Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Pásztó fórum

Pásztó (beszélgetős fórum)

2019. jún. 12. 09:18

Sziasztok!

Elég régi a fórum, de hátha jár erre még valaki...

Két napot van lehetőségünk eltölteni Pásztón, egyik nap a strandra gondoltam kimenni, másnap meg szétnézni a városban.

Kérdésem elsősorban, hogy milyen ott a strand? Hány medence van és milyen hőfokú, 10 éves, viszonylag jól úszó gyerekkel el lehet-e ott lubickolni 1 napot, milyen étkezési lehetőségek vannak a strand területén?

A másik, hogy van mit megnézni a városban, van-e amit mindenképp látni kell?

Köszi!

2010. márc. 12. 16:49
Milyen a hely, a közlekedés, az emberek, lehetőségek, életszínvonal, albi (és minden más) árai... Nem is tudom, nem vagyok ismerős arra :S, csak Egercsahiben vannak rokonaim, az nagyon szép környék,de elég szegény is, kocsi nélkül elég lehetetlen ott közlekedni is. Arrafelé is így van?
2010. márc. 12. 16:43
Szia. Én anno nógrád megyei voltam /salgótarján környéke/, de valamennyire ismerem Pásztót is. Mi lenne konkrétan a kérdésed ezzel kapcsolatban?
2010. márc. 12. 16:38
Sziasztok! Ismeri valaki Pásztót? Hirdetnek ott egy állást, ami lehet jó lenne nekem, a környéken még rokonaim is akadnak, szerintetek milyen hely? Megéri? Kérlek segítsetek (akár priviben is)! Előre is nagyon köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook