Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ismeri valaki a Restless-Legs-szindrómát? Tud-e jó tanácsokkal szolgálni? fórum

Ismeri valaki a Restless-Legs-szindrómát? Tud-e jó tanácsokkal szolgálni? (tudásbázis kérdés)


13. 2hounds (válaszként erre: 11. - Erikanagyi)
2013. máj. 16. 08:52

Szia! remélem, be szoktál még ide nézni!

Nekem a páromnak van ilyen, neki ébren nem jön (még??) elő, de alváskor az egész teste ráng, hol a lába, hol a keze. 6 éve vagyunk együtt, akkor még nem volt ennyire vészes, most hónapok óta nem is tudunk egy ágyban aludni, ő ugyan alszik, de én nem, mert gyakorlatilag egész éjjel mozog valamije, ráng az egész ágy. Borzalmas. Egy ideje egy kempingágyon alszik szegény, én meg füldugóval, mert annyira ráng, hogy zörög az egész ágy, örökké sikálja a lepedőt, takarót, megbolondulok már tőle.

Leírnád, hogy milyen homeós gyógyszert találtál, vagy van-e esetleg azóta valami más? Neki a magnézium semmit sem használ.

2010. szept. 28. 20:29
senki?
11. erikanagyi (válaszként erre: 10. - Katinkaboszi)
2010. ápr. 29. 18:33

A magnézium tényleg jó.

Most új módszerrel egy homeopátiás készítménnyel próbálkozom.


Köszönöm.

10. Katinkaboszi (válaszként erre: 9. - Erikanagyi)
2010. ápr. 28. 13:42

szia,

nem próbáltál még olyankor egy kis magnézium pezsgőtablettát bevenni?

az jó az izomfájásra, és mit lehet tudni miben segít?:)

nálunk a fiamnak van néha erős fájdalma, de megszűnik, ha megiszik egy tablettát.

9. erikanagyi (válaszként erre: 7. - 7c1de072c3)
2010. márc. 15. 07:12

Requip modutab az egyik gyógyszere, amit és szedek.Sajnos sokszor előfordul, - a gyógyszer szedése mellett is - hogy nem tudok egy szinházi előadást végignézni, mert fel kell állnom a kegyetlen fájdalom miatt.

Köszönöm.

8. Vikianya (válaszként erre: 7. - 7c1de072c3)
2010. márc. 14. 20:27
milyen gyógyszer volt írva?
2010. márc. 14. 17:02
A neten azt olvastam, van rá gyógyszer
6. Vikianya (válaszként erre: 5. - Erikanagyi)
2010. márc. 14. 16:59
tűr, mást nem tud tenni.
5. erikanagyi (válaszként erre: 4. - Vikianya)
2010. márc. 14. 12:28
Köszönöm. Esetleg tanácsokkal is szolgálhatnál mit csinál az anyukád, ha nagyon nyugtalan a lába.
2010. márc. 14. 11:50
Az én anyukámnak is van ilyen, nagyon kellemetlen
3. erikanagyi (válaszként erre: 2. - Correct)
2010. márc. 13. 15:15

A Restless-Legs -szindróma a "nyugtalan lábak szindrómája, igy hívják ezt a rejtélyes betegséget, ami az életet megkeseríti.

Főként este és éjszaka jelentkeznek a fájdalmak - esetleg napközben is, ha nyugalomban van a láb. Ez a betegség fájdalommal, bizsergéssel szúrással görcsökkel rosz érzéssel jár.

Köszönöm a kérdést.

2010. márc. 13. 14:57

Hű, még nem hallottam róla.

Valami lábakkal kapcsolatos, nyugtalanság?!

2010. márc. 13. 14:53
Ismeri valaki a Restless-Legs-szindrómát? Tud-e jó tanácsokkal szolgálni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook