Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kisgyermekes, eü-ben dolgozó anyukák! Hogyan oldjátok meg gyermeketek "elhelyezését"? fórum

Kisgyermekes, eü-ben dolgozó anyukák! Hogyan oldjátok meg gyermeketek "elhelyezését"? (tudásbázis kérdés)

2010. márc. 10. 09:05
Hát, tegye össze a kezét, akinek van nagyija vagy akármilyen más segítsége és ne szóljon egy szót se!!!
2010. márc. 9. 20:13
Szerintem nagyik nélkül lehetetlen megoldani, ha mondjuk apuka 3 műszakban dolgozik-.
2010. márc. 9. 20:06

Szia!

Én 12 órázom eü.-ben, apa is eü.-ben dolgozik, de Ő 7-15 óráig + ötöt ügyel egy hónapban, tehát csak másnap reggel ér haza... Segítségünk senki nincs, de meg tudjuk oldani, ha nehezen is. Eddig az én beosztásom volt kész előbb, ahhoz igazodott apa. Ő nem ügyelhet, se mikor nappalos, se mikor éjszakás vagyok...

NAGYON NEHÉZ!!!

Sokat nem kell itthon lennünk együtt, ritkaságszámba megy egy-egy hétvége is, ha mind a ketten itthon vagyunk.

Kisfiam 3,5 éves, sajnos semmi rendszer nincs az életében ilyen szempontból.

Viszont én szeretem a 12 órás műszakbeosztást (11 éve itt és így dolgozom), mert sok a szabadnap. Se gy műszakban, se háromban nem szeretnék dolgozni!!!

Tehát nálunk, ha én nappalos vagyok, akkor Apa hozza-viszi a kicsit, még jó, hogy így meg tudjuk oldani.

Hááát, ahol apa is sokáig dolgozik és nincs nagyszülő, ott nem tudom mi van?

Nálatok ez gond?

Üdv.: Dóri

2010. márc. 9. 20:05
Nagyszülő??? Testvér??Barátnő? Szomszédasszony???
2010. márc. 9. 19:52
Arra lennék kiváncsi, hogy ott ahol apuka dolgozik, anyuka 12 órázik, hol van a kisgyerkőc bölcsi, ovi, után?
2010. márc. 9. 19:51
Kisgyermekes, eü-ben dolgozó anyukák! Hogyan oldjátok meg gyermeketek "elhelyezését"?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook