Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Dunaharasztiak, beszélgessünk!

Kategória: Összes fórumtéma » Egyéb témák » Csevegős témák

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

7. Jutika22010-11-10 20:43
Sziasztok!

Egy szomorú emlék kapcsán keresek egy családot, ismer esetleg valaki a Brezniczky famíliából valakit?

Nagyon köszönöm, ha valaki tudna támpontot adni, hogyan találhatnám meg őket.

Judit

6. Reno772010-03-15 10:03
Sajnos más menhely az ünnep és hétvége miatt nem fogadta. :(
A gazdinak van 14 napja érte menni, aztán örökbefogadható...
(válasz bnedora 3. hozzászólására)

5. Reno772010-03-15 10:02
Szia! :)
Az elejét nagyon rosszul viseltem, 7-8 kg fogyás, hányás éjjel-nappal, de most már nagyon jó. Igaz a kilók most duplán jönnek fel. :)

Merre laksz?
(válasz Tina87 4. hozzászólására)

4. Tina872010-03-14 23:41
Szia!
Én majdnem harasztin lakom, de már én is kerestem itt harasztisokat, mert ha bármi kell én inkább oda megyek mint pest felé.Manóval játszótérre, vásárolni..stb.
Látom babókát vársz, gratula a pocaklakóhoz?
Hogy bírod eddig a terhességet?:)

3. bnedora2010-03-14 23:15
Szia! Van egy fórum, Elveszett, talált kutyák, oda is írd be. Kár, hogy az Illatos útra került.

2. Reno772010-03-14 18:59
Hoffmann Renáta Sziasztok!
Segítséget kérnék.... Ma (március 14. vasárnap) találtunk Dunaharasztin, a Jedlik Á. utcában, az 51-eshez közel egy 7-8 hónapos, nagyon szép, kedves, barátságos, szuka, németjuhász kutyust. Éhes volt, megetettük, próbáltuk megtalálni a gazdiját, több menhellyel is beszéltünk, de csak az Illatos út fogadta. Nagyon nehéz szívvel hagytuk ott, borzasztó az a mini kenel amibe rakták, látszott, hogy nem ilyenhez van szokva. A kutyus egyébként gondozottnak tűnik, a körme vágva van, izmos.
Ha valaki befogadná vagy a gazdi jelentkezne, akkor az Illatos úton keresse, úgy, hogy az a kutya akit vasárnap, fél 4 körül vittek be.
Képeket tudok küldeni!
Előre is köszönöm!

1. Reno772010-03-14 18:58
Sziasztok!
Minden Dunaharasztin lakó és csevegni szerető embert várok ide, bármilyen témában.
Segítsünk egymásnak a hétköznapokban.