Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nátha vagy arcüreggyulladás, esetleg bőrkiütés?Mi lehet? fórum

Nátha vagy arcüreggyulladás, esetleg bőrkiütés?Mi lehet? (tudásbázis kérdés)


2010. márc. 12. 20:28
örülök hogy nincs nagyobb gond.vigyázzatok magatokra!
2010. márc. 12. 08:11
doki azt mondta h száraz a bőre, a víz isd nagyon kemény nálunk, kapott zsírozó krémet, azzal kell kenni fürdés után, meg kimondottan a pofijára is kapott külön krémet. Rmeéllem elmúlik neki. Amúgy olyan szárazfolt szerűség van rajta.
18. babszibobó (válaszként erre: 16. - Babszibobó)
2010. márc. 11. 18:48

Bocsi, ezt kicsit kómásan írtam,. szóval a lényeg, hogy amit leírtál abból így látatlanban egyik sem lehet, mármint bőrön jelentkező elváltozás!

remélem megírod mi volt a dokinál!

17. babszibobó (válaszként erre: 16. - Babszibobó)
2010. márc. 11. 17:21
Mi lett az eredmény?
16. babszibobó (válaszként erre: 15. - 7c79ff1565)
2010. márc. 11. 17:21

A pikkelysömör azaz a psoriasis fehér hámló felrakódásokból áll plaqokban körülötte vörös "gyűrűvel".A Rosacea a hajszálerek sűrű megpattanása és nem bőrpír azaz erithema.

Ne aggódj, piciknél 1 az 1millóhoz az esélye!

15. 7c79ff1565 (válaszként erre: 14. - Babszibobó)
2010. márc. 11. 06:18
én is remélem, ma visszük dokihoz. Nem is attól félek, h arcüreg gyulladás, mert gyógyítható, hanem attól hogy olyan baja van, mármint a foltok, hogy Rosacea, v pikkelysömör. különösen arcocskán:-((( Csak nem lesz az.
14. babszibobó (válaszként erre: 13. - 7c79ff1565)
2010. márc. 10. 21:58
:-(Nem jó.Csak nem lesz gond.Én bízok benne!
2010. márc. 10. 21:55
nekem visszatérő arcüreggyulladásom van, mégsem fáj. Néha érzek nyomásérzést, ha lehajolok. meg csepeg olyankor az orrom. Most egyenlőre a picimnek áttetsző fehéres, nyálkás viszkotizású a nózi maszlag. de sokszor ha pl ül, hajbókol, akkor szintelen áttetsző vízszerű folyadék csepeg szegénykémnek. Mi is orrcseppezzük, de nem segít neki. :-(
12. babszibobó (válaszként erre: 11. - Fbogi)
2010. márc. 10. 21:48

JAJAJA!Egyetértek!

A most három hónapos babám tiszta orrkúrán esik át lefekvés előtt: 2 orrspray-csepp-orrszívás-majd megint egy 3.féle gyógyszertári csepp és egy azulénes orrkenőcs bele a nóziba és így nem köhög éjszaka. (mi egy bacit és hasonlókat nyeltünk be)

11. fbogi
2010. márc. 10. 21:45
Én egy kis orrcseppet adnék. A garat felé csorgó váladék miatt köhög este, ill éjjel, mert lefekvéskor hátra csorog az orrváladék. Az orrcsepp segíteni az orrnyílások felé való távozását a váladéknak.
2010. márc. 10. 21:43
A belső láz gonosz dolog, nem, jelzi ki a hőmérő, de ha lenne neki vacogna és izzadna egyszerre!
2010. márc. 10. 21:42
Sajna nem vagyok doki, így látatlanban csak annyit tudok ha nem hólyagosodik, nem lesz maradandó.Az arcüreggyulladás fájdalmas kellemetlen és kiüti még a piciket is és a váladék akár csak úgy magától is ömlik.Furi kérdés de milyen színű a nózi maszlag?
2010. márc. 10. 21:38
mérjük, bocsi. Elírtam.
7. 7c79ff1565 (válaszként erre: 6. - Babszibobó)
2010. márc. 10. 21:38
de nem az orrán van, hanem az orrmelléküreg körül, szemek alatt kétoldalt. :-( nem is lázas, márjük.
6. babszibobó (válaszként erre: 2. - 7c79ff1565)
2010. márc. 10. 21:35
Optimista lévén én még így is inkább a hőmérséklet különbségre gondolnék, vagy ha tényleg náthás lehet belsőláza!Na meg az állandó orrszipka és esetleg zsepi használata is irritálhatja a picik bőrét!
5. babszibobó (válaszként erre: 4. - 7c79ff1565)
2010. márc. 10. 21:33
Mert az azt jelenti nem fog hegesedni, így nem marad nyoma!
2010. márc. 10. 21:30

nemnagyon vettem észre hólyagokat

Miért?

2010. márc. 10. 21:29
A bőr felszínéből kiemelkedik, hólyagosodik?
2010. márc. 10. 21:24

Sziasztok.Két éves a kisfiam, és megvan fázva. (orrfolyás, mély köhögés, ami már mérséklődött)A köhögés többnyire esténként éjszaka jön rá. Viszont most kialakult egyx két napja az orra mellett az arcán vmi piros foltok, mntha hidegből jött volna be, v kifáradt volna a nagy játékban. De nyugalmi állapotban is előjön, napközben halványabban, este erősebben. Nincs nagyon meleg, sem hideg, h erre lehessen fogni, v hogy talán melegebben v kevésbé melegen lenne felöltözve.

Az orrát szivatjuk, de nagyon tele van neki. Nagyon aggódom, holnap v holnap után tudjuk csak dokihoz vinni. Még anno az orvostól egy náthára kaptunk sinupretet, azt kapott, meg a köhögésre vettünk neki suspensio terpinit. Szerintetek lehet arcüreggyulladása v hasonló? Félek attól is, hogy vmi bőrkiütése van a pofiján kétoldalt, vmi maradandó. De ilyenje még sose volt, semmi folt nem volt az arcán. Most meg két napja olyan:-(

2010. márc. 10. 21:24
Nátha vagy arcüreggyulladás, esetleg bőrkiütés?Mi lehet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook