Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hol lehet venni gyerekágyat? fórum

Hol lehet venni gyerekágyat? (beszélgetős fórum)

2015. márc. 8. 08:09
butorboltban
2014. nov. 1. 08:53

Mi a neten kerestünk és végül innen is rendeltünk. A Dany márkát választottuk. Igazi fenyő gyerekágy, nem kihúzható, de kérhetsz hozzá ágyneműtartót, valamint leszerelhető leesésgátlót is. Széles az árukínálat, különböző színekben is kérheted. Én a minőséggel is elégedett vagyok. Segítségül itt a link:

[link]

2010. márc. 10. 09:43

Élőben is megnéztétek? neked melyik tetszik? a neten én a singlart néztem meg a trofast.

Árban az első olcsóbb logikusan,de hosszútávra a második jobban megéri csak a tartósságában nem vagyok biztos. Mire olyan nagy kell neki, lehet addigra tönkre is megy és felesleges 30e adni érte. Szerinted melyik jobb?

5. szöszipanna (válaszként erre: 4. - Violamama)
2010. márc. 10. 09:35
Biztos hogy van, mert én a bükköt néztem ki! Neten nézd meg, lehet gyorsabban megtalálod a honlapjukon!
2010. márc. 10. 09:33
az ikeában már néztem, de mi világos nyír va bükk szinűt szeretnénk, az emg sajnos nincs ott, de akkor megnézem a többi helyet.
3. hihi
2010. márc. 10. 09:29
Reiter sarok,Kika stb..
2010. márc. 10. 09:24
IKEA, keress rá. A gyerekkel együtt növelhető az ágy hossza, és emberi áron!
2010. márc. 10. 09:23
A kiságynál nagyobb, de a felnőtt méretűnél kisebb(90*200) ágyat szertnénk venni, hol lehet ekkorát kapni? Nem kanapét, nem kihúzhatót szeretnénk. ha tudtok segíteni megköszönném.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook