Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Segítsetek... Nem tudok dönteni... :( fórum

Segítsetek... Nem tudok dönteni... :( (beszélgetős fórum)


24. Lizecske (válaszként erre: 20. - Syria)
2010. márc. 13. 15:45
Köszönöm !!!!DDDDD
23. 04e95f637a (válaszként erre: 21. - 8915ea1f00)
2010. márc. 13. 13:24
igazad van! :))
2010. márc. 13. 13:23
A leírtakból nekem úgy tűnik, hogy sajnos nem igazán vagytok az egymásnak, amit szeretnétek. Mind a ketten mást vártok ettől a kapcsolattól. Változni persze lehet egymás kedvéért, de szerintem egy jó kapcsolat lényege, hogy olyannak szeressétek a másikat, amilyen - és itt ugye pont ez a baj. Ha te másra vágysz, ne várd, hogy más ember legyen (erre max.rövid ideig képesek),inkább próbáld azt megtalálni, aki a szívedhez közelebb áll!
21. 8915ea1f00 (válaszként erre: 14. - 04e95f637a)
2010. márc. 13. 11:01

A lila köd az oka mindennek:))

Előbb is elfújhatta volna a szél azt a fránya ködöt:)) Igazam van? vagy Igazam van?:))

20. syria
2010. márc. 13. 09:29

Egyetértek a 2. hozzászólással.

És különben is: gyáva népnek nincs hazája.

LÉPJ!

19. c82ca0b957 (válaszként erre: 1. - Epertorta)
2010. márc. 13. 08:28
szia! szerintem ha nem működik, nem érzed jól magad, akkor lépj ki. Fél év nem nagy idő, még most kell lépned mert később még nehezebb. Ne ragadj le mellette fiatal vagy!
2010. márc. 13. 07:24

Mit remélsz a jelenlegi barátodtól? Sürgősen szabadulj meg tőle! A most divatos "adjunk időt egymásnak" formában. Aztán ha azt veszed észre, hogy a megszokás után felszabadulás érzés tölt el, akkor rájössz, hogy jól döntöttél. Lehet a barátod teper majd, de egy jellemvonáson nem lehet tartósan változtatni.

Úgy gondolom, ha egy fiú akar valamit egy lánytól, az jelét adja. Nem neked kell közeledni, de ha hírét veszi, hogy szabad vagy, akkor esetleg már "mer" közeledni. De lehet, hogy a két szék mellett vár egy harmadik:)Szóval az elsőtől el, mert nem társnak való-ahogy leírtad.

17. 04e95f637a (válaszként erre: 16. - 8ee31e318f)
2010. márc. 13. 07:22
most méé? :DD
16. 8ee31e318f (válaszként erre: 14. - 04e95f637a)
2010. márc. 13. 07:22

hi ;0

mar meg sem lepodom :D

15. 8ee31e318f (válaszként erre: 1. - Epertorta)
2010. márc. 13. 07:21

ahogy leirtad eleg egyertelmu a dolog.

el sem olvastam mas velemenyet.


en a te helyedben lepnek. ennek a kapcsolatnak ahogy leirtad, nincs jovoje. sem igy sem ugy.

szakits vele szerintem, es hagyj magadnak egy kis idot. ne rohanj a masik pasihoz egybol. hagyd hogy magatol vegye eszre szabad vagy, es elvezd ki ahogy megprobal elcsabitani.

by :)

14. 04e95f637a (válaszként erre: 13. - 8915ea1f00)
2010. márc. 13. 07:16

Tudod mennyire nem bánom,hogy vége lett az exemmel?

Bár tettem volna meg előbb...lett volna erőm,és annyi eszem...óóhh! :))

2010. márc. 13. 07:13
Teljesen igazad van én is igy gondolom továbblépés a megoldás!!!
2010. márc. 13. 07:10
javítok:nem bevált trükk!:)
2010. márc. 13. 07:09

Az kellene mondani neki, hogy elfogod hagyni ha nem változik. Ha erre megijed és fejéhez kap akkor biztos szeret---ezt te sem gondolod komolyan?

Ez ősrégi bevált,és gyerekes trükk a pasikhoz!Nem fog a fejéhez kapni,mert ha szeretné nem kéne ilyenekkel "fenyegetőznie",mert tudatában lenne,annak,hogy mennyi szereti a lány,és nem viselkedne vele így!Magyarul arra kéri szeresse őt...egy embertől sem lehet ilyet kérni...ha nem érzi,úgy,nem mutatja ki,hiába is kérné?!Nekem a kicsalt szeretet nem kéne!Amikor csak 2 napig normális(akkor is csak az ágyban),ááh köszönöm,nem kérnék belőle! :))

10. 04e95f637a (válaszként erre: 1. - Epertorta)
2010. márc. 13. 07:00

Én ezt 8 kerek évig "csináltam"!

Lehetek kegyetlen?Az ilyen emberekkel az a baj,hogy Te azt hiszed képtelen az érzelmei kimutatására...sokáig én is ezt hittem!Tudod mi a nagy büdös igazság?Nem szeret téged!!!


3 éve vége lett köztünk mindennek,de az érdekesség az egészben,hogy az új nőjének ki tudja mutatni az érzelmeit!Őt szereti!Érdekes nem?


Dobd ezt a pasit!Hidd el nekem,6 hónapot röhögve ki lehet bírni,akármennyire is szereted!

Nekem 8 évig magyarázta mindenki,hogy hagyjam el,mert találok ezerszer jobbat,szebbet..nem hittem senkinek!Igazuk lett!Előbb meg kellett volna tennem!Azóta voltak(vannak) olyan férfiak az életemben,akik többet adtak érzelmileg,mint Ő egész életében!



Nekem nem volt egyszerű,mert nem volt hol laknom,és anyagilag is tőle függtem..Gondolom Te nem,tedd meg,mielőtt Te is megőrülsz!

2010. márc. 13. 06:48

Kedves Epertorta!

Szerintem nálad most azért a lelked mélyén dolgozik a sértett női hiúság is, mert érzed, hogy ez a pasi nem a tied igazán és bár nem érzed jól magad vele, az önérzetednek hiányzik a diadal megszerzése.Ebből fakad az őrült féltékenység érzése!

Biztos vagyok benne, hogy nem igazi szerelem amit érzel iránta, hanem a kielégítetlen vágy. Az ilyesmi sohasem sülhet el jól, a pasi érzi, hogy tepersz utána!

Tudod, mindig az a legédesebb falat, amit nem érhetünk el!

Én is azt gondolom, hogy hagyd ott, nem kell fenyegetni nincs értelme. Ott van a másik fiú, aki érdeklődik irántad és aki téged is érdekel. Próbáld meg vele!

A fentiekkel nem akartalak megbántani, a tapasztalatot a saját életemből merítettem. Minden jót neked, merj váltani!

8. 8915ea1f00 (válaszként erre: 6. - Epertorta)
2010. márc. 13. 05:33

helló, bocs hogy beleszólok, a leirtakból arra tudok gondolni, hogy csak kihasznál, és nem érdekli, te mit szeretnél, hogy érzel, csak az a lényeg körülötte forogjon a világ. Egyes férfiak, ugy gondolják ök a teremtés koronái, a nő csa az ö kényelmük szolgája. Ez nem különc viselkedés, ez a tipikus EGOISTA viselkedés, A változáshoz nem kell idő, csak arra kell neki az idő, hogy továbbrais kitudjon használni.


Szerintem csak egy megoldás van lépj tovább, de azonnal, Ez az én véleményem!

2010. márc. 13. 05:02

Az kellene mondani neki, hogy elfogod hagyni ha nem változik. Ha erre megilyed és fejéhez kap akkor biztos szeret, de ha hagy elmenni vagy valami kétértelműt mondd akkor biztos nem úgy érez. De ez csak az én teóriám. Nem látok bele milyen a helyzet köztetek.


Én is mindig akkor változok át hárpiává ha már nem szeretem azt a valakit és megakarok tőle szabadulni. de ez már csak a természetemből fakad XD

6. Epertorta (válaszként erre: 5. - F5ccdbc2bc)
2010. márc. 13. 04:44
Persze, én is tudom, hogy nem kellene leragadni, de annyira kötődöm hozzá... Már a gondolat is kiborít, hogy nem lenne az enyém... Kell nekem, de nem így... Mindig elképzelem, hogy milyen jó lenne akkor, ha nem lennének ilyen és ilyen problémák... Tudod, sok gondja van, amit én megpróbálok megérteni, de egyre nehezebb... És tudom, hogy Ő ilyen különc, én így fogadtam el már a legelején, de azt hittem, könnyebb lesz, de nem az :( Erről már nagyon sokat beszéltünk, de mindig azt kapom, hogy Ő változott, de ne várjak mindenben ilyen gyors változást... de akkor is, mintha nem szeretne... szinte már bebeszélem magamnak, betegesen féltékeny vagyok, már ha szóba áll valakivel (lány), robbanni tudnék... Azt szeretném, hogy csak velem foglalkozzon, soha nem voltam ilyen, de most... teljesen ki vagyok fordulva magamból... :S
2010. márc. 13. 04:21

Akár én is írhattam volna ezt a fórumot...Sejtem mit érzel.

Szerintem érthető hogy kötődsz a jelenlegi párodhoz, és most még szereted, de ha nem megy a dolog akkor előbb-utóbb vége lesz. Ha már fél év elteltével ennyit vitáztok, mi lesz később?! Én adnék egy esélyt az újnak, főleg hogy izgatja a fantáziád:) Még fiatal vagy, nem kell leragadni, simán van időd megtalálni az igazit!

2010. márc. 13. 04:19
Köszönöm, hogy válaszoltatok! Valahogy én is így voltam ezzel, talán csak megerősítést vártam a döntésemben... :S
3. simple (válaszként erre: 1. - Epertorta)
2010. márc. 13. 04:14
Fél év után már boldogtalan vagy? Merj lépni! Ezzel csak nyerhetsz!
2010. márc. 13. 04:11

Fiatal vagy,nem szabad így alárendelned magad egy goromba fiúnak.Egy kapcsolatban az adok-kapok egyensúlynak kell müködnie.Ha valaki a szívét kiteszi a küszöbre arra rátaposnak,vagy átlépnek...jobb esetben.

Gondoldd meg,veszíteni nem sokat fogsz,ha tovább lépsz,majd a fiú is talán észreveszi a guruló arany efektust...

Fél év után veszekedés? Mi lesz évek múlva?...

Minden jót!

2010. márc. 13. 04:00

Sziasztok!

Lehet, hogy hülyeség, amiért új témát indítok, de nekem fontos lenne...

Szóval... Van egy barátom fél éve. Sohasem volt az a nagy lángoló szerelem, de nagyon szeretem. Bármit odaadnék érte. Nagy gond közöttünk, hogy folyamatosan félrebeszélünk egymás mellett. Ő nem az a típus, aki kifejezi az érzelmeit, viszont én nem szeretek sötétben tapogatózni. Nagyon hiányzik az, hogy csak úgy odabújjon, vagy küldjön egy sms-t, hogy szeret, de mindez hiányzik. Pedig szerintem ez nem nagy elvárás. Mintha nem is szeretne... Mostanában állandósultak a viták... Mindenért én vagyok a hülye, nekem nem lehet rossz napom, de ha neki valami baja van, vagy valami máshoz van kedve, nem hozzám, akkor én az tűrjem. Úgy érzem, folyamatosan csak nyelek, és semmit sem kapok vissza abból, amit én nyújtok neki, amit én teszek érte... :(

Megismertem egy fiút... Több forrásból is tudom, hogy tetszem neki, hogy tudna engem szeretni, és eddig én is csak úgy voltam vele, hogy aranyos meg minden, de mostanában egyre többször eszembe jut, hogy mennyivel másabb lenne vele... Ő ki tudná mutatni azt, amire szükségem van, és úgy érzem (már amennyire ismerem), hogy őt is szeretni tudnám...

Na de a gond... Nem merek lépni. Nem merek mozdulni a jelenlegi barátom mellől, holott, amit tőle kapok, az tényleg nem elég, és már elegem van a folyamatos veszekedésből... És nagyon bejön nekem az a másik srác... Meg szeretném ismerni, de nem szeretnék belemenni semmibe sem addig, amíg van párom... Már nem tudom, mit csináljak... Boldogtalan vagyok mellette, de nagyon szeretem (és nem tudnám megmagyarázni, miért...)

Nem tudom, mennyire voltam érthető... Kérlek, adjatok nekem tanácsot, mert lassan idegileg kikészülök... Nem a helyzettől, hanem a páromtól... :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook