Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fertőzés, betegség, vagy szimpla kölcsönhatás? fórum

Fertőzés, betegség, vagy szimpla kölcsönhatás? (beszélgetős fórum)


2010. márc. 12. 10:25
Köszönöm majd megfogom nézni otthon. Itt is kapható biztos, de a nyelv még annyira nem megy, hogy elmondjam a gondom. Igy inkább otthon. Köszi.
2010. márc. 10. 09:53
a kiszáradó, viszkető bőrre egyébként a legjobb, amit kisbabáknak írnak krém...nekem is van, szeretem))
5. bared (válaszként erre: 4. - Manyusz)
2010. márc. 10. 09:52
a rossmannok forgalmazzák legjobb tudomásom szerint,de van weboldaluk is, be tudod szerezni...))
2010. márc. 10. 09:50

Szia!

Nem aknés, hanem tulajdonképpen nagyon szép sima, csak néha ilyen foltokban kiszárad és viszket. Ezt sajna nem igazán tudom mihez kötni. Először azt hittem, hogy akkor jön ki mikor tul felhuzom magam valamin, aztán a menzeshez közel jött ki, aztán ha tul zsirosat ettem. Most ugyan már szinte alig eszek zsiros husokat, és ugyan igaz, hogy ma már csak ritkán jön ki és nem olyan nagy terjedelemben, de azért gondoltam, hogy jobb lenne neki egy természetes szappan. Köszi az ajánlást, majd jövő hétvégén utazok haza és megnézem lehet-e szüleim felé ilyeneket kapni.

3. bared (válaszként erre: 2. - Manyusz)
2010. márc. 10. 09:42
én yamuna cuccokat használok... ha aknés a bőröd, akkor arra a teafa szappan a legjobb, nekünk az vált be.
2. Manyusz (válaszként erre: 1. - Bared)
2010. márc. 10. 09:30

Szia!

Szerintem igazad van! Biztos, hogy nem a szappan okozza, hanem szerintem van valami egészségügyi problémája ott és azt lehet, hogy minél hamarabb kellene kezeltetnie. Biztos hogy sem Te, sem a szappan nem hibás! Pláne, ha természetes anyagokból készült, akkor inkább hat, mint árt. Megkérdezhetném milyen szappan? vagy mi a neve? vagy hol lehet kapni? Mert én is sokat kinlódok a bőrömmel az arcomon és már majdnem (még a kutyasz... is persze csak vicceltem)mindent rákentem de nem sok hatása volt. Időszakosan persze, de véglegesen nem. Már most sok ételtől is megváltam. Igy talán egy fokkal jobb, de még vannak regenerálásra szoruló hibáim.

Ha nem gond, hogy megkérdeztem. Köszi

2010. márc. 10. 09:22

évek óta használok egy megbízható minőségű kézzel készített természeted anyagokból készült szappant fajtát...

nyugodt szívvel ajánlottam ismerőseimnek /nem kereskedem vele!!!/, vettek is, és nem is volt gond, mindenki szereti...

ám az egyik barátnőm panaszkodik, hogy amikor a nemi szervére kerül a sor, iszonyatosan csípni, viszketni kezd a szappan használata közben...

szerintem el kéne mennie dokihoz, mert könnyen lehet, hogy valamilyen gombás, vagy egyéb fertőzése van...

viszont az is eszembe jutott, hogy a savas környezet a lúgossal találkozik, esetleg ez is okozhatja....

nincs valakinek valamilyen építő jellegű ötlete?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook