Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Anyukák! Ti meddig vártok a 2.-3. baba érkezésével? Főleg, hogy már csak 2 évig lehettek otthon a picivel? fórum

Anyukák! Ti meddig vártok a 2.-3. baba érkezésével? Főleg, hogy már csak 2 évig lehettek otthon a picivel? (beszélgetős fórum)


2010. okt. 20. 22:01
Az én lányom 20 hós,de én még nem érzem késznek magam a kistesóhoz.
2010. okt. 20. 21:53
Sziasztok! Nekem most 4 éves a gyerkőc (fiú), és egyre többet emlegeti, hogy hugicát szeretne! Hát a párommal most jutottunk el oda, hogy hát akkor hajra! Már csak az orvosi engedély kell, hogy akkor lehet-e vagy sem!
2010. márc. 13. 20:34
én 12 évet vártam,de megérte.
2010. márc. 13. 20:22
azért szeretnék még vele várni,mert sürgösségi császárral született.meg a szervezetem egy idő után kezdte kilökni a belső varratot,ami felszivodo lett volna,sokat kinlodtam vele,s a vége az lett,hogy 9 honappal a szülés után megmütöttek,ki kellett vágni a begyulladt részt.ugyan ott vágtak csak kissebbet s nem mélyet.még regenerálodom.csak azért szeretném megvárni,hogy 2 éves legyen,na meg a plussz kikok miatt
2010. márc. 13. 20:09

Mi azt szerettük volna, hogy mielőtt a lányom betölti a 2 évet szülessen meg a kistesó. Nem szerettem volna visszamenni a munkahelyemre, és így állítólag a gyed is jobb. Persze azzal is számoltunk, hogy nem szokott egyből összejönni, így 11 hós volt amikor belefogtunk. Meglepő módon első együttlétre amikor nem védekezztünk összejött a pici, pedig még szoptattam is :)

Szerintem tökéletes a korkülönbség

Így lett 20 hónap közöttük.

6. momof3 (válaszként erre: 1. - 582d8ff316)
2010. márc. 13. 20:00
szia! nekem az első két gyerek között 22 hónap van, a második és harmadik között három év. Két picivel nem mondom hogy könnyű, de a harmadikat szinte már a két nagyobb "neveli" tehét már megkérhetemőket hogy figyeljelek rá. Most már 3, 6 és 8 évesek, kezd egy kicsit könnyebb lenni, de mint testvéreknek, szerintem szuper ez az "eloszlás".
2010. márc. 13. 20:00
Szerintem, ha te is kész vagy rá, nyugodtan, pont jó lesz a korkülönbség se nem nagy, se nem kicsi!
2010. márc. 13. 19:59
Én kb. akkor szerettem volna teherbe esni amikor betöltötte a 2 évet, de elváltam, na mindegy.Majd az új párommal nehezen jött össze így 4 év a korkülönbség, ami bár most nagyon kényelmes számomra, számukra szerintem kicsit nagy korkülönbség!
2010. márc. 13. 19:58
nekem 18.hós volt a nagyfiam amikor a tesó született.
2010. márc. 13. 19:58
Nekem még csak tervben van, de ha a lányom betölti az 1 évet szerintem elkezdünk próbálkozni:-)
2010. márc. 13. 19:56
jelenleg gyeden vagyok a 14 hónapos kisfiammal,s apa már a kistesó összehozásával "zargat".én még várni szeretnék amig be nem tölti a 2 évet.és ti?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook