Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mik a tapasztalatok a ventillátoros csillárról? fórum

Mik a tapasztalatok a ventillátoros csillárról? (tudásbázis kérdés)


2010. júl. 12. 11:40
Túl hangos volt és csak a meleg levegőt keverte...leszereltük.
2010. júl. 10. 16:48
semmi - szerencsére - de nem is kéne ilyen
2009. máj. 26. 07:45
egy darabig oké,de ha elromlik, vagy csak nehezen vagy egyáltalán nem tudod megcsináltatni
15. cypern
2008. ápr. 7. 11:52

Egyetértek, nagyon instabilnak tűnnek, és van amelyiknek rosszul van beállítva a lapátja, még a szőnyeg alól is felveri a port...

inkább klíma, vagy passzív hűtés (az legalább ingyen van)

2008. ápr. 6. 18:17
Nekünk a nappaliban ventillátoros lámpánk van. Nyáron nem rossz, csak nem szeretek ránézni, mert akkor úgy érzem, hogy lerepül és jó esetben fejbevág, mert olyan hülyén mozog :)
2008. febr. 24. 19:32
Hello mindenkinek, ha normális csillárt veszel, ami megy a bútorodhoz, akkor igenis jól néznek ki. Lehet, hogy némelyik gagyi, vagy surrog, de ha a minősége jó, nem szabad hangjának lenni és nagy port sem keverhet, mivel hetente ugye törölget az ember. A por egyébként nem fel, hanem le száll, azért látszik meg olyan hamar a földhöz közeli dolgokon. De gyerekhez NE szereljétek fel, az jó viszont, hogy az előszobájába, ahonnan a nyári hőségben igen jól bemegy a kissé hűvösebb leghullám.
2007. dec. 12. 18:52
sztem annyira undorító és gagyi! :I ÉN nagyon nem bírom. Ez az én véleményem. Bocsi ha valakit megsértettem.
2007. máj. 17. 01:37
Azzal kezdem, nekünk nincs ventillátoros csillárunk, de ismerősöméknek igen, Engem a hangja, a surrogása őrjített meg, hááááááát, én tuti nem fogok venni:)
10. monee1
2007. máj. 15. 15:49

Köszönöm lányok, én is ezen a véleményen vagyok, tulajdonléppen a páromat mostmár többen meggyőztük:))

További kellemes napot nektek.

2007. máj. 15. 14:12
Szerintem csak a port keveri,tehát Ne
2007. máj. 15. 13:56
Nekünk van ventillátorunk de a lépcső és a szobák közötti kis tér felett. A szobaajtókat nyitva hagyjuk és így nem közvetlen a gyerekekre megy huzat.Nem fáznak meg és nyugodtan alszanak.
2007. máj. 15. 13:54

Szerintem ne.Nem csak gyerekszobában máshol sem.

Nekem volt és a tapasztalatom nagyon rossz.


A ventillátor arra jó,hogy az EMBER megfázzon tőle,áramot fogyaszt,és keveri a port.

Melegben ,meleg van és kész.Túl kell élni.


Persze ez csak az ÉN véleményem.

Kívánok kellemes hetet.Szia

2007. máj. 15. 13:44

Én nem használnám a gyerek szobába,mert hamarabb lehülnek a gyerekek mivel kisebb a test felületük.

Hamarabb megfáznak.

2007. máj. 15. 13:43
ne???????
4. Kereső1 (válaszként erre: 3. - Monee1)
2007. máj. 15. 13:39
Én nyáron biztosan nem használnám. Télen esetleg alkalmanként, hogy ne üljön meg fent a meleg.
2007. máj. 15. 13:34
Arra gondolok, h huzatot kaphat vagy bármilyen problémát okozhat.20hónapos a lányom,természetesen a legalacsonyabb fokozaton használnám.Életem párja meglepett egy ilyen csillárral, de nem merem felszereltetni.
2007. máj. 15. 13:27
Technikai a kérdésed mert akkor azt mondanám, hogy igen, leszakadni nem fog. Persze ha rendesen van felszerelve. Más szempontból ha kellően nagy levegőmennyiséget mozgat meg az nem feltétlen tesz jót a gyermeknek ha még pici. Felkavarhatja a port, szemgyulladást okozhat stb. Ha kicsi a gyermek én nem ajánlanám.
2007. máj. 15. 13:23
Mi a véleményetek a ventillátoros csillárról?Merjem használni gyerek szobába?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook