Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Inuaki a bennem élő reptilián fórum

Inuaki a bennem élő reptilián (beszélgetős fórum)


8. 1eb84e4bad (válaszként erre: 7. - Gorillabácsi)
2010. aug. 27. 17:30
szia, konkrétan TE tartod a kapcsolatot "Dáviddal" és a psz.nővel?
7. gorillabácsi (válaszként erre: 6. - Yoen)
2010. aug. 12. 18:50

Sziasztok!


Nagyon örülök, hogy már sokan elolvasták a könyvet. Eredetileg csak magamnak és egy kollégámnak szántam, akitől a könyvet kaptam, majd egy fórumon ígértem oda valakinek. A könyv, mint minden könyv, nagy megosztottságot eredményezett. Nagyon is látszik, hogy az embereknek időre van szükségük a mondanivaló megemésztéséhez. Higgyétek el, bár nem vagyok mai tojás, de nekem sem volt minden egyértelmű, sok kérdés felmerült bennem. Ismerek egy pár filozófiai irányzatot, amelyek nagyon messzire elmentek a természet, az ember, meg az univerzumok feltérképezésében, de az inuás könyv ezek ismerete mellett is sok kételyt ébresztett bennem.

Már az első percben ráéreztem, hogy itt nem az információ leellenőrizhetőségéről van szó, hanem arról a pozitív energiáról, ami belőle sugárzik. Még soha semmilyen anyagban nem láttam ezt, olyan, mint a mesében, amikor a szereplő kinyit egy varázskönyvet és a kiáradó fény elbűvöli.

Akkor jöttem rá, hogy minden, ami körülöttünk van, annak ellenére, hogy valóságosnak tűnik, vagy annak állítják, csak árnyéka a igazságnak. Minden holografikus megjátszott dolog, bár a józan eszünk ellenkezik, egy adott szinten képesek leszünk elfogadni. A dimenziók, energiák, rezgések fizikailag másképpen értelmezhetőek. Minden le van matematikailag modellezve, mégis úgy gondolom, hogy idáig keveset tudtunk róluk, vagy legalábbis félrevezettek minket ezekkel a fogalmakkal. A spirituális felemelkedést én abban látom, hogy a fogalmak letisztázásával, a negatív hozzáállás félretevésével, az egymás iránti erős lelki kapcsolódás visszaállításával megteremtjük azt közeget, amelyben az elfojtott szellemi képességek újra kibontakozhatnak. De akkor már nem lesz szükség az egoista, kritizáló megnyilvánulásokra, már nem a mások hibáját keressük, hanem a magunk fejlődésének lehetőségeit fogjuk szem előtt tartani.


Mindezek ellenére szeretném, ha a továbbiakban résztvennétek a könyvek megvitatásában és segíttek a Dáviddal és a pszichológusnővel fenntartott kapcsolat elmélyítésében. Ezért várom kérdéseitek, melyeket szívesen továbbítok Dávid felé.


Hamarosan várlak a www.inuaki.hu oldalon.


Üdvözölök mindenkit,


Gorillabácsi

6. yoen
2010. aug. 7. 19:22

Nagyon sok szeretettel ajánlom mindenki figyelmébe az INUAKI, A BENNEM ÉLŐ


REPTILIÁN / Egy földönkívüli lény vallomásai

című könyv magyar kiadását!


A könyv magyar nyersfordítását sokan ismerjük már az internetről, és sokan kedvelik könyvet


és a témát is. Többféle vélemény ismeretes, van, akinek tetszik, van, aki nehezen tudja


elképzelni benne olvasható információk igazságát, azonban, ha a könyv üzenetét megértjük, az


mind a saját, mind a körülöttünk élők életében, illetve Földünk sorsát tekintve is pozitív


változásokat indíthat el.

Sokunk örömére, a könyv most jelenik meg először magyar kiadásban, augusztus közepétől


lehet majd kapni a boltokban és az interneten, a két hét múlva induló inuaki pont hu


webáruházban is, ahol több információt megtudhattok az előkészületben lévő újabb két


kötetről, tervezett megjelenésükről és a bolti lelőhelyek pontos címéről is.

A könyvre előrendelési lehetőség van

SZÖVEGLABOR könyvkiadói oldalán.

2010. márc. 13. 14:45

Nem tudom, én ingyen töltöttem le.

Én csak az elején vagyok és felületesen olvastam bele -sok minden tetszik benne, de ennél a résznél elakadtam, mert már volt több rossz tapasztalatom és óvatosabb vagyok ezért. :(

4. Re87
2010. márc. 13. 12:42
Beleolvastam.Besz.rás!Remélem a nő jól meggazdagodott ebből a sok okosságból.
2010. márc. 13. 09:59
Én azt olvastam benne, hogy 2009 vége-2010 elején bedől a bankrendszer. De, még nem dőlt be. Akkor most?
2. Pirosalma (válaszként erre: 1. - Zsozsolt)
2010. márc. 12. 12:07

Még régen láttam egy videót, amiben egy nőt ("az utca emberét") kérdeztek a tévénézésről. Ő elutasító volt, mondván, a TV az ördög eszköze vagy valami hasonló. De ami a lényeg: szerinte Jézus magyar volt, és a magyarok a kiválasztott nép, a Kárpát-medence lesz a második Ararát, vagy valami ilyesmi, majd előkerítem a videót.


Szerintem nincs senki kiválasztva, de ez az én véleményem.

2010. márc. 12. 12:03

Sziasztok!

Ahogy olvastam a könyvet és ír benne arról, hogy Románia kiválasztott hely az adottságai miatt, eszembe jutott, hogy hallottam ezt már Magyarországról is. Akkor, ez most hogy van? Vagy, másra van kiválasztva a két ország, a két nép?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook