Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Pesszimista emberből-optimista, pozitív gondolkodású ember, lehetséges? fórum

Pesszimista emberből-optimista, pozitív gondolkodású ember, lehetséges? (beszélgetős fórum)


1 2
2010. márc. 10. 14:04

Ahhoz hogy sikerélménye legyen valakinek, már pozitív hozzáállás kell valamilyen szinten. Oda-vissza hat!

Megváltozni mindig lehet, csak akarni kell! Nehéz, de nem lehetetlen.Nagyon megéri4! Minden agyban dől el!:)

7. e3cb7b027d (válaszként erre: 1. - 8c73a5832e)
2010. márc. 10. 13:40

Szia! Tőlem pesszimistább ember a világon nincs, de nem olyan reménytelen a helyzet, mert ha szökőévente valami véletlenül összejön, akkor nagyon is optimista tudok lenni, de sajnos nem tart valami sokáig.. Megváltozni meg nem tudok..:S

Neked is kell a sikerélmény, így mindenhez pozitívabb lesz a hozzáállásod!

2010. márc. 10. 13:33

Sziasztok,


én megcsináltam!:) Olvassátok el a Titkot, sokat segít.:)

5. 8c73a5832e (válaszként erre: 4. - Ata06)
2010. márc. 10. 11:17
Teljesen igazad van!Át kell prognamoznom az agyam...Nem tudom,fog-e sikerülni...
2010. márc. 10. 11:16

Lásd meg mindig a szépet és mindenben a jót keresd!

Ha esik az eső lásd meg benne azt ami jó pl.: a szivárványt, vagy milyen jó hallgatni ahogy az ablakon kopog!

Ha süt a nap, akkor abban keresd a jót!

Ezt lehet tudatosan irányitani! Mindig beszéld meg magaddal, hogy az adott dolognak, ha más oldalról nézed mennyi előnye van!

Ha eltáplálod magadban ezt a gondolkodást, hidd el, egy idő után már magától jön!

A pesszimista ember mindig a legcsúnyább cseresznyét veszi ki a tálból, tehát neki sohasem jut szép cseresznye, mert a meglévők közül csak mindig a rossz kerül a kezébe!

Mig az optimista pont az ellenkezője, mindet szépnek látja, hisz mindig a legszebbet választja ki!

2010. márc. 10. 11:12
Az a baj,hogy nem tudok örülni ,annak ami van.Emberekben is a rossz tulajdonságot látom meg hamarabb:(.Szerintem nekem egy agymosás kéne....
2010. márc. 10. 11:10

tök szar...én is tiszta pesszimista vagyok, de szerintem ezen magunknak kéne változtatni:SS:S:


Egyébként gondolkoztál már h mi is a pesszimizmus????


mert ha jobban belegondolunk lehet h nem is így kéne nevezni?

2010. márc. 10. 11:08
Én vagyok sajnos, a pesszimista,de szeretnék megváltozni, remélem még nem késő ebben a korban sem.Csak nem tudom ,hogy kéne elkezdeni....
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook