Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mik a tapasztalatok a Basica termékekről? fórum

Mik a tapasztalatok a Basica termékekről? (tudásbázis kérdés)


16. emagdi (válaszként erre: 15. - Berillke)
2009. szept. 30. 18:37

én csak ilyen basica port vettem korábban (mielőtt a gyógyszertárit vettem volna).

ahogy annakidején nézegettem a termékeket a herbaházban, még ennek a natúr változatában volt a legkevesebb adalékanyag.


mondjuk az íze is jó, gondolom a laktóz miatt, olyan tejszerű. egyszer vettem narancsosat is, de az nekem nem nagyon jött be, furcsa íze volt, olyan mint ezeknek a plussz pezsgőtablettáknak (azokat nem szeretem).

2009. szept. 30. 18:30

Na igen, nagyon megosztottak az emberek erről a termékről. Engem nem győzött meg, de nem is volt rosszabb.

Melyik hasonlóan működő lugosító port ajánlanád? A gyógyszertári verzión kívül bármilyen más termék érdekel.

Köszi :-)

14. emagdi (válaszként erre: 12. - Berillke)
2009. szept. 30. 18:29

érdekes cikk. köszi!

lehet, hogy igaza van, lehet hogy nem, én sajnos ezt nem tudom eldönteni, mert nem vagyok szakember.


mindenesetre azért a lúgosító hatást lehet mérni a vizelet ph-jával, ami már a sima szódabikarbónától is változik, szóval szerintem a patikai por az tuti jó, de el tudom képzelni, hogy a basica por még hatásosabb. de az is lehet, hogy ez csak a marketing, hogy el tudják adni ilyen áron.

sajna ebben mi itt nem fogunk tudni igazságot tenni, de köszi az infót:)

13. emagdi (válaszként erre: 10. - Berillke)
2009. szept. 30. 18:24

én anno végignéztem a boltban az összes ilyen basica terméket, végülis a sima (natur) változatot vettem párszor. de: mint mondom ebben is van laktóz, valamint elég drága (ahhoz képest amit a patikában vennél)


de ha már megvetted, akkor persze, idd meg:)))

a dobozon rajta van az adagolás, reggel-este 1 pohár vízben vagy teában feloldani 1 mérőkanál port. (gondolom a sportital is hasonló mint a többi termék, mert azokat így kell adagolni)

2009. szept. 30. 18:23
11. emagdi (válaszként erre: 6. - 4b6a2525df)
2009. szept. 30. 18:22
igen, a neurosan szerintem is nagyon jó, mondhatni csodaszer (de tényleg) minden gyomor és emésztési problémánál:)))
10. Berillke (válaszként erre: 9. - Emagdi)
2009. szept. 30. 18:22

hát igen, csak már nem akarom kidobni, ha már anno megvettem

van a honlapjukon pdf doksi, ami összehasonlítja azzal, amit te írsz, de még nem olvastam át részletesen

2009. szept. 30. 18:20

ez alapvetően lúgosító por.

de szerintem ne vegyétek, mert laktóz is van benne (az meg pont nem jó a lúgosításhoz).

az ízesítettekben meg még aroma is, és még ki tudja mi...


vegyetek inkább a patikában bázisport, abban nincs adalékanyag, pont ugyanolyan hatásos, és töredékébe kerül:)))

8. Berillke (válaszként erre: 2. - 4b6a2525df)
2009. szept. 30. 17:41

Sziasztok!

Nem tudjátok, hogy a sport verziója (por szintén), hogyan kell szedni? Igazából nem sportolok most aktívan, de szeretném ezt a dobozt is felhasználni (amikor vettem még sportoltam), gondolom anélkül sem gáz...Szerintetek joghurtba is lehet ugyanúgy, vagy tényleg vízben kell feloldani? Mennyi ebből a napi adag? 1 liter vízben kell feloldani a napi adagot, na de mennyit? Ugyanúgy mint a többinél? (16 g). A honlapjukon még nem találtam meg a választ.

Köszi

B.

7. Teráz (válaszként erre: 6. - 4b6a2525df)
2007. máj. 17. 13:53

Nem,sajnos nekem már későn jöttekrá a gyomorproblémámra (5 éven át nem engedtem ,a tükrözést,aztán már könyörögtem,TEGYÉK meg ).

Tényleg engedni kellett volna az elején,akkor talán még a poron is gondolkozhatnék !Így az

ÍTÉLET : egész életemben gyógyszert kell szednem .1 hétig megpróbáltam nélküle ,1 hónapig öleltem a wc-csészét.

6. 4b6a2525df (válaszként erre: 5. - Teráz)
2007. máj. 15. 09:21
Próbáltad a Neurosan port?
2007. máj. 14. 15:12

Nekem semmit nem segített,bár nekem komoly gyomor

problémáim vannak .Csak a pénztárcám bánta.

4. hdsb
2007. máj. 14. 15:09
ismerem, de nem használom.
2007. máj. 14. 14:38
nem
2007. máj. 14. 14:30
Igen ismerem. 2 évvel ezelőtt pár dobozzal télen ettem belöle Basis Balance néven futott. Jó hatással volt rám, semmi bajom nem volt télen:)
2007. máj. 14. 13:24
BASICA terméket ismeritek? Tapasztalat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook