Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Vágykeltő nőknek fórum

Vágykeltő nőknek (beszélgetős fórum)


12. 82499f2528 (válaszként erre: 10. - Aa34e0c11c)
2010. okt. 11. 12:40
Szia!Érdekelne a potencia növelő neve...Saját részre.Köszike
11. ccd8b44456 (válaszként erre: 10. - Aa34e0c11c)
2010. ápr. 23. 09:22
szia nalunk nem urammal van gond hanem velem. nekem nincs hozza kedvem. en mar kiprob mindent, cefagil dragon satibo stb de semmitol nem jott meg a kedvem sajna:(
2010. ápr. 23. 02:35

Sziasztok!

Mi egy 30/29 pár vagyunk, 2 éve együtt.

Eleinte minden tökéletes volt, aztán kezdett megszokottá, lapossá válni a dolog.

Kipróbáltunk egy csomó mindent, és hatalmas tapasztalatra tettünk szert a szexuális segédeszközök és az erotika világában.

Szinte minden pasi érdeklődését fel lehet kelteni valami szexis fehérneművel, cipővel, és egy két játékkal. Síkosító, farokgyűrű, csiklóvibri, anál golyósor vagy popsidugó (ha szeretitek a popsiszexet), izgatózselé, bilincs, paskoló. . .

Vannak akik szeretik a szerepjátékot, másokat az extrém helyek, helyzetek hoznak lázba.


Nekünk a legnagyobb élményt az jelenti, amikor hosszabb időt édes kettesben tudunk tölteni, és ha nem is tudunk minden hétvégén elutazni valahová, de legalább magunkra zárjuk az ajtót, és végkimerülésig szeretkezünk.

Ehhez persze szükség van valamire, ami garantálja az energiát mindkettőnk számára.

Érdemes potencia növelő készítményeket is kipróbálni néha. A legtöbben abban a tévhitben élnek, hogy ilyen szerekre csak annak van szüksége, akinek szervi baja, vagy komoly potencia problémája van, vagy nagyon öreg. Pedig dehogy!!!

Teljesen egészséges, fiatal férfiak és nők(!) is használhatnak ilyen segítséget. Fokozzák a vágyat, vérbőséget okoz mindkét félnél. Nemi szervek, cicik kellemesen megduzzadnak, hiper érzékennyé válnak. Tartós erekció, sorozatos hatalmas orgazmusok, és órákon - esetleg napokon át tartó mérhetetlen vágy. Érdemes kipróbálni.

A barátaink, akiknek eddig ajánlottuk, imába foglalták a nevünket :)


Tökéletesen megy minden potencia növelő nélkül is, szóval ne féljetek, hogy függővé váltok!

És ha jót akartok, csajok, egyetek ti is néha poti növit! Meg fogjátok köszönni!

Ha bárkinek kérdése van, írjon!


Csók, Petra :D

9. Re87
2010. márc. 10. 17:34
Szia!Én azt hallottam,hogy Hollywoodban-ban az a divat,hogy a(frigid)nők B6-vitamin injekció kúrára járnak.Én szedem a B6-vitamint kb.6éve(nem ez miatt) és nincsenek ilyen problémáim:).
8. ccd8b44456 (válaszként erre: 7. - Annaaa)
2010. márc. 10. 11:50
hat talan picivel jobb energikusabb vok Akkor de... hat akkor sem kivanok szexelni igazan...ferjem a vilag legjobb embere szeretem is, de ket pici mellett... jo lenne ha vmi segitene... de sajna semmi.
2010. márc. 10. 11:38

Próbáltátok mát, hogy pl. nem este szeretkeztek?

Pl. hétvégén délután mikor a gyerkőcök alszanak?

Te se vagy akkor még olyan fáradt és fölöslegesen bogyókat se kell szedni!

2010. márc. 10. 11:25
hat az jo lenne kiprobalom koszi. felek h az az aem segit cefagil satibo stb egyik sem pedig mAsoknak bejott
2010. márc. 10. 11:22
nem, o allandoan kivanna en nem. ez a baj. ugy sajnalom szegenyt de orulok ha agyb kerulok tiztol amikor a picik elaludtak!
4. 61cf7811dc (válaszként erre: 3. - E84f402a75)
2010. márc. 10. 11:15

Tényleg???

Nekem se ártana meg, ha igazán működne... működik???

2010. márc. 10. 11:11

Szia


Szexshop-okban lehet kapni vágykeltő/fokozó folyadékot... szeretkezés előtt pár csepp az üdítődbe és nem lesz gond :D

2010. márc. 10. 11:11

micsini???


férjed nem kívánja vagy te???


nem értem a aszövegből:S bocsika

2010. márc. 10. 11:08
sziasztok en 34 eves ket gyermekes fitt anyukA vok faradt mostansag baba mellettnem kivanom szexet szegeny ferjem mar miprobaltam mindent legujabb cefagil de ez semsegitett. otlet? viragocska

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook