Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Víz/tengerparti nyaralás olcsón? fórum

Víz/tengerparti nyaralás olcsón? (beszélgetős fórum)


2010. ápr. 30. 19:47

Sziasztok .

Nézzétek meg a vacansoleinél a nyaralási lehetőségeket, mert vannak olcsó ajánlataik is.

Olaszországrólcsak annyit, hogy mi oda járunk bevásárolni, vagyis mikor párom kimegy , mindig ott vásárolunk be, mert itthon jóval drágábbak a tészták, olajok, paradicsom szószok, konzervek, olíva bogyó, tonhal, forrócsoki, táblás csoki...mit írhatnék még...rizs és még sok minden , ami itt van a kamrámban. Ja, durumliszt, kukorica dara fehér és sárga...

Friss zöldséget is szokott hozni, meg gyümölcsöket, ezek egész más ízűek mint itthon, a radicchiot már nem is említve...na jó, ennyit a vásárlásról, kajáról...

Nyaralás szállodában, apartmanban valóban drága ...de lehet ott is jó árakat kifogni.

2009. jan. 6. 20:47
Románia, Mammaia. Nem voltam még, de csodásan néz ki :)
2008. jún. 3. 23:21

Ha van üdülési csekked, azzal menjetek le a Balatonra: [link] veblapon találsz helyet.

dusmata

12. yeri
2008. jún. 3. 10:22
Sziasztok! Bulgár tengerpartról többektől jókat hallottam de sosem voltam még. Tudtok segíteni konkrét helyet találni ahol jó a fürdési lehetőség és esetleg más program is elérhető (kirándulás városnézés, akvárium stb...)
11. tiszakécske (válaszként erre: 9. - Plává)
2008. ápr. 17. 13:05
szia! én horvátországban dalmáciát ajánlanám nagyon szép mi mindíg egyénileg megyünk úgy hívjuk fel a tulajt telefonon nézd meg a dida apartmant www.ancic.com homok itt nincs de szuper hely közvetlen vízparti
10. Istvi (válaszként erre: 9. - Plává)
2008. ápr. 17. 12:40

Nagyon jó Isztriai, (Pula és környéke) szállások, barátságos házigazdák.

Bővebben a www.privatapartman.extra.hu weboldalon.

2008. ápr. 17. 09:42
Sziasztok.ötleteket szeretnék ,horvátországi nyaraláshoz.tengerhez közeli szállás leginkább családi ház 10 fő,homokos part.
8. Loni (válaszként erre: 7. - Emagdi)
2007. máj. 22. 15:26

Igen, igazad van. Nem túl olcsó. De - eddigi tapasztalataim alapján - egyik nyaralás sem az.

Sőt, azt is meg kell említeni Rómával kapcsolatban, hogy a múzeumi belépők árának meghatározásánál nem voltak szívbajosak. Csak úgy repkednek a 10-15 eurók. Fejenként.

7. emagdi (válaszként erre: 6. - Loni)
2007. máj. 22. 15:20
olaszország tényleg szép, de olcsónak nem mondanám :)))) (max ha minden kaját innen viszel a kocsiban, de az meg milyen nyaralás??)
6. Loni
2007. máj. 22. 14:47

Szerintem érdemes megnézni még a hazai vizek közül a Tisza-tavat is. Nem annyira felkapott, és vannak jó helyek.

Ha pedig külföldre vágysz, hát... Tunéziában ugyan még nem jártam (nem is vágyok nagyon), de nagyon tudom ajánlani Olaszországot. Róma mellett van egy camping, Country Club Castefusano. Fent van a neten. Lehet menni sátorral, és vannak apartmanházak. Kérhetsz reggelit is, de akár teljes ellátást. Nekünk nagyon jó tapasztalatunk van vele.

Róma régi kikötővárosa, Ostia mellett van. A tengerpart 3 buszmegálló kb. Róma pedig 30-35 perc gyorsvasúttal (gyakorlatilag HÉV-vel). Ha nem kisgyerekkel mennétek, én nagyon ajánlom. Ugyanis ha már unod a napon való aszalódást, akkor Róma mindig tartogat valamit.

Persze, a repjegyár megdobja a költségeket. (No és Róma sem a filléreskedésről híres...)

5. Kék (válaszként erre: 4. - Emagdi)
2007. máj. 22. 13:55
A Balatonnál sajnos a campingek sem olcsóak ,de ár- érték arányban azt hiszem jobban járunk ha néhány napot valahol magán szálláson töltünk.
4. emagdi (válaszként erre: 2. - Kék)
2007. máj. 21. 20:25

milyen vízre gondoltál?:)

nyilván a legolcsóbb mondjuk egy kemping a balatonnál v. velencei tónál, esetleg fertő tónál.

ha tengerpartra szeretnétek menni, akkor horvátország v. bulgária a legolcsóbb (mivel ezek "közel" vannak)

3. emagdi (válaszként erre: 1. - Virág3)
2007. máj. 21. 20:24

igen, tunéziába szoktak ilyen áron utakat hirdetni. annyit kell róla tudni, hog ehhez még hozzájön a reptéri illeték, biztosítás, egyéb sarc, de szerintem összességében még így is elég kedvező ára van.

és persze elő-utószezonban szoktak lenni ezek az akciók (előfordulhat, hogy olyankor még nincs az a dög hőség, érdemes utánanézni valamelyik időjárásos portálon)

2. Kék
2007. máj. 21. 20:10
Adott egy öt tagú család,egy hétre kevés pénzből hol lehet önellátó rendszerben víz mellett nyaralni?
2007. máj. 14. 07:29

Sziasztok!

Kiváncsi lennék rá,hogy hallotattok-e már olyan utazási ajánlatról,ami viszonylag olcsó!?

Egy újásgban láttam,hogy Tunéziába egy hétre 3* os hotelbe,félpanzióval,repülővel 26000 ft!Lehetséges ez???

Vagy jártatok már valahol nagyon/hasonlóan kedvező árakkal?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook