Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Született Feleségek 6. évad! :) fórum

Született Feleségek 6. évad! :) (beszélgetős fórum)


108. lanu
2010. márc. 22. 09:25
Most töltöm a 18. részt...wáááá...:)))))
2010. márc. 21. 20:08
Elkezdtem nézni.Eddig az 5.résznél tartok.Nagyon össze szedte magát ez a John!!:) /Gaby kertésze/
106. lanu
2010. márc. 20. 16:49

Az ötéves időugrás után újabb csavarral készülnek a Született feleségek alkotói - csak akkor olvasson tovább, ha nem zavarja, hogy előre kiderül néhány részlet!


A Született feleségek-nél volt már egy ötéves ugrás a negyedik és az ötödik évad között, most pedig ennek a fordítottjára készülnek az alkotók, hisz egy májusi epizódban egészen 1994-ig mennének vissza - írja az Entertainment Weekly. Az ominózus részben így természetesen a történet narrátora, a régóta halott Mary Alice Young is megjelenik, Brenda Strong alakításában.


Az epizódban egy neves vendégszereplő is feltűnik Diane Farr személyében, akit leginkább a Gyilkos számok Meganjeként ismerhet a közönség, de komolyabb szerepet játszott a Ments meg!-ben és a Kaliforgiá-ban is. A Született feleségek-ben egy olyan nőt fog alakítani, aki teljesen tönkrement, amikor a férje elhagyta 1994-ben.



Nekem tetszik az ötlet! :) Érdekes lenne... :)

105. Marcsykaa (válaszként erre: 104. - Lanu)
2010. márc. 19. 13:42
Remélem, hogy lesz!:)
104. lanu (válaszként erre: 101. - Marcsykaa)
2010. márc. 18. 22:46

Nekem tetszik,hogy ilyen titokzatos az évad!


Az nem lenne jó,ha már mi nézők mindent tudnánk,úgy nem lenne izgalmas!

Jók ezek a találgatások! :)


Állítólag májusban fog kiderülni,ki a gyikos.. biztos az évadzáróban.


Lesz 7. évad? Jó lenne! :D

103. lanu (válaszként erre: 102. - Sookie)
2010. márc. 18. 22:43
Jó szórakozást! :)
102. Sookie
2010. márc. 18. 22:12
Mi ma nézzük meg a legújabb részt, úgyhogy most nem olvaslak visza benneteket :)))
101. Marcsykaa (válaszként erre: 100. - Lanu)
2010. márc. 18. 22:05
Hát igen, ahogy mi itthon mondani szoktuk, lefőhetne már a kávé! Nemtudom miért, nekem nem szimpi Robin...Egyszerűen nem..
100. lanu
2010. márc. 18. 21:25

így van,tuti igazad van. ez egy reális magyarázat mindenre!

És igazából Angie nem is az FBI-tól fél már,hanem,ahogy az anyukája fogalmazott, "a nagy,hatalmas Patrick Logentől" . Hát kíváncsi vagyok már rá.


Szerintetek lecsukják?


Én szeretnlm,ha megúszná,nagyon bírom! :D


De még kérdés,hogy ki lehet a támadó? :DDD


Mivel tegnap újranéztem az első részt,olyan volt,mintha Danny lett volna,a cipője és a fölsője miatt,és a mozgása is hasonlított... de... ő akkor állítólag sörözött egy parkban,felvette a biztonsági kamera is.


Úgyhogy megmondom őszintén,lövésem sincs,ki lehetett...


Én nem hiszem,hogy Angie volt,miért tette volna?

Nick miatt támadhatott rá a két lányra?


Vagy,ha Nick volt,ő miért tette volna?

Erre meg egy példát sem tudok írni.


Vagy valaki más volt? :D áááá,nemtudom már! :D


Szerintetek? :)

99. tiata (válaszként erre: 98. - Marcsykaa)
2010. márc. 18. 18:53

Belehet ám állítani lejátszásnál,hogy ne csússzon a felírat,még ha alapbóé csúszik is!:)


A Mike_Susan jelenet az nekem is tetszett:):):)

Miért nem szimpi Robin?Kedves,jó indulatú,szép......


Én még mindig azt mondom ,hogy valaki megbízásokat adott a környezetvédelmi mozgalmaikhoz,és megbízásokat és azért volt belőle pénz.

Pl.:van egy

gyógyszer cég,élelmiszeripari cég,kozmetikai cég stb.,és a kunkurens megmagyarázza,hogy azok a rosszak. Pl::drasztikus állatkísérleteket végez egy kozmetikai,vagy gyógyszer cég,és a megbízó cég mondjuk egy biógazdálkodó cég,vagy akik nem állatokon kísérleteznek.Egy ilyen cég fizet,hogy kivonják a konkurenciát forgalomból,és könnyen rávesznek egy ilyen fanatikus csoportot,hisz ők meggyőződésből,ingyen is is elvégzik a melót.DE!A főnök meg pénz is kap,lehet a tagok nem is tudnak róla.Kicsit szekta jellegűnek gondolom és ,hogy belépni könnyű volt,de ki nem.Angie viszont a főnök nője volt,és így tényleg Patrick pénzét nyúlhatta le,plussz sokat tud.

98. Marcsykaa (válaszként erre: 92. - Zsu1984)
2010. márc. 18. 18:31
Nekem is késett, rossz verziót szedtem le, de leszedtem gyorsan a másikat, és azon már nem csúszott a felirat. Jajj hát én Mikeon és Susanon szét röhögtem magam, mikor a konyhapulton akartak...:D :D Végre mondhatom, h ez egy jó rész volt! Nekem is tetszett Lynette gyűrűcseréje. De ez a Robin csaj nekem még most sem szimpatikus..:D
97. lanu
2010. márc. 18. 16:43

jaj,bírtam mikor Lynette mondta az ékszerésznek,hogy azért szüli a gyerekeket,ha valamelyik megútálja még van utánpótlás. :D

Már nem emlékszem szó szerint. :)

96. lanu (válaszként erre: 92. - Zsu1984)
2010. márc. 18. 16:38

Végre Gabynak is megmondták a frankót,az nem jött rosszul neki.Rájött,hogy ő sem tökéletes,és nem kell az emberekkel rongyként bánni. De az is igaz,hogy amióta gyerekei vannak,nem olyan,de még mindig nagy dumás! :D


Valószinű,hogy felrobbantott,megvan égve a háta is,és haltak meg emberek is,vagy csak egy,nem tudom.

De akkor honnan van pénze? Lenyúlta Patricktől,és ezért fél tőle ennyire?


Nagyon titokzatos,fogalmam sincs. :D


Már várom,hogy Lynette babája megszülessen! :)


Milyen kis ribi ez az Irina. :) Topless,hahaha.. :D

95. lanu
2010. márc. 18. 15:03

Szia!


A 6. évad első részét vetítették.

2010. márc. 18. 14:57

Sziasztok!

A tegnap este a TV-n adott 112. rész hányadik része a 6. évadnak?

2010. márc. 18. 13:12

Azon filóztam, hogy Angie szerintem felrobbanthatott vagy gyújthatott valamit anno, de abból nem származik pénze!


Jaj és mint írtam a szinkronja nagyon béna lett, pedig a Maffiózókba se volt rossz hangja!

92. zsu1984 (válaszként erre: 91. - Lanu)
2010. márc. 18. 13:10

Hali!


Alig félórája fejeztem be a 17.részt, csak kicsit szar volt mert a feliratom késett, de sebaj, megnéztem!:)


Meglepődtem, hogy Angie elmondott dolgokat Gabinak.Meg szegény Gabi, amikor szembesült vele, hogy lett vége a karrierjének:(

91. lanu
2010. márc. 18. 12:43

éN nemtudom,hogy miért kell ennyire lehúzni egy karaktert,Angie magyar hangjaq pocsék.

Igazából mély hangja van és gyorsan beszél. Én nagyon bírom! :D

A fintorokhoz nem megy ez a nyápic hang! :D

De Danny és Ana hangja sem jó... de lehet azért mert mi így szoktuk meg!


Naaa,megnézte még valaki a 17. részt? :))))


Zsúúúú,hol vagy?? :) Láttad már? :)

90. lanu
2010. márc. 17. 22:57
Én is ezt akartam írni,tiszta béna a szinron,nem illik Angiehez!
89. Marcsykaa (válaszként erre: 82. - Lanu)
2010. márc. 17. 22:37
Angie hangját nagyon nem találták el..:( Nekem nem jön be, az eredeti az az igazi. 17-es részt még nem néztem meg, sajna nem volt időm, majd talán hétvégefelé!:)
88. tiata (válaszként erre: 87. - Lanu)
2010. márc. 17. 21:52

Szerintem igen,valaki közülük!aztis eltudom képzelni,most már,hogy mégsem,mert mindenki arra számít,hogy valaki közülük,és akkor nem lenne akkora csavar a sztoriban.Ha az írókfejévelgondolkodok,így túl egyszerű lenne a sztori.

Arra is gondoltam még,hogy ugye Susan lányának volt még valamelyik régebbi részben egy nála jóval idősebb pasija,és Ő.Nem tudta megemészteni,hogy egy fiatal lány ott hagyta,és nyomozott utánna,és rájött,hoyg vanmás szeretője.Lehet a pasi mivel a fiatalbb lányokat kedvelet,valamiféle aberrációja volt,és azét volt a másik támadás is.

87. lanu
2010. márc. 17. 20:11

Valami van,mégpedig szerintem Rex hagyatékára pályázik.. az előző részben nagyon nézte azt a bögrét amin a "világ legjobb fia" állt,és még abba is töltött.

Szerintem Andrew helyére akar lépni,a munkában is és Bree szívében, és így hozzájut az örökséghez.


Állítólag Angie erre az évadra írta alá a szerződését,nem szeretne tovább szerepelni,bár Marc Cherry jobban szerette volna,ha marad,mint feleség..

Én azért titkon remélem,hogy megússza! :)

Úgyérted,hogy Bolenék közül valaki a támadó?

86. tiata (válaszként erre: 66. - Zsu1984)
2010. márc. 17. 18:12
Hát ő csak szószerint betoppan munkáért Bree-hez.:)
85. tiata (válaszként erre: 84. - Lanu)
2010. márc. 17. 18:10

Hát nem tudom,ennek ellenére nekem Sam még mindig gyanús......El sem mondta volna még,és túl manulatív volt Bree-velÉn is úgy voltam vele,hogy már sajnáltam szegényt.az viszont rejtély tényleg,ha Bree elött volt a dolog miért nem mondta el neki,hisz egy szentes volt,tudomásul vette volna ha van még egy fia,és látogatja stb.


Angie ,csak ebben szerepel?Ezt nem tudtam,mert én arra tippeltem,hogy viszonylag jól meg fogják úszni a dolgot,Patrick-kel.A Susan lánya megtámadását viszont nem,szerintem közülük valaki a támadó.

Patrick is csak ebben az évadban lesz.Azt olvastam én is.

84. lanu (válaszként erre: 83. - Tiata)
2010. márc. 17. 17:52

..szó nélkül elmondta gabynak,nem semmi. :)

Elég ribi az orosz csajszi. Hja,én is láttam pirosba Lynettet! :)


Sam szerinted jó szándékkal jött ide? Én úgy megsajnáltam szegényt.. :(


Igen,az öreglány felhívta logent,bedurvulnak a dolgok..


Én nagyon szeretem Angiet,jó a dumája,kár,hogy csak ebben az évadban szerepel.. biztos letartóztatják. :(

83. tiata
2010. márc. 17. 17:19
Mégnéztem már én is ma felirattal a 6/17-et.Na abban igazam lett,hogy fanatikus környzetvédők voltak Bolenék.Kíváncsi leszek Lynett,meg a fia barátnője közti konflikusra is.Jó volt az a gyűrűs jelenet.Néztem előzetest a 6/18-ból,lesz valami oylen,hogy a csaj rábórít valami ételt Lynettre,meg azt hiszem az ikeretesóval félrelép a kiscsaj.A következő részben megjelenik Patric is.Szerintem a következő rlszeklesznek csak igazán izgalmasak,és viccesek.
82. lanu
2010. márc. 17. 14:22

Na mi van? :D


Senki nem nézte még meg? Hm? :)


Gyerünk-gyerünk,Lányok! :)


Ma este lesz a Tv2-őn a 6x01. Kíváncsi vagyok a

szinkronra. De azért eredetiben jobb. :)

81. lanu
2010. márc. 16. 15:42

Lányok!


Megnéztem a 17. részt,nagyon jó volt.


Beindulnak a dolgok innentől...


Ha megnézitek írjatok...nagyon izgi!!! :D

80. lanu
2010. márc. 16. 09:43

Most vasárnap is lesz rész, My Two Young Man címmel. :)


Tiata,tiszta hülye vagyok. ő tényleg nem az,akit én mondok,csak nagyon hasonlítanak egymásra. Patrick a 18. részben bukkan fel.

Bocsi! :)

79. Évus26 (válaszként erre: 78. - Lanu)
2010. márc. 16. 09:08
Este megnézem, alig várom már, olyan érdekes dolgokat írtatok.Kár hogy csak két hetente adják.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook