Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha volt valakinek köztetek kicsi esküvője (20-30 fő csak polgári, csak vacsora, semmi tánc), akkor milyen ruhába volt? fórum

Ha volt valakinek köztetek kicsi esküvője (20-30 fő csak polgári, csak vacsora, semmi tánc), akkor milyen ruhába volt? (tudásbázis kérdés)


1 2
2010. ápr. 15. 08:54
A sógornőm esküvője volt ilyen szűk körű. Egy ezüstös,tört fehér színű, földig érő alkalmi ruha, olyan estélyi féle volt rajta. Kis kalappal, kesztyűvel. Nagyon elegáns volt. Később, a diplomaosztóján is ebben tündökölt, persze kalap és kesztyű nélkül. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy azóta is megállja a helyét a ruha bármilyen alkalomra.
2010. ápr. 15. 08:47
A fiamék esküvője is szűk családi körben zajlott, 16-an voltunk. A menyem vajszínű, sötétbarna csíkos nadrágkosztümben volt, a fiam sötétbarna, vajszínű csíkos öltönyben. Mit mondjak, nagyon-nagyon szépek voltak. A ruhákat pedig azóta is tudják használni.
2010. ápr. 15. 08:42
A mi esküvőnk annyira szűk körű volt, hogy csak a két tanú volt, meg mi. Én kosztümben voltam és abban is maradtam az esküvőt követő négyszemélyes vacsorán is.
32. cirusz
2010. márc. 10. 21:24
35 éves koromban mentem férjhez, úgy éreztem, hogy már nem akarok felvenni habos, csipkés menyasszonyi ruhát. 13-an voltunk, csak szülők és testvérek, a "lagzi" nálunk volt otthon, anyukám készített hidegtálakat. A ruhám: majdnem, de nem teljesen fehér, földig érő alkalmi ruha, ujjatlan, halszálkás felsővel, boleróval. Nem bántam meg.
31. jalexa (válaszként erre: 27. - Szoszilvi81)
2010. márc. 10. 21:21
köszi akkor voltam a 28.hétben mikor össze házasodtunk!És nekem is ugy kellet át alakitani a ruhát mert nem volt jó!Hasban kellet alakitani mert már kerekedtem akkor szépen!
2010. márc. 10. 21:17
Egyébként az én anyukám anno fiatalon kicsit lázadva fekete kiskosztümben ment apukámhoz, és mindig azt mondja,hogy már sajnálja ,hogy nem volt fehér menyasszonyi ruhája.
2010. márc. 10. 21:14
Nekem a luxus az esküvőnkön a varratott menyasszonyi ruhám volt(7 hónapos kismama voltam ezért kellett varratni), de az nagyon szép lett, saját kívánságomra tervezte a varrónő.Én sem hagytam volna ki a szép menyasszonyi ruhát. Egyébként kb. 30-an voltunk és a vacsora a szüleim kertjében sörsátrak alatt volt. De mégis szuper hajnalig tartó buli lett.
28. ppippa
2010. márc. 10. 21:14
Nálunk talán 20 fő lesz. Egy étteremben lesz a vacsi, 3500-4300.-ig terjedhet a kaja/fő + az ital. Az éttermet 40-50e.-ért lehet kibérelni, ha csak mi akarunk legyünk.Ja ez pesti ár.
27. szoszilvi81 (válaszként erre: 21. - Jalexa)
2010. márc. 10. 21:12
Szép menyasszony voltál. Reméljük hamar kibújik a bébi :)
26. ildika
2010. márc. 10. 21:11
Nálunk is csak a családdal volt vacsi (12 fő) és fehér ruhám volt. Úgy kölcsönöztem és nem is volt drága. "A" vonalú ruhám volt, alsószoknyával.
25. Rena85
2010. márc. 10. 21:10

Szia!

Nálunk a szűk család volt csak (30 fő) és én semmi pénzért nem hagytam volna ki a rendes menyasszonyi ruhát.Amúgy nagyon jól sikerült a lagzink.

24. ppippa
2010. márc. 10. 21:10

Köszi, hogy írtatok! S milyen sokan. Látszik esküvő = lányok :-))))

Most már tudom, hogy bátran felvehetek akármilyen ruhát ami tetszik. A lényeg, hogy azt érezzem, hogy ez az. Fehéret keresek és alkalmit. A kosztüm is jó, de nem az én világom.

2010. márc. 10. 21:09
Azért érdeklődöm, mert az idén lesz a 10 éves házassági évfordulónk. Szeretnénk megünnepelni, de gőzöm sincs most mennyibe kerülhet egy ilyen buli. :P
2010. márc. 10. 21:08

:)Nekem ráadásúl a második esküvőm volt..2004-ben,azóta is együtt vagyunk. :)

Egy fehér kosztümöt varrattam (mert én nem értem rá megcsinálni).A szoknya földig érő,végig szűkített,elöl combközépig felsliccelt,csípőszoknya volt. A zakója kerek fazonú (az alj,a gallér,és a zsebfedő is),az eleje mélyen kivágott,egy soros gombolású volt. Nagyon szerettem! :)

21. jalexa (válaszként erre: 19. - Szoszilvi81)
2010. márc. 10. 21:06
nekünk falun volt mi főztünk és kaja meg sütik meg pia össze vonva került 60ezerbe!Ja vannak képeik nálam ha édekel valakit a ruha.
2010. márc. 10. 21:05
NEKEM RENDES NAGY ESKÜVŐI RUHÁM VOLT ÉS CSAK 34 EN VOLTUNK! DE NAGYON JÓ VOLT!!!
2010. márc. 10. 21:03
Egy 30 fős esküvő, mennyibe kerül mostanában?
2010. márc. 10. 21:03

Esküvői ruhám volt, amit nagyon szerettem. :)

Fontos, hogy kényelmes legyen. :D

17. jalexa
2010. márc. 10. 21:02
Szia nekem most volt decemberbenés egy igen egyszerű estélyiruha csak fehérben volt rajtam!Nekünk is csak 30fős volt egy vacsival és polgári volt!Egyszerű de szép volt!
2010. márc. 10. 21:00
Nekem szűk családi körben volt az esküvőm,kb: 15-en voltunk,és anyukám adott kölcsön egy halványlila kosztümöt.A mai napig bánom,hogy nem terveztem előre és nem kölcsönöztem menyasszonyi ruhát.Beárnyékolta az egész estémet és az életemet is. A férjemmel azóta is együtt vagyunk és szeretjük egymást,de amikor visszanézem a képeket és látom magam a kosztümben,haraggal gondolok magamra.
2010. márc. 10. 20:57

nekünk is ici-pici esküvőnk volt, egy szép szürkés bokáig érő ruhában voltam 2 tanu és ennyi.

Nem muszáj menyasszonyi ruhát venni, abban legyél, amiben jól érzed magad.

Elvégre ez a Te napod:)

14. EpresKrisz (válaszként erre: 3. - Ppippa)
2010. márc. 10. 20:57
Szia!Ha vidéken kölcsönzöl esküvői ruhát akkor kb fele annyi mint itt pesten.Legalábbis nekünk így volt 2 éve.
2010. márc. 10. 20:57

szia :)


Nálunk is csak vacsi volt ez esküvőn 20-an voltunk és a vacsorán csak 10-en a legszűkebb család.


A naplómba a 17.ik bejegyzésemben van egy kép rólunk rajtam egy fehér mennyaszonyi ruha van de a legegyszerűbb :)

2010. márc. 10. 20:57

Szia!!

Mi 18.an voltunk,és bordó ruhám volt(menyecske ruha),és mivel kerti partiba torkollott az este kényelmes újatlan felső,+csini halásznadrág volt rajtam.

Nem így terveztük,de szerintem jobban sült el a vártnál.

11. potyek
2010. márc. 10. 20:56

Én jártam kölcsönzőkbe,de a fidres-fodros-habos szépségek nem nyerték el a tetszésemet.Próbáltam valami estélyi egyszerű ruha után is menni,de nem leltem,így maradt a nadrágkosztüm.

Vannak különben egyszerűbb ruhák is,érdemes egy pár helyre benézni és meghallgatni mit ajánlanak

10. vakri
2010. márc. 10. 20:56
Nekem esküvői volt. Mivel az első esküvőmön nem volt se ruha se virág se semmi, mondtam, hogy legalább egyszer legyen rajtam menyasszonyi ruha. Meg profi sminkes volt, meg videós, meg fotós. Aztán a szűk család (tán 15-en lehettünk) elment vacsorázni, aztán hazajöttünk, és másnap elmentünk nászútra. :-)
2010. márc. 10. 20:56

Alkalmi ruha boltokban annyi minden szép található,de akármit is veszel fel, legyen egyértelmű hogy Te vagy a menyasszony!

Világos kisestélyi, akár fehér is, bátran nézz szét.

Persze az is kérdés mennyit szánsz rá!

2010. márc. 10. 20:55
nekünk még ennél is kisebb volt, mi ketten s a 2-2 szülő volt cak jelen, de én menyasszonyi ruhában voltam, ami gyönyörű volt!
2010. márc. 10. 20:54
Nekem kismamaruhám volt, ezüst.
2010. márc. 10. 20:54
Rendes menyasszonyi ruhában volt a sógornőm. Szerintem nyugodtan fel lehet venni, az alkalomnak szól a szép ruha, nem a 100 fős násznépnek - na jó annak is. :)))
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook