Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Neked küldték már a kötelezőbiztosítás-csekket? fórum

Neked küldték már a kötelezőbiztosítás-csekket? (beszélgetős fórum)

2010. márc. 11. 18:20
Nekem még nem vonták le.Éves díjat fizetek,most volt műszakin a kocsi,adtak egy igazolást,hogy él a biztosítás....
13. szecsilla (válaszként erre: 11. - Kevian)
2010. márc. 11. 08:54
:)az enyém 30 évet tölt az idén, már veterán:), tényleg mert most másképp számítják, az enyém nagyon nehéz, de nem nagy a kw
12. kevian (válaszként erre: 10. - Syria)
2010. márc. 11. 08:14
Az a baj, hogy a számlaszámról megy a lakástörlesztő és egyéb ilyen dolgok. Nem tudok már mást arról fizeti. Így is, ha már gyesen leszek, minden hónapban a számlára kell először utalnom,hogy le tudják venni a pénzt. Mert a bankkal így szól a szerződés, hogy csak onnan fizethetek nekik.
11. kevian (válaszként erre: 9. - Szecsilla)
2010. márc. 11. 08:13
Tavaly decemberben töltötte a kis drágánk a tíz évet. Tehát idén már nekünk is kevesebb lenne. De többet küldtek ki. Rákérdeztem, s emelték a kw árat.
10. syria (válaszként erre: 5. - Kevian)
2010. márc. 11. 08:02

Nekem évek óta nincs ilyen gondom. A bankszámlámhoz kértem ingyenes internet bankot, akkor és annyit utalok bárhova az íróasztaltól, amennyit kell. Eszem ágába sincs a folyton támadó sárgákkal a postára rohangálni.

Már csak ezért is érdemes bankszámlát tartani.

9. szecsilla (válaszként erre: 8. - Kevian)
2010. márc. 11. 07:54
Megemelték? nekem most kevesebb
2010. márc. 11. 07:34

Régen, egész évre kiküldték a csekkeket. Nem tudom ezt most miért nem lehet...


Azt meg nem tudom bevállalni, hogy egy összegbe, vagy kettőbe fizessem ki. Örülök, hogy így is megy. Így, hogy a súlyadót is jól megemelték meg pláne!

7. 1f9774333a (válaszként erre: 2. - Kevian)
2010. márc. 11. 07:11
Nekünk mindíg előre küldik, még nem jött meg...
2010. márc. 11. 07:08
Hát sajnos nem tudom, hogy meg lehet-e azt oldani, hogy megküldjék hamarabb, biztos nem fogják. És az rossz ha egy órát kell sorba állj. Mondjuk, nekem ez nem okoz próblémát, mert minden nap megyünk sétálni, és jó 20 perc amig a postára érek, de igaz, hogy 5 perccnél többet sosem állok sorba. hát nem tudom, legfeljebb ha bemész egy ügyfélszolgálatra és ott kifizeted
2010. márc. 11. 07:04
Jó lenne, ha az előző havi csekk befizetésnél már itt lenne, hogy ne kéne a postára rohangálni, minden egyes csekkel külön. Azaz, tegnap előtt már befizettem mindet, akkor majd hó végén megint mehetek 1 órát sorba állni.
2010. márc. 11. 07:02
Biztosítót váltottunk. Az első csekket az esedékes befizetés előtt már egy hónappal küldte az "új" cég. Tehát jan.1-ig kellett befizetni, de már dec 1-ig küldte. Most még semmi. Remélem nem április 1 lesz mire ideér!!!
2010. márc. 11. 07:02
Persze, hogy van, de még csak március 11 van, és ápr 1ig kell befizetni, nem? mi mindig megkapjuk előtte kb 7-10 nappal
2010. márc. 11. 07:00

Küldték már a kötelező biztosítás csekket valakinek?

Van olyan biztosító egyáltalán, aki nem aznap küldi, amikor már be kellett volna fizetni?

2010. márc. 11. 06:58
Kötelező biztosítás.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook