Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kozmetikai tetoválás fórum

Kozmetikai tetoválás (beszélgetős fórum)


2010. máj. 13. 15:54

Szia!

Ha szájkontúrt szeretnél akkor tényleg a legjobb a LongTimeLiner technika..

Nagyon borsos az ára de nagyon szép munkát csinálnak!

Én tudom mert kozmetikus vagyok, sminktetováltam de az olcsó gépekkel nem lehet olyan szájat csinálni mint LTL-el.

9. Macsek. (válaszként erre: 8. - Kevian)
2010. márc. 11. 09:07

Persze, hogy van, és maradandó. Bár nekem nem azzal lett megcsinálva, mégis szép lett.

Az ára pedig 29.000-től egészen 52.000-ig terjed.

8. kevian (válaszként erre: 7. - Macsek.)
2010. márc. 11. 08:18

Az a LTL technika szemöldöknél is van?

Az maradandó?

Mennyibe kerül?

2010. márc. 11. 08:13

Nekem 10 éve lett megcsináltatva a szemöldököm, meg a szám is. A szemöldököm gyönyörű lett, a számon háromszor kellett korrigálni, és sajnos mindig kilökte a festéket.

Tavaly csináltattam meg ismét a szemöldökömet, meg a szemhéjamat. Mindkettő nagyon szép lett.

A számat is meg szeretettem volna csináltatni, de meséltem a kozmetikusomnak a 10 évvel ezelőtti esetet, és azt mondta, hogy ha a hagyományos technikával csináltatom meg a számat, ugyanúgy ki fogja dobni a festéket. Viszont LTL technikával benne marad, csak arra egyenlőre nincs pénzem, mert az nagyon drága. Majd egyszer talán...

Ahogy Veronika írja, a száj tényleg egy lutri...

2010. márc. 10. 22:53
Ami sajnos lutri, hogy nem mindenkinek a szervezete veszi be a festéket. Sőt olyat is láttam már, hogy pl. szájnál csak itt-ott maradt meg a kontúr.
2010. márc. 10. 14:58
Szájkontúrra gondoltam, bár nekem az nem nagyon tetszik, hogy sokkal sötétebb a kontúr mint maga a száj színe. Olyat csinálnak ami színben teljesen megegyezik? Paraszti ésszel azt gondolom, hogy ezáltal teltebbnek hatna a száj.
2010. márc. 10. 14:46

szia!

Nekem is a szemöldököm van megcsináltatva. Nagyon szép és örökké hálás leszek a kozmetikusnak.

én olyan kozmetikust választottam aki nem olcsó, de szerintem teljesen megérte. Sminktetkókat csinál.

Már tavaly óta meg van,p pont 1 éve volt, hogy csináltattam.

Sok ismerősöm megcsinűltatta a szájkontúrt, és a szemhéjkontúrt is, ők is elégedettek...

2010. márc. 10. 12:57

Nekem a szemöldökömet kellett megcsináltatni. Szőke típus vagyok. Nem is látszott, hogy van szemöldököm, elég idiótán nézett ki. Nem bántam meg, hogy megcsináltattam. Egy profi kozmetikushoz mentem. Igaz a legdrágább a környéken, de ezen tényleg nem érdemes spórolni. Láttam már olyat akinek jól elrontották. Ettől a kozmetikustól még mindenki elégedetten távozott. :)

A férjem először nem örült neki, de mára már megszokta.

Két évente kell újra húzatni, nekem már 3 év telt le, a nyáron megyek is áthúzatni. Habár még mindig nagyon szép szerintem,de itt-ott javításra szorul.


Mit szeretnél még tudni? :D

2010. márc. 10. 12:13
Szerintem érdemes áldozni rá és minőségit választani. Annyi elcseszettet látni... Kozmetikushoz menj, ne tetoválóhoz, ha szeretnél.
2010. márc. 10. 11:59

Sziasztok!


Kerestem ilyen fórumot, de nem találtam. Úgyhogy nyitok egyet. :-) Minden véleményt, tapasztalatot szívesen fogadok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook