Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » NEM adjuk fel, de pihennünk kell egy kicsit... fórum

NEM adjuk fel, de pihennünk kell egy kicsit... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2010. máj. 12. 19:01
Sajnos megértem, mit éreztek... Én pont ezért döntöttem úgy illetve döntöttÜNK úgy hogy egy kis szünetet tartunk. Már megőrültem magamtól, hogy minden ébren és alvással töltött percem a babákról szól. Azokról akik angyalok lettek (pedig Istenem mennyire vátunk Őket!!!) és azokról akik majd egyszer itt lesznek velünk. És persze az ÚT ról amit bejártunk, és ami még előttünk van. Nagyon belefáradtam ebbe, és abba is hogy hiába fordultunk szakemberhez segítségért, hiába a sok vizsgálat, a rengeteg kifizetett pénz... Most, hogy lassan eljön az utolsó babánk elvesztésének első évfordulója - azt hiszem egy kicsit jobban vagyok. Persze ott motoszkál a fejemben a dolog mindig. Folyamatosan nyitott szemmel járok a való -és a virtuális világban, és elraktározok minden olyan információt ami hasznos lehet az újrakezdésnél/folytatásnál. De muszáj néha pihenni. Nem lehet ezt évekig folyamatosan csinálni. A léleknek is gyógyulni kell, és ezek nagyon mély sebek, nem várhatjuk el magunktól,hogy ezt a sok sok csalódást hamar és könnyen feldolgozzuk. Csak azt akarom ezzel mondani, hogy aki tudja és megteheti, és érzi magában az igényt erre: Egy kicsit tegye félre a dolgot. 2-3 hónapon nem múlik semmi még akkor sem, ha már nagyon ketyeg az a bizonyos bio-óra. Jön a nyár, legyünk sokat a drága férjeinkkel,úgy hogy igazán VELÜK vagyunk. Ők mindig ott vannak mellettünk, végignézik akár sokszor egymás után, ahogy betolnak minket a műtőbe, végignézik, ahogy sírunk, ahogy könnybe lábadt szemmel nézünk egy-egy kisbaba után... Nekik is iszonyú nehéz lehet nézni ahogy szenved az akit szeretnek. Én most egy ilyen pihenős-bulizós-utazós nyarat tervezek, és ősszel tele élményekkel, újult erővel tudunk majd újra a baba-projektre koncentrálni. (Azt pedig csak halkan teszem hozzá,hogy sok olyan bébiről hallok, akik pont ilyen pihenő időben fogantak, és minden rendben van velük. Pont azért mert "senki nem szeret olyan házba hazamenni ahol folyton az ablakhoz tapasztott orral azt várják MIKOR JÖSSZ MÁR?!?!")
116. pviki
2010. máj. 12. 15:59

Én 1,5 évvel ezelőtt vesztettel el a babánkat. Azóta csak várok és őrlődök Az orvosok nem ajánlják (volt aki meg is tiltotta) az újabb teherbe esést. Nekem nem a teherbeeséssel van gond, hanem még a terhesség alatt megindul egy folyamat ami leállítja szépen a szerveimet, kezdve a vesémmel, ami egyszer már 3 hónapra leállt. :( Csak várok és agyalok, hogy mi van ha most később indul el ez a folyamat és eljutnék legalább a 30. hétig. De nem tehetem meg egy gyerekkel, hogy már a születésénél is hátrányos helyzetből induljon az életbe. :(


A dajkaanyaság és az örökbefogadás is szóba jött, de a férjem a másodiktól eléggé elzárkózik. A dajkaanyaság meg eléggé bonyolult.


Így csak várunk, hogy egyszer majd történjen valami csoda és gyermekünk lehessen.


Kitartás mindenkinek, gondoljatok arra, hogy mindig van, akinek rosszabb mint nekünk. Bár ez nem lehet vigasz, de ha ők fel tudnak kelni reggel és mosolyogni tudnak, akkor én is. Tegyétek ti is azt.

2010. máj. 12. 13:15
Totális kikészülés határán mozgok én is a sok sikertelenség után. Nem tudok mást, mint azt mondani, ha kialszom magam, szebbnek látom a világot és akkor a remény és az újabb próbálkozás éltet. Viszont máskor... nem jellemzem, de inkább kifutnék a világból, vagy egy olyan dokihoz, aki megmondaná végre, hogy miért vannak fájdalmaim és miért nem sikerül a gyerkőc???...
114. **Kata** (válaszként erre: 111. - F3ef182e14)
2010. ápr. 24. 20:12
zsiványka, hogy vagy??
113. **Kata** (válaszként erre: 112. - Fd8e423e9e)
2010. ápr. 23. 11:05
Sajnos valószínűleg ezeknek a szörnyűségeknek az okát mi soha nem fogjuk megérteni. Ezért is olyan nehéz. Mert nem tudjunk a MIÉRTeket megválaszolni...
2010. ápr. 20. 09:45
most buktam ki, újabb közel hozzám álló személy vesztette el a kisbabáját, igazságtalan az egész... hiszen annyi angyalka van már így is, akiket nem szeretnének, és akiket nagyon-nagy várnak, legalább ők élhessenek!!!!!!
2010. márc. 23. 11:59

először is Boldog szülinapot, még vagy 100-at


másodszor

ne keseredj el, neked is lesz gyerkőcöd, én biztos vagyok benne, kicsit később, de lesz

én kb 1,5 hónapja az idegösszeroppanás határát súroltam

a férjem bepánikolt, hogy mi lesz velem

azt mondta ha nem szedem magam össze akkor pszichológushoz visz

2010. márc. 23. 11:31
Hát változóan... Kicsit sírtam az előbb... A naplómban leírtam miért. Ma van a születésnapom, és hát ...gondolkoztam mit is akartam én elérni 25 éves koromra,és erős hiányérzetem van. Tudod mire gondolok... Aztán rájöttem hogy hülyeség ezen keseregni...
2010. márc. 23. 11:21

szia

rövid volt sajnos

de örülök a jó időnek

bár tegnap délután esett

de kell a földnek, hogy kikeljenek a répácskáim

hogy vagy?

2010. márc. 23. 10:13
Sziasztok Lányok! hogy telt a hétvége?
107. **Kata** (válaszként erre: 106. - Wecuska)
2010. márc. 19. 20:36
most már vége a hidegnek, a sötétnek, lehet jönni-menni, használjuk ki, szerintem ez a legjobb amit tehetünk. Hova mentek? Mi is utazunk, bár majd csak 1 hónap múlva, ápr 15 én, de nagyon várom már :)
106. Wecuska (válaszként erre: 105. - Fd8e423e9e)
2010. márc. 19. 20:25
köszi.hónapok óta nekem is a héten volt igazán jó a hangulatom.eddig csak bánkódtam és emésztettem magam.
105. fd8e423e9e (válaszként erre: 103. - Wecuska)
2010. márc. 19. 20:23
jó kikapcsolódást kívánok, pihizzetek sokat:)
104. fd8e423e9e (válaszként erre: 102. - **Kata**)
2010. márc. 19. 20:22
a héten ma voltam a legvidámabb:) biztos a szép napsütés tette!
103. Wecuska
2010. márc. 19. 20:17
mi elutazunk egy kicsit.már ősszel akartunk menni,de akkor nagyon padlón voltam.még az utcára sem mentem ki.
2010. márc. 19. 20:16
nekem nincs rossz kedvem, remélem nektek sem :)
2010. márc. 19. 20:15

sziasztok Lányok! Itt a hétvége, szép idő van végre, ki kell mozdulni kicsit a levegőre, az hátha jobb kedvre fog minket deríteni!


Szép hétvégét Mindenkinek!

100. Wecuska
2010. márc. 19. 19:50
jól vagyok.kicsit fáradtan.
2010. márc. 19. 19:48
Szia Wecus, hogy vagy?
2010. márc. 19. 19:47
sziasztok
2010. márc. 19. 18:13
és egyébként szerintem a lelki részére is igenis ugyanannyira oda kellene figyelni mint a testire. mert vajon miért van az hogy nem egy olyan párról tudok, akiknek azt mondták hogy 100% nem lehet saját gyerekünk és örökbefogadás után mégis lett...
2010. márc. 19. 18:11

sziasztok

én itt.

hát nem tudom nekem olyan furcsa az egész. hogy tényleg találgatnak meg próbálkoznak ahelyett h a biztosra mennének. értem én hogy a pénz az úr, csak elfogadni nem tudom. pedig kénytelen leszek... :S

2010. márc. 19. 17:02

sziasztok

hogy vagytok?

94. fd8e423e9e (válaszként erre: 93. - A01aa57d8a)
2010. márc. 18. 20:49

igen, igazad van, én sem szedném, ha nem lenne gondom, csak mondom, hogy sok nőnek felírják, hátha segít...


szerintem az orvosok is csak kísérleteznek velünk, találgatnak, hogy kinek mi lehet a legjobb

93. a01aa57d8a (válaszként erre: 89. - Fd8e423e9e)
2010. márc. 18. 20:07
az én dokim se meri NEKEM, mert az éhgyomri inzulinom 2 és ha ezt még lejjebb nyomja akkor kómába esek?:D
92. a01aa57d8a (válaszként erre: 91. - F3ef182e14)
2010. márc. 18. 20:07
arra kapom h nincs rendes pém...igen figyelik, ha elér egy bizonyos nagyságot akkor tüszőrepesztő szurival szétdurrantják és rá nemsokra inszeminációm van
91. f3ef182e14 (válaszként erre: 86. - A01aa57d8a)
2010. márc. 18. 19:40

a cisztás petefészkedre kapod a tüszőérlelőt?

hajjaj

legalább uh-on figyelik?

én nem szedtem be

nekem ne csináljon senki több centis cisztákat

csak akkor szedem be a clostit ha nem leszek tele cisztákkal

2010. márc. 18. 19:28
Egyébként lehet, hogy ez az egész hercehurca felörlőbb, és ha nem tudnánk, hogy mi a bajunk, és elfogadnánk a helyzetet könnyebb lenne... én már sokszor így gondolom.
89. fd8e423e9e (válaszként erre: 86. - A01aa57d8a)
2010. márc. 18. 19:26
azért vannak olyan dokik, akik felírják a met-et, mégha az inzulin rendben is van, főleg, ha pcos-es valaki, és a babamegtartásnál vannak gondok... itt a hoxa-n is olvastam róla, csak hát ugye melyik orvos miként vélekedik
2010. márc. 18. 19:24

nah igen, és mikor kezdődik a pcos?

Maguk az orvosok sem merik egy-egy esetben kimondani, ha a nő a három/öt alapvető kritérium csak egyikével rendelkezik. Nekem az a véleményem, hogy régen is volt ennyi szőrös nő, kövér nő, nem menstruáló nő, mégis mindenki előbb-utóbb teherbe esett természetes módon, mert egészségesebben éltek az emberek, nem stresszeltek ennyit!!!


Nekem pl. azt mondta az endo orvos, hogy nem mondja ki rám a PCOS-t, mert van peteérésem, nincsenek cisztáim, viszont nem jó a cukoranyagcserém, szőrösebb vagyok mint egy átlag nő, stb...?

Most már pl. megnézik a mellékvese hormont is, hogy ott lehet-e a bibi, stb... remélem csak IR probléma lesz!

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook