Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 2010 július - esküvői ötletek fórum

2010 július - esküvői ötletek (beszélgetős fórum)


16. koptatottfarmer5 (válaszként erre: 15. - Koptatottfarmer5)
2010. márc. 26. 16:49
mármint az időponttal kapcs.ban nem volt választási lehetőség :P
15. koptatottfarmer5 (válaszként erre: 14. - Vvicus)
2010. márc. 26. 16:48

Húh, nem semmi... de ezek azok a történetek, amiket évek múltán nagyokat nevetve mesél az ember :) sőt, majd az unokáknak is lehet mesélni h nemakármilyen volt ám az esküvő :)


Igazából nekünk kb nem is volt nagy választási lehetőségünk, de nagyon nagyon remélem, hogy nekünk kicsit "unalmasabban" zajlik majd az esküvő...


Köszönjük, hogy leírtad nekünk, sztem hasznos, legalább lélekben felkészülni erre az eshetőségre is...

14. vvicus (válaszként erre: 12. - Koptatottfarmer5)
2010. márc. 25. 11:19
Sziasztok! Nem szemétkedni akarok, csak azért írom le, hogy reálisan lássatok. Én az OMSZ adatai alapján választottam ki július 18-át tavaly esküvőnk napjául, mert az volt az év legcsapadékmentesebb időszakára eső hétvége, baromi meleg átlaghőmérséklettel. Na most tavaly aznap volt az év legnagyobb vihara, olyan erősségű, mint azon az aug. 20-án, amikor többen meghaltak. Fákat csavart ki a szél, 10 fok volt délután és este. Én az előtte lévő hetet végig sírtam, hogy lehetek ilyen szerencsétlen, és imádkoztam, hogy kerüljön el minket a vihar. A templomból a lovaskocsival vágtázva mentünk az esküvő színhelyére, hogy megússzuk a vihart, de tépett a szél vagy ezerrel. A kastély teraszára volt tervezve a polgári, persze nem ott lett megtartva. Éppen hogy beértünk a kastélyba, és leszakadt az ég, több autónak baja lett, stb. Mondjuk mi még a szerencsésebbek voltunk, mert volt ugyanott egy másik, sátras lagzi, na ők aztán tényleg szívtak, a férfi vendégeknek kellett tartani a sátor lábait, de úgy is szétszedte az orkán erejű szél. Fényképezkedni mi sajnos nem is nagyon tudtunk, kimentünk a hideg, borús, szemerkélő időbe, készült csoportkép, szülőkkel, tanúkkal kép, kettőnkről semmi, mert újra rázendített. Pedig délelőtt még 35fokos meleg volt, szakadt rólam a víz. Minden esetre szépen emlékszem rá vissza, mert nagyon kalandos volt, és a videónkon nagyon jók azok a jelenetek, ahol vágtázunk, és jön a vihar. És az ég színe is jól illett a ruhámhoz, mert volt benne királykék. :-D
13. agnes89 (válaszként erre: 12. - Koptatottfarmer5)
2010. márc. 25. 06:57
11től szeretném az esküvőt, mondjuk 9-10-től meg a fotózást. Szolid esküvőt szeretnék. Kis felhajtást.
2010. márc. 24. 19:22

Dede :)


Én azt nem tudom, hogyan fogunk nem megsülni :)


Meg hogy fényképezkedni nem jó amikor iszonyatosan erősek a fények... Nálatok mikor lesz a fotózás?

2010. márc. 12. 14:06
Senki sem tartja az esküvőjét júliusban?
10. agnes89 (válaszként erre: 9. - Azure_)
2010. márc. 10. 13:13
Köszi, egyértelműen érdekel. Várom a linket:).
9. azure_ (válaszként erre: 4. - Agnes89)
2010. márc. 9. 21:08

Szia!

Szerintem nézz be ikeába, ha van lehetőséged. Pár mécsestartó az asztalra akár gyöngyökkel, kvarchomokkal, csillámmal díszítve, úszógyertyával vagy teamécsessel. Vannak online webáruházak ahonnan olcsón tudsz rendelni dekor anyagot. Pl. organzát asztalfutónak. Arra szórhat dekorköveket. A kreppapírt és a lufit felejtsd el. A léggömb lehet szép de inkább csak akkor ha szakember fújja. Ha saját magad fújod levegővel az lefele fog lógni és szerintem nem túl szép látvány, sőt lehet le is ereszt mire odaértek. Csinálj inkább elegáns, szolid dekorációt. KÜldök priviben linket ahol a kellékeket meg tudod venni. :) Persze csak ha érdekel. Köszönetajándék dobozkáik is vannak és saját magad rakod össze, teszel bele azt amit szeretnél.

2010. márc. 9. 20:03
Köszönöm:)!
2010. márc. 9. 19:33

gratulálok!

sok boldogságot!

6. agnes89 (válaszként erre: 5. - Vvicus)
2010. márc. 9. 19:30
Én sem akarok köszönő ajándékot. Meg hajnalig tartó mulatozást sem szeretnék, mert ha minden jól megy addigra már kismama szeretnék lenni. Szóval ezt is belekalkulálom:).
2010. márc. 9. 16:44
A köszönőajándék nekem annyira amerikai dolog. Nálunk az a szokás, hogy egyrészt a vőlegény megköszöni mindenki részvételét, segítségét a vacsora előtti pohárköszöntőn, másrészt mindenki, aki elmegy, kap a süteményből, aki meg nálunk is aludt, az kaját is kapott. És másnap még folytatódott a muri a közelibb rokonok és barátok számára.
4. agnes89 (válaszként erre: 3. - Myrthil)
2010. márc. 9. 16:16

Köszönjük a gratulációt:)!


A meghívókat mindenféleképpen én csinálom, amúgy is elég kreatív vagyok. Egyéb dekoráció szerintem pár lufi, meg krepp-papír lesz, bár ezt még nem tudom teljesen. Remélhetőleg egy kis vendéglőbe tudunk menni.


Mennyi italra kell számolni? Remélem azt is meg tudjuk oldani, hogy mi vigyük az italt.

2010. márc. 9. 16:11

Ha saját magad csinálod a meghívót, gyűrűpárnát, ültetőkártyát, köszönőajándékot, azon rengeteget tudsz spórolni.

Ha az italt bevihetitek, akkor már most érdemes figyelni a kedvezményeket, és feltankolni előre.

2. vvicus (válaszként erre: 1. - Agnes89)
2010. márc. 9. 16:09

Szia, olvastam a naplódban, hogy elhatároztátok magatokat. Gratulálok!!! Nekünk tavaly július 18-án volt, és az év legviharosabb napján.

Olcsobbá úgy tudjátok tenni, ha pl. a sütit és a szeszes italt vihetitek. Mi Kárpátalján vettünk meg az italt, szépen lassan hordtuk át, sokkal, de sokkal olcsóbb ott. Én a ruhámat is ott varrattam, az is sokkal olcsóbb volt. Meghívókat saját magunk csináltuk, persze sógorom közreműködésével, aki amúgy is foglalkozik ilyen dolgokkal.

2010. márc. 9. 16:05
Most nyáron ha minden jól megy férjhez megyek. Nekiültünk tegnap párommal, és igazából egy szolid, családi vacsis (nem lagzi) esküvőt szeretnénk. Ugyanis sajnos nincs sok pénzünk rá. Ötleteket várnék, hogy mi mennyibe kerül? Mivel lehet spórolni? És persze várom a hasonló cipőben járókat is:).

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook