már tetszik az eredmény...8 hónapos és imádom...:))
7. MMMaya (válaszként erre: 6. - 6141e32a6b)
2010. márc. 14. 22:22
Vegyél egy tesztet, az a biztos!
6. 6141e32a6b (válaszként erre: 5. - MMMaya)
2010. márc. 14. 22:18
De pisilni rengeteget járok.
5. MMMaya (válaszként erre: 1. - 6141e32a6b)
2010. márc. 14. 22:17

Én pl. terhesség elején fogytam, ez persze még nem zárja ki azt, hogy hízni nem híznak. Kívánós sem voltam, az kb a 20 héttől jönne elő, de ez is egyéni.

Nem feszül a melled? Nem kell gyakran járnod pisilni? Esetleg gyomorégés?


Csinálj nyugodtan egy tesztet, legalább megnyugszol.

2010. márc. 14. 22:15
vegyél tesztet
2010. márc. 14. 22:15
Nekem volt idő hogy az Állapotosságom leött undorodtam a kávétól pedig elötte napi 2-3 at is ittam és mégse babátol volt akkor még sajnos :( De azóta már ugyanugy tudom inni pedig itt a baba. Tehát ilyen undorok néha baba nélkül is előfordulnak.
2010. márc. 14. 22:13
Szerintem nem nagy a valószinüsége de csinálj egy tesztet és akkor mindenre fény derül!
2010. márc. 14. 22:11
Lehet, hogy csak szimpla aggodalom de kezdek nagyon aggódni. Az utóbbi két hónapban híztam legalább 5 kilót és nem változtattam az étkezésemen. Meg vannak szagok amiktől szinte rosszul vagyok és előtte imádtam ezeket az illatokat. Meg pl ma is kívántam valamit de nagyon és előtte én velem sohasem volt ilyen. A vérzésem rendszeres, megjött a multkor is, de fogamzásgátlót szedek. Lehet hogy túl aggódom magam de lehet olyanokról hallani, hogy meg volt neki a vérzése és mégis terhes volt. Kérlek ne nézzetek hülyének csak vettem észre ténylegesen ezeket a jeleket és egy kicsit megijedtem. Szerintetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook