Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Angliai munka fórum

Angliai munka (beszélgetős fórum)


1 2 3
46. kukucos (válaszként erre: 32. - C0066c35a1)
2013. ápr. 12. 12:16

Kedves GroomGirl!


Most olvastam a fórumot. Tudom már rég írtad, de ha még most is foglalkozol közvetítéssel, akkor kérlek válaszolj!

Köszönöm szépen!

45. Bondi (válaszként erre: 40. - Gery)
2013. febr. 25. 20:05

Kedves Gery!


Az ajánlatod még érvényes? Már az is nagy segítség lenne, ha segítenél munkát és olcsó albérletet találni... Volt szobatársnőmmel szeretnénk kimenni, én legalább 1-1,5 évre, ő csupán 2-3 hónapra...


Csütörtökön megyek egy közvetítőcéghez az angol szintem felmérni, de ha te tudnál segíteni, azt szívesebben venném.... :/


Válaszod előre is köszönöm!

Üdv.:

Iboly

2012. okt. 29. 21:22

Sziasztok, ha valaki szeretne Angliába menni dolgozni, de nincs kivel, én szivesen társulnék hozzá. Angol tudásom közép szintű, viszont kreativitásom és probléma megoldó képességem annál nagyobb...Különben 26 éves fiú vagyok, nagy élettapasztalattal.Telyesen normálisnak, és rendesnek gondolom magam :D

Esetleg ha van valaki aki kinnt van már, és tudna nekem segiteni akármiben, a kezdeti nehézségekben, szivesen fogadnám.

43. klauka1212 (válaszként erre: 40. - Gery)
2012. okt. 10. 13:58
szia az én párom menne ki most 23-án már a repjegy is megvan te melyik városban vagy? engem nagyon érdekelne a segítséged kérlek irj vissza ha megkapod a levelet itt az e-mail cimem: turkita1991@citromail.hu előre is köszönöm:)
42. Lyila
2012. okt. 2. 16:05

Kedves Gery!


Engem is érdekelne az ajánlatod, illetve annak részletei, amennyiben még aktuális. Én is arra kérlek, hogy írj számomra privátban. Köszönöm :)

41. kicsusz (válaszként erre: 40. - Gery)
2012. szept. 28. 16:54

Gery!


Érdekelne a segítségnyújtás és a véleményed, ezért írtam neked! Ha még mindig komolyan gondolod az ajánlatod, kérlek vedd fel velem a kapcsolatot! Köszönöm!

40. Gery
2012. szept. 12. 09:50

Sziasztok!

Olvasgatom a Fórumot Elég sok dologgal nem értek egyet!PL:Én nagyon nem ajánlanák 1 közvetítő céget sem mert 1000sebből vérzik a dolog,valaki írta hogy már Angliába se kolbászból van a kerítés, nagyon igaza van! A kezdő fizetés 800Font és ha még ebből levonnak pénzt a közvetítők akkor szerintem meg se éri kimenni és még nem beszéltünk a lakásról stb stb. De ez csak az én véleményem!Viszont az tény hogy Angliába van munka!!!!!!


Én még 3 hétig itthon vagyok aztán megyek vissza!

Szívesen segítek munkát találni 2 embernek + lakhat nálam, azért kettő mert ennyien férünk el lakásba!Nem kell fizetni semmiért önzetlenül segítek De csak minden tekintettbe Normális emberekkel vagyok hajlandó szóba állni!!!!!!!!!!!!!

Minimális Nyelvtudás kell!!!!!!!!+Szorgalom,Kedvesség-Angoloknál ez alap!!!!

Ha valaki komolyan gondolja a kinti munkát írjon, a részleteket megbeszéljük!

2012. júl. 20. 09:54
Sehol senki? :(
2012. júl. 19. 10:57

Sziasztok!

Milyenek most a lehetőségek Angliában? Én nagyon nagyon alap szinten beszélem a nyelvet, de gyárban is dolgoznék szívesen, takarítanék vagy akármi.

A párom jól beszél angolul, ő már volt kint, ketten mennénk, így talán könnyeb lenne. Mit gondoltok, merjünk belevágni?

37. haaeen (válaszként erre: 36. - Petaluda)
2012. júl. 12. 18:49
szia, ha van ismerosod, akinel tudtok lakni par napig/hetig, akkor nem kell 1000font/fo (de jobb, ha van), ha meg melod is egybol lesz, akkor sem kell ennyi penz. sokan kezdenek mekiben, burger kingben, esetleg hotelokban takaritokent (nem tudom, ez mennyire opcio nalatok).
2012. júl. 11. 18:45

Sziasztok! OLvasgatom a forumot és kicsit elbizonytalanodtam. Nekem van kint Londonban ismerősöm, aki talán melóban tud segíteni, Mi a párommal szeretnénk kimenni, de fejenként 1000 Fontunk nincs...enélkül nem is érdemes megpróbálni??

Magyarországon lassan már nem lehet megélni, kiüldözik az embert a sok adóval. Arra gondoltunk hogy szeptember-október környékén utaznánk, addig valami úton módon keresünk munkát és elindulunk. Ha bárki tud segíteni ebben, munkaközvetítő ajánlásával vagy csak kinti ismerőse által, várom válaszát és előre is köszönöm! Dóri

2012. júl. 2. 17:31

Ha szeretnél külföldön önkéntes munkát vállalni, és tanulni, az angliai College for International Co-operation and Development várja jelentkezésed! A 14,18, 24 hónapos felkészítő programok keretén belül 6 hónapot tölthetsz Afrikában vagy Indiában, az általad kiválasztott projektben: AIDS prevenció, gyermeksegélyezés, gyermek és felnőtt oktatás, mezőgazdaság, használt ruhaértékesítés. A program során mind gyakorlati, mind elméleti tudásra fogsz szert tenni, mellyel felkészülsz az önkéntes munkára. A One World University Mozambique-al együttműködve pedig A-certificate diplomát szerezhetsz, mely tanusítja a területen szerzett jártasságod.

A program lehetőséget ad arra, hogy világot láss, nyelveket tanulj,életre szóló élményeket és tapasztalatokat gyűjts, melyeket a későbbiekben is kamatoztathatsz. Különleges előképzettséget nem igényel a program, alapszintű angol nyelvtudás viszont ajánlott.

Amennyiben elmúltál 18 éves, rendelkezel középfokú végzettséggel, nyitott vagy az új kultúrákra, emberekre és kalandokra, köztünk van a helyed.

A részletekkel, kérdéseiddel kapcsolatban jelentkezz az alábbi címen: cicdandrea@gmail.com

34. Sabina27 (válaszként erre: 33. - Sabina27)
2012. febr. 15. 12:09
Akarom mondani tájékoztatót:)
2012. febr. 9. 09:43

Szia Groomgirl!


Megkaptam a tákoztatót. Köszönöm.Nagyon jól hangzik!:)

32. c0066c35a1 (válaszként erre: 31. - Sabina27)
2012. febr. 7. 17:11
En csak magunkat :)
2012. febr. 7. 16:34

Sziasztok!

Tudtok megbízható munkerő közvetítőt ajánlani?

2012. jan. 12. 17:10

Sziasztok! Én meg ajánlom, hogy kiutazással és minden egyéb információval kapcsolatban keresse fel a lifefree.ltd-t! :))))



email.: barbara@lifefree.co.uk

2011. dec. 7. 11:36

Sziasztok!


Azoknak akik most terveznek Angliában munkát vállalni azt javaslom, hogy ne a Team Supporttal menjetek. Mi a párommal a Team Suporttal voltunk kint dolgozni, fizetésről-fizetésre értek a meglepetések, hogy milyen mondvacsinált okok miatt vonnak le tőlünk. Ráadásul jelenleg másfél hónapja küzdünk azért, hogy kifizessék a bérünket, amiért napi 12 órában dolgoztunk. Jellemző még a Team Supportra, hogy aki most gondolkozik azon, hogy rajtuk keresztül menjen, talán már találkozott is vele, hogy semmilyen módon nem lehet velük kommunikálni, nem veszik fel a telefont, nem válaszolnak az e-mailekre. Abban nem tudunk segíteni, hogy melyik közvetítővel tudtok elindulni, de azt ki tudjuk jelenti, hogy ne a Team Supporttal. Velük a kintléted az folyamatos bizonytalanság, stressz, és távolról sem korrekt.

28. arrival (válaszként erre: 1. - Mzsu1)
2011. márc. 22. 20:08
írtam neked privit!
27. Ametiszt19 (válaszként erre: 24. - Jsanett)
2010. márc. 18. 22:53
Igazad lehet. Köszi :)
26. jsanett (válaszként erre: 25. - Kefekötőke)
2010. márc. 18. 15:18
Olvastam a topicot en is.
25. kefekötőke (válaszként erre: 24. - Jsanett)
2010. márc. 18. 15:13

Volt itt egy másik hasonló topic,ahol egy izuka nevű összeveszett velem -(még törölte is regisztrációját),

mert mertem megjegyzést fogalmazni,hogy

kisgyermekkel akarnak kimenni.

Remélem valami más néven itt van,és elolvasta az intő figyelmeztetéseteket!

24. jsanett (válaszként erre: 23. - Ametiszt19)
2010. márc. 18. 14:30

Ertem. Hat en mar 5 eve vagyok kinn, a ferjem meg 10 eve. Jovore keszulunk haza, mert mar nem birjuk itt. Persze ha az embernek van jo allasa, meg rendezett visoznyok, akkor talan konnyebb elszakadni az Otthontol. Viszont van 1 ido amint tul mar mindent nagyon nehez elviselni: az allando esot, azt hogy itt akarmennyire is igyekszunk, kulfoldiek maradunk, es meg sorolhatnam.


Nagy dontes lesz, ha ugy dontotok, hogy kijottok. :) Jol gondolatok meg, mert mar itt is lebontottak a "kolbasz-keriteseket", de azert meg mindig jobb a helyzet mint otthon, de en ugy gondolom, hogy biztos nyelvtudas kellene ahhoz, h jo munkat kapj/atok.


SOK SIKERT! :)

23. Ametiszt19 (válaszként erre: 20. - Jsanett)
2010. márc. 17. 19:17
ÁÁ, nincsen eldöntve semmi,csak itthon nem találok munkát és próbálok érdeklődni, hogy milyen lehetőségeink lennének még, igyekszem minél több emberrel beszélni, több nézőpontból látni dolgokat. Köszönöm a válaszokat :)
2010. márc. 17. 18:09

Szerintem is eleg keresett ez a szakma, bar lehet hogy kerni fognak itteni vegzettseget is (NVQ).

En dolgoztam idosek otthonaban mint apolo 3-4 eve, de akkor meg fut-fat felvettek, mostanra viszont beszigoritottak. Nekem semmilyen eziranyu vegzettsegem nem volt. Azonban az is igaz, hogy kellenek az apolok es mivel nekem meg diplomad is van, akkor az elegge szamithat.

Mivel ilyen kicsi gyerekeid vannak, akkor eleg nehez lesz elhelyezni oket. Itt 1 honapra az ovoda olyan 700 font, ami majdnem egy fizetesnek felel meg, munkatarsaktol tudom en is es asszem 4 eves kortol mehet iskolaba, ami viszont mar ingyenes. Szoval meg kell gondolni. Minden a fizutol fugg nyilvan es hogy egyedul vagy a paroddal jonnel ki. Ha egyedul akkor 1 szobat max ha berelhetsz szerintem, 2 gerek mellett.

En 4 eve elek itt kinnt. Szia es sok szerencset.

21. 2a373973b1 (válaszként erre: 15. - Haaeen)
2010. márc. 17. 17:59

Szia!

Hát, én mondtam is, hogy én nem vagyok teljesen mindennel tisztában, meg azt írom amit itt konkrétan ebben a "faluban" tapasztalatam. Gondolom nagyobb városokban más a helyzet nyáron itt van meló dögivel, a sulisok nem annyira dolgoznak, a hotelbe ahol én dolgozok a nyáron könyörgött a főnők hogy magyarokat vigyek még aztán meg ősszel el hajtotta mindet. Volt négy gimis lány egy hétig, de nem tetszett nekik a vasárnap reggeli munka, és egy pár hét múlva elpályáztak. Informatikai munkára itt is felvesznek természetesen, csak tényleg beszéljen nagyon jól az illető angolul, mert az az igazság sokan jöttek már ide "én nagyon jól beszélak angolul" felkiáltással, és aztán kiderült, hogy élőben már nem megy a dolog. De ezt is le írtam, asszem, ha nem akkor bocsi, tényleg nem akarok senkit félre vezetni. A hivatalos dolgokkal kapcsolatban meg igazából csak azt írtam ahogyan engem annó tájékoztattak, de hát lehet hogy rosszul :D.

Amúgy is rám ne hallgasson senki, mert én kábé 200 fonttal jöttem, egy rakás bizonytalanba, és egy mukkot se beszéltem :D:D De mostmár jóóóóóóóól vagyok.

20. jsanett (válaszként erre: 19. - Ametiszt19)
2010. márc. 17. 16:23

Sziasztok,


A szamlanyitas egyebkent bankonkent valtozik. Valahol "csak" lakohelyet es munkat kernek, mashol ezen felul meg National Ins.Numbert is.


Konkretan tudjatok mar mikor jonnetek?

(kb majus vegetol-szeptemberig eleg nehez munkat talalni, mert a diakok vegeznek a sulikban + akkor jonnek a kulfoldiek is inkabb munkat keresni).


Hova mennetek, vagy az meg nincsen eldontve?

2010. márc. 17. 15:48
Én párommal mennék. Hallottam igen hogy számlanyitáshoz kell egy számla (albiról) amin a t eneved áll. És ahhoz hogy munkád legyen kell számlaszám.
2010. márc. 17. 15:28
sziasztok! en au pairkent vagyok kinnt, a csalad es a gyerek is oke. Csak annyi,h nem nagyon tudom gyakorolni a beszedet,mert egesz nap dolgoznak es nincs kivel beszelnem. pedig ezert jottem ki... nem tudom mit lehetne tenni.
17. liliom10 (válaszként erre: 16. - Ametiszt19)
2010. márc. 17. 11:14
Unokaöcsém volt kint, haveroknál lakott, amíg talált magának egy lakást, ahol 4-en vagy 5-en laktak, neki is volt szobatársa. Nem könnyű ! Vadidegen külföldiekkel egy lakásban ! Folyamatosan állást keresett,majd talált valami egyszerű munkát, még a válság előtt volt ez. Tudod, egy hónapig nem kapsz fizetést,és a lakás meg a közlekedés nagyon drága. A kaja és a ruha olcsó, sok múzeum ingyenes. Ő azt mondta, 1500-2000 fontod legyen a számládon, mikor kimész, mert nem tudhatod,mikor kell kivenned belőle. Úgy emlékszem, előbb lakás kell,mert a lakcímed kell a számlanyitáshoz. Ha nem jól emlékszem, majd itt mások kijavítanak.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook