Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Próbálta már valaki az Arkocaps nopal fügekaktusz kapszulát? Lehet-e tőle fogyni, és ha igen, mennyit? fórum

Próbálta már valaki az Arkocaps nopal fügekaktusz kapszulát? Lehet-e tőle fogyni, és ha igen, mennyit? (beszélgetős fórum)


23. miss x (válaszként erre: 8. - Ronikutyi)
2013. ápr. 24. 07:38

szia! a leheto legrosszabb dolgot valasztottad, mar ami a koplalast illeti (a kapszulat nem ismerem, igy arrol nem tudok nyilatkozni), hiszen szepen kiehezteted a szervezeted es azon kapod magad, hogy egy szep nap felzabalod a hutot. arrol mar ne is beszeljunk, hogy a jojo kapujaban alldogalsz.


az, hogy naponta ketszer ettel, nem igaz. irtad, hogy a ket kajalas kozott chipsz es tarsai. nem ketszer ettel, hanem egesz nap. a koplalas helyett inkabb szamolj kaloriat. vezess minden falatrol naplot, a kaloriabazis nagyon jo, ott ki tudod szamolni, hogy mennyit egyel ahhoz, hogy egeszsegesen fogyjal. hosszutavon hidd el, jobb ez a megoldas mint a kapszula + koplalas kombo.

2013. ápr. 24. 03:31
nem
2011. febr. 11. 21:47
sziasztok én kiprobáltam mostis szedem!de ilyet senki ne csináljon hogy napi1 szer vagy nem eszek!én tudom miröl beszélek csak én az ideg miatt nem ettem vagy csak alig 1 hétig és intenzíven kezeltek azota se gyogyultam fel teljesen hol hizok hol fogyok!ha enni készülsz vegyél be egy kapszulát.sportolj ha megtehetet rengeteg gyümölcs zöldség.és ajánlom még hozzá a króm szója-lecitin és l-karnitin kapszula vitaminduót.gyógynövénybe kapsz.én 1 honapja szedem de eszek normálisan és sportolok mondjuk esti étkezést kihagyom reggel csak valami gyümölcs gabona és joghurt vagy tej ebédre meg valami nem zsirbomba ételt de a zsiris kell a testnek.és 6 kilotol már megszabadultam de ha tovább szeditek pihenjetek vele 1-2 hetet mert megszokja a szervezet és nem fog hatni! hát kb ennyit tudok rola irni
20. Ronikutyi (válaszként erre: 19. - Moknika)
2010. márc. 12. 17:22
hát vagy az lesz,vagy a gyógyszertárba veszek olyan Xl akármit,amit most reklámoznak,zsír megkötő tabletta.Attól elvileg nem tud lerakódni annyi zsír,hogy megint meghízzak.Csak még előtte le kéne fogyni:D
2010. márc. 12. 16:28
Van sok jó fogyókúrás program. Ha eléred a várt súlyt, akkor pedig keress egy szinten tartó étrendet, hogy ne szaladjanak vissza a kilók.
18. Ronikutyi (válaszként erre: 17. - Moknika)
2010. márc. 12. 16:14

köszi szépen,mindenképp megnézem.

Most elkeseredtem egy kicsit,hogy még 1 kiló sem ment le 1 hét alatt,de ma vettem almaecetet,azzal is megpróbálok rásegíteni,hátha.Jövőhónaptól meg mindenképp elkezdem én is a 90 naposat.Én már azt csináltam,nekem 2 hét alatt 8 kiló le ment,de abbahagytam,nem bírtam tovább,és pár kiló vissza is jött,de nem mind.Aztán most 89 kiló vagyok,igaz,így is fogytam másfél év alatt 16-ot,mert 105-el szültem,de akkor is jó lenne 75 re visszamenni legalább.

17. moknika (válaszként erre: 15. - Ronikutyi)
2010. márc. 12. 15:47
Keresd meg "A szerintetek mennyit lehet így fogyni" fórumot. Oda írtam egy 1 hetes gyors zsírégető diétát. Párommal megcsináltattam, 7 kilót fogyott egy hét alatt.
16. moknika (válaszként erre: 15. - Ronikutyi)
2010. márc. 12. 15:45
Párommal akarom végigcsináltatni a 90 napost. Arról eddig csak jókat hallottam.
2010. márc. 12. 12:21
Hát nem tudom,1 hete szedem,napi 2-őt kajálás előtt,és ma méreckedtem,nem sok változást mutat a mérleg,kb fél kilót.pedig változtattam az eddigi szokásaimon,de nem baj.Megvárom amíg elfogy,az 23-a,ha addigra sem lesz látványosabb eredmény,akkor abba hagyom,és Áprilistól elkezdem a 90 naposat.
2010. márc. 11. 19:48

Én nem ismerem ezt a készítményt!

Tőled "hallottam" először. Ha igaz ami a betegtájékoztatóban van, akkor nem lehet rossz.

2010. márc. 11. 19:29

Senki nem ír?

Nem tudtok rá mit mondani?Pedig kiváncsi lennék a véleményetekre.

12. Ronikutyi (válaszként erre: 9. - Ronikutyi)
2010. márc. 10. 15:41
Ja,és én 1690-ért vettem a Herbáriába.
11. Ronikutyi (válaszként erre: 9. - Ronikutyi)
2010. márc. 10. 15:40

Na,ez van a betegtájékoztatón pontosan,mit a dobozba raknak.

Felhasznált rész: szár 500 mg fagyasztva őrült teljes növényi por kapszulánként


A gyomortelítő étvágycsökkentő


A nopal kaktuszban található nagy mennyiségű pektin, nyák és gumi képes megkötni az étkezések során elfogyasztott zsírokat és cukrokat, mely révén ezek megemésztett és felszívódott mennyisége csökken a szervezetben. A nopal kaktusz rostjai vízzel érintkezve a térfogatuknak sokszorosára képesek feldagadni, így telítettség érzést adnak. A nopál kaktusz sokféle aminosavat tartalmaz. Növényi fehérjéi segítenek a szervezetnek visszavezetni a folyadékokat a szövetekből az érrendszerbe, ezáltal segít a cellulitisz kezelésében.


Ajánlható: túlsúly esetén, fogyókúrázóknak, a fogyókúra esetén gyakran előforduló kimerültség esetén


Adagolás: vegyen be 2 kapszulét minden főétkezés előtt egy nagy pohár vízzel!


Figyelmeztetés: testsúlycsökkenést csak kontrollált kalória bevitel mellett okoz.


Mellékhatások, ellenjavallat: ismert mellékhatása nincs. Csak felnőttek számára. Terhes és szoptató anyák beszéljenek kezelőorvosukkal a készítmény szedését megelőzően!


Regisztrációs szám: 3890/2008 OÉTI

10. Ronikutyi (válaszként erre: 9. - Ronikutyi)
2010. márc. 10. 15:36

Mondjuk nekem a dobozban a tájékoztatóba evés előtt 2 db kapszulát írnak.Én úgy is szedem.

Egy nap egyszer ugye,mert csak egyszer eszem

2010. márc. 10. 15:33

Leírom,mi is ez a kapszula tulajdonképp.

Várom a véleményeket,hogy ki,mire számítana tőle.



Arkocaps Nopal kapszula 1.400,-Ft.


Felhasznált rész: szár 500 mg fagyasztva őrült teljes növényi por kapszulánként


A gyomortelítő étvágycsökkentő


A nopal kaktuszban található nagy mennyiségű pektin, nyák és gumi képes megkötni az étkezések során elfogyasztott zsírokat és cukrokat, mely révén ezek megemésztett és felszívódott mennyisége csökken a szervezetben. A nopal kaktusz rostjai vízzel érintkezve a térfogatuknak sokszorosára képesek feldagadni, így telítettség érzést adnak. A nopál kaktusz sokféle aminosavat tartalmaz. Növényi fehérjéi segítenek a szervezetnek visszavezetni a folyadékokat a szövetekből az érrendszerbe, ezáltal segít a cellulitisz kezelésében.


Ajánlható: túlsúly esetén, fogyókúrázóknak, a fogyókúra esetén gyakran előforduló kimerültség esetén


Adagolás: egy kapszula minden étkezés után. Amennyiben az étkezés nagyon/túlzottan kiadós volt, akkor két kapszula étkezés után.

br> Figyelmeztetés: testsúlycsökkenést csak kontrollált kalória bevitel mel¬lett okoz.


Mellékhatások, ellenjavallat: ismert mellékhatása nincs. Csak felnőttek számára. Terhes és szoptató anyák beszéljenek kezelőorvosukkal a készítmény szedését megelőzően!

A terméket 2009. June 17. Wednesday óta forgalmazzuk.

8. Ronikutyi (válaszként erre: 7. - 2df6501868)
2010. márc. 10. 15:30
Onnan,hogy naponta így sem ettem kettőnél többször,csak ugye közbe volt chips,meg ilyen nyalánkságok,de nem tudok egy nap sokszor enni,mert nem érzem magam annyiszor éhesnek.Valószínű hozzászoktam melónál,amikor is a 8 óra alatt van egy 15 perces kaja szünet,amibe belefért egy szendvics,meg wc,aztán usgyi vissza dolgozni,otthon meg már az embernek a fáradtságtól nincs kedve enni,és még mindig bennem van ez a fajta szokás.Csak annyi különbséggel,hogy mióta itthon vagyok ebédet is ettem,meg vacsorát is,volt,hogy este 11 kor.Így most úgy döntöttem,hogy ebédet eszek csak,semmi nasi,és este 6 után meg semmit.Hátha így lefogyok végre.Ezért szedem ezt a kapszulát is.
2010. márc. 10. 12:44

Napi 1x-i evés a lehető legrosszabb megoldás.

Honnét jött ez az ötleted?

6. Ronikutyi (válaszként erre: 4. - 3c0814215c)
2010. márc. 10. 11:54
Igaz:)Csak nálam most a csökkentett kalóriabevitel az édességek elhagyásában,és a napi egyszer evésben mutatkozik meg.Remélem így is segít.
5. Ronikutyi (válaszként erre: 3. - Moknika)
2010. márc. 10. 11:53
köszi,hogy megírtad,akkor van remény,és még a kapszula is rásegít.Biztos nem 1-2 hét alatt fogok lefogyni,de azért kitartó leszek,és meglátjuk.
4. 3c0814215c (válaszként erre: 1. - Ronikutyi)
2010. márc. 10. 11:49

"csökkentett kalória bevitel mellett fogyást eredményez"

Kulcsmondat. :)

2010. márc. 10. 11:44

Szia!

Szerintem nem túl jó ötlet a koplalásos megoldás.

Egy ismerősöm csinálta, hogy nem evett 6 után, de napközben igen, reggelizett, ebédelt, vacsizott. Rengeteget fogyott, igaz lassan, de nem éheztette magát.


Ha nem bírsz fogyni a koplalás mellett érdemes ellenőriztetni a pajzsmirigyedet. Néhány ismerősömnek szülés után alul működött és azért nem sikerült lefogyniuk.

Nekem túlműködik, én sokat fogytam, ami jól hangzik, csak még szoptatok és így nem marad túl sok energiám, mindig fáradt vagyok.

2010. márc. 10. 11:24
Bocsánat,elírtam a címben,helyesbítek:ARKOCAPS NOPÁL kapszula
2010. márc. 10. 11:20

Sziasztok!!!

Szülés után rajtam ragadtak a kilók,most 21 hónapos a kisfiam,de még mindig 90 kilót mutat a mérleg.Már eléggé zavaróvá vált,hogy nem sikerült visszanyernem szülés előtti alakomat,rendszeresen mozogni nincs időm,sétálgatok az igaz,de most úgy gondoltam,megpróbálok rásegíteni egyfajta "életmódváltással",ami azt jelenti,hogy 1 nap csak egyszer eszem,szigorúan este 6 előtt,nem töménytelen mennyiséget,1 tányér főtt ételt,és minden étkezés előtt beveszem ezt a bizonyos NOPÁL kapszulát,2db-ot nagy pohár vízzel,amire az van rá írva,hogy csökkentett kalória bevitel mellett fogyást eredményez.1 hete kezdtem bele,gondoltam megpróbálom,mert így végül is 1 nap igaz egyszer,de azt ehetek,amit épp főztem,nem kell külön menüt fabrikálnom,amit esetleg nem is szeretek.Bevallom este felé már éhesnek érzem magam,másnap reggelre meg éhen akarok halni,de kibírom,és nem eszek ebédig.Remélem eredményes lesz így ez a fajta "diétázás",mert végül is részben életmódot váltottam,mivel kiűztem az életemből a nassolást,chips,csoki,stb.szóba sem jöhet,és eddig volt,hogy este 11-kor is ettem pl.rakott krumplit meg ilyeneket,szóval bízom benne,hogy lesz valami látszatja.Ha valakinek van ezzel kapcsolatos tapasztalata,a kapszulával,és azzal,hogy este 6 után nem eszünk,érhetek e el eredményt,legyen szíves írja meg.Szeretném tudni,hogy nem a semmiért koplalok úgymond XD!!

Előre is köszönöm a hozzászólásokat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook