Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Vezető beosztású munkavállaló rendes felmondása fórum

Vezető beosztású munkavállaló rendes felmondása (beszélgetős fórum)


7. Meda
2010. szept. 3. 16:18
Még tovább is maradhatsz táppénzen, mint a felmondási idő. De a szabadságokat ki kell váltani pénzben!!! Ez benne van a Munka Törvénykönyvében.
6. mazsi-drazsi (válaszként erre: 5. - Lolita63)
2010. máj. 4. 23:51
igen.
2010. máj. 4. 22:00
Felmondás alatt lehet táppénzen lenni?
4. Lolita63 (válaszként erre: 3. - Agis)
2010. márc. 13. 14:39
Szó szerint nincs a szerződésben leírva,hogy nem vállalhatnék munkát x ideig,de tele van &-al,amit nem könnyű értelmezni.Már rá kerestem a Munka Törvénykönyvében,de nem értem.:((
3. agis (válaszként erre: 1. - Lolita63)
2010. márc. 13. 14:32

Ha a szerződésedben nincs kikötve, hogy a munkaviszony után nem vállalhatsz x ideig a konkurrenciánál munkét akkor akár holnap is kezdhetsz (feltéve ha van konkrét ajánlat)

Ezt a klauzúrát vaskos borítékkal szokták "biztosítani".

2010. márc. 12. 22:01
Én úgy tudom csak konkurenciánál nem helyezkedhetsz el 1 éves belül.A felmondási időd a szerződésedtől függ.A férjemnek 3 hónap volt.Jobb munkát találtál és váltani szeretnél?Érdeklődd meg,hogy a cégednek nincs-e valamilyen megállapodása a környékbeli konkurensekkel,hogy nem vehetnek fel.Nálunk volt ilyen.A legegyszerűbb lenne a közös megegyezés,akkor nem érint ez sem.
2010. márc. 12. 18:10

Sziasztok! Várom a segítségeteket.Vezető beosztású munkavállaló vagyok és szeretnék felmondani.Utána néztem,30 nap + 15 nap az évek után.Ugyanazt a munkát végezhetem e,ha otthagyom a munkahelyemet?Hallottam olyat,hogy 1 évig nem gyakorolhatom.Milyen hátrányos helyzettel jár?

Várom a válaszaitokat,amit előre is köszönök!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook