Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Született Feleségek 6. évad! :) fórum

Született Feleségek 6. évad! :) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
18. lanu (válaszként erre: 12. - Tiata)
2010. márc. 10. 10:03

Igazad van. Felrugta a szomszéd szemeteseit is,mert lesz@rta a szelektív holladék gyüjtést.


Nekem az a rész tetszet nagyon,amikor megtörtént a repülőgépszerencsétlenség és mindenki a jövőről álmodott.

Amikor Lynette babája fogyatékosan született és a végén megköszönt neki mindent...brrr...most is kiráz a hideg,annyira meghatott. :)

De az meg jó poén volt,hogy Susan kövér volt. :D

Örülök,hogy Bree és Orson újra egymásra talált! Szerintem jó párost alkotnak. :)

17. lanu (válaszként erre: 16. - 2e53573acc)
2010. márc. 10. 09:57

Szia!

Ezt nem a tv2 sugározza,hanem az amerikai abc csatorna.

Idén kezdi el remélhetőleg a Tv2 is adni,lehet,hogy hamarossan,nem tudom.

2010. márc. 10. 09:16
akkor légyszíves segítsetek.ez a 6.évad a múltban játszódik??mert ezek régi események ott most nem????
2010. márc. 10. 08:02
Írjatok spoilert, mi lesz a következő részekben,légyszi....
2010. márc. 10. 07:54
A Született Feleségek a legjobb sorozat.Sosem lehet megunni.Szupi ;)
2010. márc. 10. 06:29

Sziasztok! Örülök, h végre elindult a fórum.. Én pont hogy ezt a 6. évadot találom laposnak, az 5. sokkal izgalmasabb volt. Már "lefolyhatna a kávé" végre, hogy támadta meg Susan lányát, mert ezt is csak húzzák. A múlheti végén meg az h Katrine meg Robin...ááá.. na ez már nem született feleséges volt. Szerintem túlzás...


Bocsi h nem mondtam semmi pozitívat, max annyit tudok, hogy Susan és Mike újra együtt van a 6.-ba!:)

12. tiata
2010. márc. 10. 06:01

Szisztok!Szerintem valami fanatikus környezetvédők voltak Bolenék.Erre volt utalás legalább is.Szerintem is aban a családban lesz,aki megtámadta Susan lányát.


Én amúgy úgy gondolom,hogy most kicsit leült a 6.évad,(13 rész után)de szerintem most majd felpörög.

Most ami tetszik benne,hogy inkább arra mennek rá,hogy kicsit az emberi természettel foglalkozzanak.PL.arra gondolok,mikor Lynett elmondta Tomnak,hogy miért volt amikor elöször lefeküdt vele.Mert tényleg sok pasi azt hiszi,hogy a nők csak akkor adnak ha pasi anyagi áldozatot is hoznak.Tetszett ahogy Lynett elmagyarázta,hogy azért volt,mert hozott égőt az udvari lámpába,és érezte,hogy félti őt,és a gondoskodást.:):):)Egy fiú barátomnak is meséltem,ezt a jelentete,mondtam neki némelyik pasinak ezt tanítani kellene:):):).

Robin személyisége is nagyon tetszik,jó ,hogy behozták a soroztaba.A naiv,butuska lány,és a bölcs értet személyiség keveredik benne.Szerintem legalább is:):):)

11. lanu (válaszként erre: 9. - Szilvita)
2010. márc. 9. 23:07

Majd megtudod hamarossan! :)

A Tv2 elkezdi rögtön vetíteni,vagy tart még egy fél éves szünetet előtte? Nem lenne semmi.. :D

10. lanu (válaszként erre: 7. - Kira88)
2010. márc. 9. 23:05

Nick miatt gondolod?

De mit követett el anno? Terrorista volt?

2010. márc. 9. 22:55

Na, most elolvastam, mi lesz a 6. évadban, mert én láttam az első részt, de fogalmam sincs, kik azok a Bolenék:p

Én is szeretem a sorozatot, csak miért van ilyen későn???

8. Kittycat2 (válaszként erre: 6. - Lanu)
2010. márc. 9. 22:50
hűha! Már megy a 6. évad?! Jól lemaradtam. :( Nekem is megírnád légyszi, hogy hol tudom megnézni az első részt? Köszi!!!
2010. márc. 9. 22:49
szerintem a gyilkos Angie Bolen:)
6. lanu (válaszként erre: 4. - Brygy)
2010. márc. 9. 22:47

De tudom! :)

Melyik részre gondolsz? a 6. évad 1. részére?

5. lanu
2010. márc. 9. 22:45

Nekem is tetszik,nem lehet megunni.

Mostanában nem esett róla szó,de szerintetek ki lehet a gyilkos?

Láttam képeket a neten,beindul a Bolen ügy...

2010. márc. 9. 22:44
Szia! Én is szeretem, de sajnos lemaradtam az első részéről az évadnak, de holnap este mindenképpen megnézem. Nem tudod honnan lehetne megszerezni az előző részt?
2010. márc. 9. 22:43

szerintem jó az előző 5. évadot kicsit laposnak találtam.

Jók az új karakterek, pláne a most megjelent Robin.

2010. márc. 9. 22:42
Szia! Én is nézni szoktam szerdánként! :)
1. lanu
2010. márc. 9. 22:41

Azért indítom ezt a fórumot,mert imádom a Született Feleségeket,és szeretném Veletek kibeszélni őket. :)

Kíváncsi vagyok,hogy Nektek,hogy tetszik a 6. évad,mit gondoltok az új szomszédokról? :)

Ja,és még valami,ez nem spoilermentes! :)

❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook