Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mikor érnek a mai gyerekek? fórum

Mikor érnek a mai gyerekek? (beszélgetős fórum)


10. bb52f751dd (válaszként erre: 9. - Angyalka105)
2008. júl. 31. 12:52

Akkor majdnem egyidősek a "kislányaink" :)

Neked a lányoddal vagy a fiaddal van (lesz) több gondod a kamaszodással,mik a tapasztalataid? Az én fiam még csak 8 éves,de most még úgy érzem,a lánnyal lesz több vitám,a kisfiam mindig is nyugisabb volt.A lányom mindig is lázadóbb típus volt...

9. angyalka105 (válaszként erre: 6. - Bb52f751dd)
2008. júl. 30. 20:26
Ezzel teljesen egyet értek."Kislányom"aug.7-én lesz 12 éves és januárban megjött neki.Én meg kimaradtam nyolcadikból.Őt is sokkal idősebbnek nézik.Félek is,az aggodalom állandóan bennem van.Ő csak az egyik gond,a 16 éves fiam a másik.
8. bb52f751dd (válaszként erre: 7. - 831ad879a7)
2008. máj. 14. 14:09

Ezen gondolkodtunk már az anyukákkal is....hát nem tudom....De tényleg még nagyon gyerekek!És simán kinézik 15 évesnek is,ilyen magas mint én,már csak pár kilóval kevesebb...Már én adogatom neki a pólóimat,:)

A pattanások nála már 9 év körül kezdődtek,először csak nagyon pici apró kis fehér pöttyökkel kezdődött.

Az osztályban már nem is ő volt az első,akinek megjött....

2008. máj. 14. 13:58

De jó, hogy irtál!

Az én lányom egy évvel fiatalabb, és 2 hete ki voltam akadva, elkezdett szőrösödni a szeméremdombja. A cicije is nől már rendesen, haja zsirosodik, jönnek a pattanások. Én mindezt 14 évesen éltem át. Mondtam neki, ne ilyedjen meg, ha esetleg megjön a vérzése, de még nagyon nem szeretné..és agyban még annyira gyerekek!

Mért van igy felgyorsulva minden?

2008. máj. 14. 13:53

Egyre korábban....korábban,mint mi...

Az én "kis nagylányom" 11,5 éves,ötödikes,idén januárban kezdett menstruálni,már kis melltartót hord...Én visszaemlékszem,nem is nagyon tudtunk még róla,hogy ilyen is létezik....a lányok az én időmben 7-8. osztályos korukban tartottak itt,köztük én is...

2007. szept. 14. 09:54
testileg talán korábban agyilag sokkal később ha egyáltalán megérnek
2007. aug. 7. 15:38
Egyre jobban ugy tünik, hogy egyre előbb. Az egyik táborból hazaérve az volt a legnagyobb élmény, hogy milyen helyes fiuk voltak, ezek után a tengerparti nyaralás már nem is volt olyan érdekes. nagyon nehéz ezt elfogadnom:-(
3. daroki (válaszként erre: 1. - 831ad879a7)
2007. aug. 5. 09:58

Az unokahúgom még nem volt 12 éves amikor először megjött neki.Nagyobb melle van mint nekem:)Mondjuk az én mellméretemen nem nehéz túltenni:))))

Nagyfiam 11 és fél éves,de már nem megyek be a fürdőbe ha ő fürdik,mert ő már szégyenlős:)Elárulta,hogy ott lennt neki már kicsit szőrős.

Szóval sztem is korán érnek a mai fiatalok.Sajnos!:(

2007. aug. 5. 08:42
sajnos egyre korábban.. nem ritka, hogy egy 10 éves lánynak nagyocskák a mellei és menstruál is.....
2007. máj. 15. 15:53
"Kislányom" 9 éves, és egy hónapja kicsit megdöbbenve tapasztaltam, hogy elkeztek nőnő a mellei, zsirosodik a haja, és már rendesen izzad is, tehát beindultak a hormonok. Nem korai ez egy kicsit? Magamból kiindulva én egy későn érő típus voltam, ennyit válltozott volna a világ? Van valakinek hasionló koru gyermeke, tapasztalata? Mikor kezdenek menstruálni? Már számíthatunk rá?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook