Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 5 és fél hónapos baba megfázása fórum

5 és fél hónapos baba megfázása (beszélgetős fórum)


10. vkj77
2010. márc. 14. 11:04
Nagyon köszönöm a válaszokat.Igazából azzal volt problémám,hogy nem tudtam,hogy elbizonytalanodtam a kenőcs miatt.Nekem már 4 évesek,és a keresztlányaimról van szó.Én is úgy emlékeztem, hogy a loof balzsamot ilyen időse kor körűl használtuk.Viszont ma reggel néztem volna a neten,és 3 évet ír.A Stodál pedig csak annyit,hogy gyermekeknek.Köszi Mindenkinek!
2010. márc. 14. 09:51

Szia!


Stérimart-ez sós vizes cucc,orszívás előtt pár perccel szoktuk fújni, orrszívás, nasivin. Ez be szokott jönni. Ezen és c vitaminon kívül mást nem adnék neki. Ha köhögaz lehet csak attól van hogy hátrafolyik a cucc.

2010. márc. 14. 08:38
Szerintem egy ekkora babanak ne adj semmit anelkul hogy orvos latta volna.
2010. márc. 14. 08:32
Ja igen van még a nasivin orrcsepp azt már lehet neki adni.
2010. márc. 14. 08:32
Szia!A stodál az nagyon jó ha köhög a baba.Vidd el dokihoz.Az én fiam 3 hónaposan volt nagyon megfázva,láza is volt,köhögött nem kapott levegőt.Orvoshoz vittem:stodal,nurofen szuszpenzió+kúp,mentolos krém a nozi alá,meg melegítettük a fülét nehogy ráhúzódjon a nátha.Ja és naponta 5x spray-ztünk a szájába tantum verdét.Nagyon sok így együtt,de így volt nagyon hatásos.Mondjuk én nem tudtam megítélni valóban nagyon beteg-e,de a láza mindent elárult.
2010. márc. 14. 08:28
Van laza vagy hoemelkedese? Ha igen, mindenkepp orvosnak kell latnia.
2010. márc. 14. 08:28
Lehet Nasivin, vagy más orrcseppet, orrsprayt használni, meg valamilyen sós vizes orrtisztító terméket. Emellett mehet a C vitamin is, na meg szükség szerinti gyakorisággal orrszívás, ez nagyon fontos!
2010. márc. 14. 08:06
Ha köhög, a baby luuf mellkaskenőccsel lehet kenegetni, de nem tudom mást adhatsz-e neki úgy, hogy orvos nem látta. Pici még ő. Nyomasd neki a cebiont is, attól baja nem lesz, és szerintem érdemes orvoshoz vinni... Még ha csak ügyelet is.
2. Edis
2010. márc. 14. 08:04

Attól függ, hogy mik a tünetek.

Köhög is?

2010. márc. 14. 07:21
Mit lehet adni?A Stodalt mikortól?Esetleg valamilyen mellkaskenőcs?Valami mást?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook