Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Arcidegzsába fórum

Arcidegzsába (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 ... ❯❯
1958. pearl1975 (válaszként erre: 1957. - Jenna8)
2010. júl. 27. 18:52

hát nem tudom, lehet, hogyha a Neurotopot tovább szedem, meg nagyobb dózisban, akkor valamit hatott volna, de hát olyan rossz mellékhatásai voltak.....


Lymera csak olyan dolgokat tudok ráfogni, hogy alacsony testhőm, meg alacsony vérnyomás. mert vándorló fájdalomnak csak azt, hogy a jobb meg a bal oldalán az arcomnak, de nem olyan, hogy egyszer a kezem fáj, egyszer meg a lábam....


Tb nem támogatja az infúziókúrát, mert magánklinika írná fel. a kórházban meg nem foglalkoznak ilyen szinten a Lyme-al.

1957. Jenna8 (válaszként erre: 1955. - Pearl1975)
2010. júl. 27. 18:16

Ez érdekes!Neked semmi ilyen tüneted nincs.

Az a fura,hogy se a neuros gyógyszerek,se ez a lyme-os nem hatott.Ha neuralgiás fájdalmak lennének,azoknak a gyógyszereknek legalább egy kicsit enyhíteniük kellett volna a fájdalmadat én úgy tudom.

1956. Jenna8 (válaszként erre: 1954. - Pearl1975)
2010. júl. 27. 18:13

Tudom miről beszélsz,én is bömbőltem az elmúlt 2 hétben párszor,sőt még a csattomat is a szekrényhez vágtam,lassan beleőrülök ebbe a tehetetlenségben.


100ezer???Jesszusom!Nem támogatja a TB?

Miért nem akarják beadni?

Mondjuk ez nagyon jó,ennyibe kerül,de lehet nem is hat!

Nem kellene megnézetni,hogy nincs-e valami rejtett góc a szervezetedben,ami ontja a bacikat?

1955. pearl1975 (válaszként erre: 1954. - Pearl1975)
2010. júl. 27. 12:39
mert ugye olvasom a Lymesokat, és valahogy nem ilyen tüneteik vannak, mint nekem. fáradtak, a fejük fáj, meg szédülnek, meg ízületeik fájnak, de ez nem folytonos erősségű, hanem hol ilyen, hol olyan. meg valami előjön, tart hetekig, aztán elmúlik.
1954. pearl1975 (válaszként erre: 1953. - Jenna8)
2010. júl. 27. 12:35

most már egy hete folyamatosan nagyon rossz a bal oldal. folyton sírógörcsöt kapok, szúr, bök, ég, mindent csinál....

Lyme ügyben most 6 hét pihenő és utána kell visszamennem. csak hát most mi az esély, ha más gyógyszert, újabb antibigyó kúrát kapok, az hat. mondtam már Barankának, hogy valószínű most infúzió kúrát kapnék, ami nagyon gáz, mert kb 100E ft, és nekem kell elintézni, hogy valaki beadja 30 napon át a kórházban. na ezt nem szoktál szeretni, egy csomó lymest simán elzavartak, hogy ne is álmodjon erről.

és hát tudod, ha nem segített ez a gyogyi,ami állítólag a legjobb a Lymera, akkor mi esélyem van, hogy a másik hat. már ha tényleg ez a baj, mert erről sem vagyok meggyőződve.

1953. Jenna8 (válaszként erre: 1972. - Pearl1975)
2010. júl. 27. 10:13

Szia!


:)

A dokim szabin volt,így álltam 1helyben,de remélem hamarosan lesz eredményem.


Pesten van ilyen rtg,sajna lefagy folyton a gépem,pedig próbálom Neked előkeresni.Ha annyit beírsz,hogy VIP Dentál Röntgen és 3D CBCT Centrum,már kiadja.Ezt a módszert használják,ha vkinek beültetés kell,gyulladást akarnak felderíteni meg hasonlók.Azt nem tudom,hogy mennyiben más,mint a CT,de biztos más valamiben.


Nem lehet,hogy tovább kellene szedni az antibogyót?Vannak betegségek,amiknél néha 9 hónapig is kell szedni,hogy minden rendben legyen.

Egy próbát megér a neurálterápiás orvos,látod nálam is Ő mondta ki végre,hogy nem az idegekkel van baj.

A napokban is nagyon fájt?Mert most,hogy nincs az a kánikula,nekem jobb,bár szerintem nálam ez a sok csontműtét is rátesz,a törés megérzi a frontokat.

Tavaly nem érezte meg,de mindegy:)

1952. pearl1975 (válaszként erre: 1951. - F64f0d9a69)
2010. júl. 25. 13:36

szia


köszi, de sajnos nem vagyok jobban. már hétfő óta nagyon nagyon rossz. az egyik antibigyó ma fogyott el, a másik holnap. most mondtak valami ájurvédikus szert is Lymera, lehet, kipróbálom.

most olvastam, hogy az alacsony testhőmérséklet is a Lyme egyik tünete lehet. nekem folyamatosan 35.5 körül van, néha van csak 36 felett.... a Lyme hűti magát, állítólag.

1951. f64f0d9a69 (válaszként erre: 1950. - Pearl1975)
2010. júl. 25. 12:06

Lehet megérezted ezt a vacak időt!

Ilyenkor felerősödnek ezek a fájdalmak is.

Remélem mára már sokkal jobban vagy!!!!!!!!!

1950. pearl1975 (válaszként erre: 1949. - F64f0d9a69)
2010. júl. 23. 08:13

gyökérkezelt fogam nincs már. tehát gyökértöméstől nem lehet.


tömött van pár, de azok nem nagy tömések, hiszen rendszeresen jártam fogdokihoz, mindig időben észrevették a lyukakat.


a tegnapi napot végigbőgtem, úgy fájt, most se jobb.... tényleg azt nem értem, hogy bírok még ezzel aludni...biztos ki vagyok merülve.

1949. f64f0d9a69 (válaszként erre: 1948. - Pearl1975)
2010. júl. 23. 06:55

Ne legyél már ilyen!!!!! :(

Mostanában volt a fiacskám fogászaton és mondta a fogdoki, hogy az is fájhat, ha a gyökér túl van tömve, azaz, a tömés nyomja az ínyt!

Ennek még érdemes lenne utánajárni, akkor is, ha hol itt, hol ott fáj!!!!

Szerintem a családod is tudja mennyire fáj, csak ők is tanácstalanok és nem tudnak segíteni. Már te is tudod, a tehetetlenség a legszörnyűbb!

Mi itt megpróbálunk egymásba egy kis reményt tölteni és hülye ötleteket adni, de ki tudja, hátha valamelyik bejön!

Nyugodtan mondhatjuk, ebben az esetben az orvosoknak sokkal kevesebb a használható tudományuk. Sajnos...

1948. pearl1975
2010. júl. 22. 14:32
már egyszerűen agyilag nem tudom felfogni, hogy hogyan lehet az, hogy valami ennyi ideje fáj, és még csillapítani sem lehet. ebbe csak belebolondulni lehet. állandó félelemben élek, már nem tudok normálisan gondolkodni, csak rettegek, hogy mi lesz, meddig fokozódik még ez a fájdalom. érzem, hogy mindenki elfordul tőlem, nem áll mellettem senki, mert ezt ők sem tudják már felfogni. ezért gondolom azt, hogy már a családomnak is talán jobb lenne, ha én nem lennék, hisz csak a szenvedést meg a kilátástalanságot látják. és a legszörnyűbb, hogy látom a szemükben, hogy nem hiszik el, hogy tényleg bajom van.
1947. pearl1975 (válaszként erre: 1946. - F64f0d9a69)
2010. júl. 22. 14:18

már végigpróbáltam a fájdalomcsillapítókat, totál felesleges bevennem bármit. Cataflam, Donalgin erősségű se csinál semmmit. masszírozom ezerrel, de hát.....a borogatás se igazán jött be.


én szeretnék hinni az orvostudományban.


ott tartok, hogy ha vége az antibigyónak, elindulok kihúzogatni a fogaimat, kezdve a bölcsfogakkal. nekem még az gyanús, akármennyire is mondták, hogy nem az csinálja.

1946. f64f0d9a69 (válaszként erre: 1944. - Pearl1975)
2010. júl. 22. 13:10

Úgy gondolom, senkinek nem nyavalygás a betegsége.

A szomorú az, hogy a hiányos vagy inkább nem létező orvosi kezelés helyett itt próbálunk meg segíteni egymásnak, mert nincs kihez fordulni.

Mert ugye vajon miért is hisznek az emberek minden másban mint az orvostudományban???

Biztosan van kiút, csak rögös.

Tudom utálod a gyógyszert, de én amikor már huzamosabb ideig fájt a vállam, bevettem egyszerű Algopyrint.(évek óta nem szedek gyógyszert egyébként) Teljesen meglepődtem, mert használt.

Ki kéne hasonlót próbálnod esetleg. Míg csökken a fájdalom, jól körbe lehet masszírozni, talán ahogy javul a keringés, a későbbi fájdalmak is csökkenhetnek. Megérné esetleg. Inkább te kisérletezz mint más sokért.

Pl. megnézheted, hideg vagy meleg borogatás használ-e?

Hiába néz ki most annyira reménytelennek, ne add fel!!

1945. pearl1975 (válaszként erre: 1942. - F64f0d9a69)
2010. júl. 22. 12:33
igen, még nyilván van egy csomó alternativ dolog, amit meg lehetne próbálni. de mégis, mi alapján találjam ki, hogy melyiket? ja, és anyagilag nullán vagyok. eljutottam arra a pontra, hogy nem tudom eltartani magam. mert munkát kellene keresnem, de ilyen arccal nem tudok a nyelviskolákban kopogtatni, hogy hahó, adjatok tanfolyamokat. a magánokból meg nem lehet megélni, azok olyanok, mint a mesebeli szegény legény, hol volt, hol nem volt....
1944. pearl1975 (válaszként erre: 1943. - Vvicus)
2010. júl. 22. 12:28

én ittam orbáncfüvet,hát persze az se használt.


tudom, mát elegetek van a nyavalygásomból, de most már tényleg a tűréshatárnál vagyok. iszonyúan fáj, feszít, éget (a bal oldal). ma már kaptam egy sírógörcsöt. már hétfő óta majdnem meggagyulok a fájdalomtól.


Baranka, én már nem hiszek semmi hókuszpókuszban. igazából semmiben sem hiszek már. ebből nincs kiút, valami végérvényesen elromlott bennem. nem tudok dolgozni, nem tudok semminek sem örülni, csak vagyok ebben az iszonyú fájdalomban.

1943. vvicus (válaszként erre: 1918. - Martina31)
2010. júl. 22. 10:49

Szia!


Nekem május vége óta nincs semmilyen rohamom. Néha érzem, hogy sajog, de ahogy írod, ez elviselhető.

Azt olvastam az orbáncfű tea és tinktura jó a trigeminus neuralgiára. Én terhesen nem ihatom, de ha ősszel-télen újra kijön, legalább a tinkturát kipróbálnám.

1942. f64f0d9a69 (válaszként erre: 1941. - Pearl1975)
2010. júl. 22. 10:40

Tudod egyszer írtam neked, mivel lehet kitesztelni az ilyesmit. Nem válaszoltál rá, mert gondolom hülyeségnek tartod :DDD

Pedig én tudom, orvosok is használják azt a módszert, a jó szerek megtalálására. Pl homeo. És hatnak, mert beválnak a szerek. Tudom itt Mo-n sokan jól kigúnyolnák, de ez a doki nem itt praktizál, hanem tőlönk nyugatra. :))

A kineziológia is jó állítólag. De gondolom ez sem olcsó mulatság.

1941. pearl1975 (válaszként erre: 1940. - F64f0d9a69)
2010. júl. 21. 15:49
na igen, nekem is mondták akkor ismerősök, hogy mi kell ezen 15 alkalom, 2-3nál többre ne menjek.... igazuk volt. a világon semmit nem éreztem, kivéve az első alkalom után, akkor volt izomlázam mindenhol, plusz sokkal egyenesebben tartottam magam. az arcommal semmit nem csinált.
1940. f64f0d9a69 (válaszként erre: 1937. - Pearl1975)
2010. júl. 21. 15:05

Jó drága lett már a csontkovácsolás.

Nekem azt mondta 3 alkalom elég, szinte mindig.

1939. f64f0d9a69 (válaszként erre: 1938. - Pearl1975)
2010. júl. 21. 15:02

:(

KO

A csodákban nem hiszek de már kéne....

1938. pearl1975 (válaszként erre: 1936. - F64f0d9a69)
2010. júl. 21. 14:37
és azt már említettem, hogy nyaktornát, jógát, napi rendszerességgel csinálok. mbt cipőben járok, hogy egyenesen tartsam magam.
1937. pearl1975 (válaszként erre: 1936. - F64f0d9a69)
2010. júl. 21. 14:34

ó, a csontkovácson már túlvagyok.


oda tavaly nyáron jártam. első alkalom után előadta, hogy kb 15 alkalom kell (egy alkalom 7000 FT), és hogy a nyakcsigolyáim kuszák. na ezután megnézettem rtgnen, ott ez nem jött ki, csak egy kis kopás. közben jártam a csontkovácshoz, én marha, kb 6-7 alkalom után még mindig nem javultam semmit, plusz állandóan mondta, hogy milyen feszes. akkor elküldött egy dokihoz, hogy adassak be egy szteroid injekciót a nyakamba. én barom, beadattam. semmi javulás.

na itt abbahagytam a csontkovács témát.

utána az egyik term. gyógyász is megnézett csontkovácsilag, szerinte nem a nyakamtól jön.

1936. f64f0d9a69 (válaszként erre: 1935. - Pearl1975)
2010. júl. 21. 14:30

Ha tényleg már semmi okot nem találnak, érdemes lenne egy csontkováccsal konzultálni.

Ha a nyak csigolyái nincsenek a helyükön az is lehet ok. A száj ízületei, fogcsikorgatás, fájdalom helyrejöhet tőle. Most ezzel én nem mentem el és nem tudom mi hozta helyre, mert én megtekergettem a nyakam, a csigolyákat igyekeztem alaposan kimozgatni, de beszedtem a bacigyilokot is.

Fogalmam sincs mi használt???

1935. pearl1975 (válaszként erre: 1934. - Martina31)
2010. júl. 21. 08:17

de melyik leleten? látott már egy csomó orvos...


nyilván neurológus szerint trigeminus neuralgia, de miután nem hatott a gyógyszer , azt mondta, talán akkor mégse. ennél többet nem tudott kezdeni velem.

a Lyme klinika szerint meg agyidegeket érintő Lyme kór. jelzem, nem hat a gyógyszer....

de közben még sok orvos volt, legtöbb csak leírta a tüneteimet, és itt megakadt.


szerintem ennél nincs szörnyűbb, mikor azt se tudják, mi bajod. ezt nem kívánom senkinek. már többször mondtam magamban, hogy talán a rákot is jobban viselném, mert akkor tudnám, mi van.

1934. Martina31 (válaszként erre: 1933. - Pearl1975)
2010. júl. 20. 19:48

Szia. Köszönöm szépen a válaszodat! De a leleteiden milyen diagnózis szerepel? Nekem ez: szimptómás trigeminus neuralgia.

Fájdalommentes,szép estét kívánok mindenkinek!

1933. pearl1975 (válaszként erre: 1931. - Martina31)
2010. júl. 20. 08:34
tudod, én nem tudok azonosulni az arcidegzsába kifejezéssel, mert nekem állandóan fáj, és most már mind2 oldal. de nem fekszem a földön a fájdalomtól, meg a rohamoktól, mint ahogy az igazi arcidegzsábások nekem leírták a fájdalmukat.
1932. pearl1975 (válaszként erre: 1931. - Martina31)
2010. júl. 20. 08:31

nem. az MMS egy vegyi anyag, ami állítólag kiirt minden bacit, gombát meg vírust. alternatív szer, szóval orvost ne kérdezz róla :))))

és - miután - állítólag bennem Lyme van, hát kipróbáltam. bár állítólag Lymera nem annyira hatékony, mert nem jut be a sejtekbe, szóval inkább csak részeredményekről számoltak be. de hát nekem semmi eredményem nem volt vele, igaz nem szedtem túl nagy mennyiségben. a bélgombáimat ellenben valószínűleg irtotta ez is.


mindjárt keresek egy linket róla.


[link]


mondjuk ilyen megfázás-szerű dolgokra simán használnám ezután is.

1931. Martina31 (válaszként erre: 1930. - Pearl1975)
2010. júl. 19. 22:11

Szia.

Mi az az mms? Erről még nem hallottam. Az arcidegzsába egyik kezelési módja?

1930. pearl1975 (válaszként erre: 1929. - F64f0d9a69)
2010. júl. 19. 19:51

én sem tudom.


ráadásul ez egy széles spektrumú antibigyó, tehát ha gyulladás van, arra miért nem hat? meg hát ugye próbáltam én már annyi mindent, ezüstkolloidtól kezdve az mms-ig....

egyszerűen már azt se tudom, hova menjek ezután.

2010. júl. 19. 19:22

Azért szedd be még az antibogyóidat. A tüneteid alapján a gyanúd teljesen jogos.

Hihetelen, hogy ennyi vizsgálat után nem találni az igazi okot.

A gyulladáson kívül nem értem mi csinál még ilyen tüneteket... :((

❮❮ ... 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook