Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kozmetikust keresek Budapesten fórum

Kozmetikust keresek Budapesten (beszélgetős fórum)


2019. ápr. 2. 15:44

Sziasztok,


Ha lelkiismeretes, megbízható, alapos kozmetikust kerestek, aki kedvező árakon dolgozik, és kellemesen telik nála az idő, akkor ajánlom Zei Emőkét a Tulipán Szépítő Stúdióban. Több mint 20 év tapasztalata van, több ismerősömnek is ajánlottam őt, és elégedettek voltak, sőt még bókokat is kaptak másoktól, hogy milyen szép lett a bőrük. :) Emőke a József körút 53. szám alatt dolgozik, közel a Baross utcához. A belvárosban könnyen megközelíthető a kozmetika - 5 percre van a Blaha Lujza tér, a Rákóczi tér, a Corvin negyed és a Kálvin tér is. A tavaszi arckezelés éppen ajánlott, hiszen legalább évszakváltásonként érdemes kozmetikai kezelésre járni. Akinek a problémás a bőre, annak természetesen gyakrabban. További infókat találtok a Facebook oldalán: [link]

2016. ápr. 14. 06:51

Sziasztok!

Én az V. kerületbe járok és nagyon elégedett vagyok. Kozányi Kata mesterkozmetikus megoldotta a problémámat és az árak is jók. Szeretek odamenni, teljes kikapcsolódás.

10. katty45 (válaszként erre: 1. - Kispola)
2012. nov. 15. 17:12

Sziasztok,

Én már hónapok óta Dermatica kozmetikába járok Budapesten az I. kerületben. Petermann Krisztina, nagyon jó kozmetikus, kizárólag természetes hatóanyagokkal és szépen dolgozik. Én csak javasolni tudom őt. Nekem ő kezelte ki a gyulladt pattanásos bőrömet, ami mostanra teljesen megszépült. Egyébként a kozmetika mellett, van bőrgyógyászati rendelőjük is ami nekem szintén nagyon hasznos volt.

2010. márc. 10. 10:35

Sziasztok!


Aki esetleg a IX. kerületben keres, annak ajánlom magam :). A Klinikák közelében dolgozom.

Árakat és minden egyebet megtaláltok ha beírjátok googleba, h Relax Stúdió, Üllői út.


Üdv,

Pannda

8. 021a029148 (válaszként erre: 6. - Renice13)
2010. márc. 10. 08:52
Nekem is megírod? Én ott lakom, és én is újat keresek. Köszönöm! :)
7. kispola (válaszként erre: 6. - Renice13)
2010. márc. 9. 19:09
Köszönöm szépen a segítséged, aranyos vagy!
2010. márc. 9. 19:08
akkor megírom neked a címet, mind a 2t, talán inkább azt ajánlanám aki nem tanított, ő a 15.-ker-i. Üzenetben megírom :)
5. kispola (válaszként erre: 4. - Renice13)
2010. márc. 9. 19:05
A belvárosban lakom, és ott is dolgozom, de igazából elmegyek bárhova, ha megéri :)
2010. márc. 9. 19:04
Rengeteg jó kozmetikus van, én is az vagyok, de még csak most kezdtem ezért nem ajánlom magamat :), viszont ahol tanultam nagyon ügyes, lassan 20 éve a szakmában van, illetve tudok még 1et. Pontosan hol keresel? Csak annyi, h Budapest?
3. kispola (válaszként erre: 2. - Renice13)
2010. márc. 9. 19:01

Szia!

Egy alapos tisztításra lenne szükségem. Persze rendszeresen tisztítom én is az arcom, de ez nem elég rengeteg mitesszerem van, és ebben kellene egy szakszerű segítség

2010. márc. 9. 18:57
Szia! Mit szeretnél csináltatni?
2010. márc. 9. 18:56

Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni, hogy ha valaki tud, ajánljon nekem egy valóban jó kozmetikust Budapesten. Rengeteg kozmetikus van, de szeretnék olyat találni, aki tényleg szépen dolgozik. Ha ismertek ilyet, légyszi írjátok meg. Előre is köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook