Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Edzéstervek nők részére fórum

Edzéstervek nők részére (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

2007. szept. 16. 18:11
Tetszik ez az edzésterv, de szerintetek hány kilós súlyokkal kezdjek?
2006. júl. 31. 20:47

Én már elhízottnak számítok, ezért elmentem orvoshoz. Majdnem kinevetett, ugyanis egészség károsodásom nem nagyon van.

Elmondtam a problémámat, hogy nem eszek sokat, és mégis folyamatosan hízom. Ennyit sem volna szabad. Beszélgettünk a mozgásról is. Járok badyzni. Ő azt ajánlotta, hogy a kardióval legalább 41 percet dolgozzak és legalább hetente 2* illetve 3*. Ezt én is jónak tartom.

Egyébként a cikk jó.

2006. febr. 24. 10:58

Ez az edzésterv tökéletes egy kezdőnek.

Én is hasonlóval kezdtem anno. Olvassátok végig a feladatokat, aki kondiba akar menni másoljon!

Komolyan. Szerintem nagyon jó, kicsit hasonló is az enyémre :)))

1. Ekka
2006. febr. 23. 18:54
A hölgyek edzéstervei némileg különböznek a férfiak edzésterveitől.

Nem a használt súlyok nagyságában, mégcsak nem is a gyakorlatok sorrendjében és a használt ismétlések és sorozatok számában van a titok.
A női szervezet, izomzat ugyanúgy működik és fejleszthető, mint a férfi izomzat. A női hormonrendszer SOHA nem fogja megengedni, hogy egy nő olyan izmos legyen, mint egy férfi (még férfihormonok használatával is csak nehezen). A hölgyeknek speciális céljaik vannak - az ún. „nőies” testrészek edzése, átalakítása. Nagyon ritka, hogy egy nő elfogadja azt, hogy az izom=erő, azaz izmot építeni nem a százezer ismétléssel, hanem a fokozatosan növelt terheléssel lehet.

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook