Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Melyik a legjobb tápszer? fórum

Melyik a legjobb tápszer? (beszélgetős fórum)


2010. márc. 13. 09:13
Szasztok! Van egy 5 éves kisfiam, akit másfél évig szoptattam, 8 hónapos kislányomat, viszont csak 2 hónapig tudtam. Mindkét gyereknél tápszeres pótlást kellett adnom (Beba HA), mert hiába volt tejem, nem volt laktató, nem volt szinte tápértéke.
11. egypt
2010. márc. 12. 15:56
De mindenképpen HA-s tápszer legyen.
2010. márc. 12. 14:01

Szia-sztok!

Én is csatlakoznék az előttem szólókhoz.

Csak ha már tényleg nem megy,akkor irass tápit,de azzal a dokival aki ismer titeket,ismeri a családi kórképet-allergia szempontjából stb.

Nagyon meghatározóak az első szakaszok,mit kap enni,milyen a napirendje stb.

De ezekben a védőnő is segíthet.

2010. márc. 12. 08:14

Szia!

Én kislányom 3hónapos koráig szopizott igény szerint. Én is tanácsolom, hogy tedd minél gyakrabban mellre. Mellette én is ajánlom a laktoherb teát. Sajnos volt egy elég komoly műtétem, és ennek következtében elapadt a tejem, azóta Milupa HA Startot eszünk.

2010. márc. 12. 08:09
MI nestlé beba ha sartot használunk, aztán 3 hónapos korától a milupa milumil ha 1 optimát:)
2010. márc. 12. 07:54
Köszönöm szépen! Akkor beszélek a gyerekorvossal az ügyben.
6. gne2 (válaszként erre: 1. - Judy24)
2010. márc. 12. 07:52
Olvastam a naplódat, remélem, hogy elfogadsz egy javaslatot tőlem: szoptasd amikor csak kéri, tedd mellre akár óránként! Amikor több idő kimarad mint 3 óra, akkor fejd ki a tejet. A legjobb tejszaporító a szoptatás!
5. gatto4 (válaszként erre: 1. - Judy24)
2010. márc. 12. 07:51

Szia!

Gondoltál már arra, hogy próbáld növelni a tejed mennyiségét? :)

Próbáld ki esetleg a laktoherb teát és az (alkoholmentes) sör is csodákra képes ;)

2010. márc. 12. 07:44

A házi orvosod fogj majd javasolni tápszert Milumill HA Start tápszert használjuk.

Az orvos javaslatával.

3. 1f9774333a (válaszként erre: 2. - Gne2)
2010. márc. 12. 07:42

Csatlakozom, majd a doki fel íra azt amit ő javasol


Sokmindentől függ, hgoy mit fogtok kapni... Van e allergiás, asztmás a családba, meg hasonlók

2. gne2
2010. márc. 12. 07:38

A gyermekorvos a babát ismerve javasol majd. Minden kisbaba más, ami az egyiknek beválik, az nem biztos, hogy a másiknak is.

Anyatejes kiegészítésre az Aptamil HA Prev, vagy a Milumil HA Start tápszert szokták ajánlani.

Remélem, hogy sokáig tudsz még szoptatni! :)

2010. márc. 12. 07:28
Sziasztok! Van egy 3 hónapos kisfiam. Mivel egyre kevesebb a tejem szüksége van tápszeres kiegészítésre. Annyi tápszer van már a piacon, hogy nem tudom melyiket lenne érdemes adni neki.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook