Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mit lehet az iskolás gyerekekkel nyáron kezdeni? fórum

Mit lehet az iskolás gyerekekkel nyáron kezdeni? (tudásbázis kérdés)


6. Éva
2007. szept. 2. 08:05

..azt nem tudom,de hogy azzal aki ezt a hosszu szünetet kitalálta azzal tudnék mit kezdeni!!!

2.5hónap nagyik,szabadság nélkül borzasztó lassan telik.Ok vannak napközis táborok,nyaralási lehetőségek:de könyörgöm ezzel is csak 1-2hét oldható meg,és nem beszélve arról hogy néhány helyen csillagászati összegeket kérnek!

2007. júl. 31. 22:33

Nyakig be kell őket ásni a homokba. Akko' nyugton lesznek és nem kell a szülőnek szabadságot kivennie. Valamint szoktassuk rá őket tavasszal a hajszárítóval a kádban című játékra. A szünidő kezdetével dugjuk be a hajszárítót...

Olcsó és egyszerű tippeket olvashattak egy furcsa éjszaka kezdetén...

2007. máj. 30. 08:39
Nagyon nehéz megoldani én is próbáltam,nagyszülők,nyaralás,táborok,táppénz ha lebetegedett.
2007. máj. 15. 22:11
Én még gyesen vagyok,ezért itthon leszek velük,délután meg elmegyünk a játszótérre,pályára és ott találkoznak a barátokkal
2007. máj. 14. 11:50
Fogalmam sincs.Az a baj hogy egyedüli gyerek és állandóan unatkozik nagyon igényelné a gyerek társaságot,de mi egy erdős részen lakunk ami persze gyönyörű csak hát a mókusokkal nem tud játszani vannak állataink is két kutya, két törpe nyúszi egy vadászgörény.Az udvaron hinta,homokozó,nyáron medence persze csak olyan egyszerű,az erdőben lehet jókat kirándulni játszani van patak is ami nagyon érdekes tud lenni. Nem rég lakunk itt és nem is ide jár iskolába ezért szeretnék találni valakit akinek szintén van hasonló korú és hasonlóan unatkozó gyereke.A fiam most 2-os és Váctól nem messze lakunk.Írj bátran:-)
2007. máj. 14. 11:29
Mit kezdessz iskolás gyerekeddel a nyáron?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook