Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ti hol csináltattatok köldökpiercinget? Nekem mit ajánlanátok? fórum

Ti hol csináltattatok köldökpiercinget? Nekem mit ajánlanátok? (beszélgetős fórum)


2010. márc. 13. 16:05

Igen, normális és igényes helyre menj, inkább fizess többet,mint gond legyen. Én 2004 nyarán csináltattam meg, akkor 5 000 Ft volt piercinggel együtt (persze a legolcsóbbat választottam, aztán azóta már van több is). Injekciót is kértem, egyáltalán nem fájt. (a szuri igen, azt utálom amúgy is)

EGyik barátnőm poton pénzért csináltatta és két hétig bírta annyira sebes lett neki és fáj is, szóval kivette, azóta sem csináltatta meg,mert ezek után nem volt bizalma egy szakember iránt sem.

Szóval fizess többet, nem fogod megbánni, egyszer kell megcsináltatni!

4. Re87
2010. márc. 13. 12:29
Én tetkószalonban csináltattam.Ott adtak lidokain injekciót is.
2010. márc. 13. 08:13
Én Pötit ajánlom a Körúton van.... ha rákeresel a googleban , hogy Pöti Piercing, látod a referenciákat. Nekem négy piercinget szúrt anno.... gyönyörűek voltak. Hamar meggyógyultak, sőt mikor kiszedtem helye sem maradt.
2010. márc. 12. 23:52

Inkább kerüljön többe, de rendesen csinálják meg... Én 2x szúrattam a köldököm, az elsőt olcsóbb helyen, ferde is lett. :S

Zagyvai Gábort ajánlom, közepes áron dolgozik, és igazi profi!

2010. márc. 12. 22:05

Sziasztok!


Szeretnék hamarosan köldökpiercinget csináltatni (előtte még ledolgozom kicsit a hasam :), csak nem tudom, hogy hol érdemes. Normális, igényes helyre szeretnék menni, ahol szépen, egyenesen, tisztán megcsinálják és nem kerül túl sokba. Ti hol szúrattátok? Mik a tapasztalataitok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook