Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Melyik a legjobb tápszer?

Kategória: Összes fórumtéma » Babák & mamák » Csecsemők

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

12. MMónika (anyuka)2010-03-13 09:13
Szasztok! Van egy 5 éves kisfiam, akit másfél évig szoptattam, 8 hónapos kislányomat, viszont csak 2 hónapig tudtam. Mindkét gyereknél tápszeres pótlást kellett adnom (Beba HA), mert hiába volt tejem, nem volt laktató, nem volt szinte tápértéke.

11. egypt2010-03-12 15:56
De mindenképpen HA-s tápszer legyen.

10. reka :(2010-03-12 14:01
Szia-sztok!
Én is csatlakoznék az előttem szólókhoz.
Csak ha már tényleg nem megy,akkor irass tápit,de azzal a dokival aki ismer titeket,ismeri a családi kórképet-allergia szempontjából stb.
Nagyon meghatározóak az első szakaszok,mit kap enni,milyen a napirendje stb.
De ezekben a védőnő is segíthet.

9. birodya2010-03-12 08:14
Szia!
Én kislányom 3hónapos koráig szopizott igény szerint. Én is tanácsolom, hogy tedd minél gyakrabban mellre. Mellette én is ajánlom a laktoherb teát. Sajnos volt egy elég komoly műtétem, és ennek következtében elapadt a tejem, azóta Milupa HA Startot eszünk.

8. monstro2010-03-12 08:09
MI nestlé beba ha sartot használunk, aztán 3 hónapos korától a milupa milumil ha 1 optimát:)

7. Judy242010-03-12 07:54
Köszönöm szépen! Akkor beszélek a gyerekorvossal az ügyben.

6. gne22010-03-12 07:52
Olvastam a naplódat, remélem, hogy elfogadsz egy javaslatot tőlem: szoptasd amikor csak kéri, tedd mellre akár óránként! Amikor több idő kimarad mint 3 óra, akkor fejd ki a tejet. A legjobb tejszaporító a szoptatás!
(válasz Judy24 1. hozzászólására)

5. gatto42010-03-12 07:51
Szia!
Gondoltál már arra, hogy próbáld növelni a tejed mennyiségét? :)
Próbáld ki esetleg a laktoherb teát és az (alkoholmentes) sör is csodákra képes ;)
(válasz Judy24 1. hozzászólására)

4. Tessza352010-03-12 07:44
A házi orvosod fogj majd javasolni tápszert Milumill HA Start tápszert használjuk.
Az orvos javaslatával.

3. szaabina2010-03-12 07:42
Csatlakozom, majd a doki fel íra azt amit ő javasol

Sokmindentől függ, hgoy mit fogtok kapni... Van e allergiás, asztmás a családba, meg hasonlók
(válasz gne2 2. hozzászólására)

2. gne22010-03-12 07:38
A gyermekorvos a babát ismerve javasol majd. Minden kisbaba más, ami az egyiknek beválik, az nem biztos, hogy a másiknak is.
Anyatejes kiegészítésre az Aptamil HA Prev, vagy a Milumil HA Start tápszert szokták ajánlani.
Remélem, hogy sokáig tudsz még szoptatni! :)

1. Judy242010-03-12 07:28
Sziasztok! Van egy 3 hónapos kisfiam. Mivel egyre kevesebb a tejem szüksége van tápszeres kiegészítésre. Annyi tápszer van már a piacon, hogy nem tudom melyiket lenne érdemes adni neki.