Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hallottatok a meszesedés elleni csodaszerről? fórum

Hallottatok a meszesedés elleni csodaszerről? (tudásbázis kérdés)


1 2
2012. máj. 3. 23:24

en, megcsinaltam 21 napig, ( erellmeszesedesre gondolok , jeghiddeg lett a nagy labujam ....)

nincs fogghagyma szaga ! oda adtam ismeroseimnek, nem ereztek a foghagyma szagat ( elveszi a citrom gondolom ) osszetevesztetek a tojas likhorel ....


23 eve vesebeteg vagyok, kovet csinaltam ....forrasviz segicsegevel szabadultam meg most 23 eve az operaciotol ....

most egy honapja, az ultrahangnal homokszemcseket kaptak ( nekem, ez mar " normalis " , jo hogy nincs ko ! )

8 nap foghagyma + citrom fogyasztasa utan, elkezdte a vesembol kitakaritani a homokszemcseket , csipos eleg nagy fajdalomal ( a kamilaval valo tissztalkodas, majdnem egeszen elveszi ezt a kellemetlenseget ), eloszor felhulesre gondoltam ...de vizeletem tisszta volt ....

egy hetig tartot korubelul a vesetisztitas, akkor jottem ra, hogy a homokszemcseket dobta ki szervezetembol,

azota, a " normalis " nalam derek - vese kellemetlenseg , fajdalom egeszen elmult !

gondolom, ha ujra ultrahangot csinalnak, nem kapnanak most ( egy ideig...) vesemben homokszemcseket es ez nekem nagyon jo !

kaptam itten is egy termeszetes vese - kezelest


Most, informaciot keresek, melyek a tunetek az erelmesszesedes, kalcium esetleges leoldasat / letakaritasat illetoen ?

Ha tud valaki informaciot ezt illetoen, kerem irjon az email cimemre : hsofor@yahoo.com


Amiotta megkezdtem, egyaltalan nem meg ereztem a jegghideg nagy labujat .

De egetos nagy fajdalmaim vannak ejszaka, hogy nem tudok aludni ! ez a 15 ik naptol,

azelot is volt de turheto volt az egetos fajdalom .

( ez hasonlit egy masik " uri " / "kiralyok " betegseghez : guta , de annal csak ejjel jelentkezik a fajdalom es 5 - 10 napigg tart , azutan magatol elmulik ...),

nalam egesz nap egetos - zsibogo fajdalom jelentkezik, de turheto napal, ejszaka van baj, mert nem tudok aludni, mert mindha nagyobb a fajdalom ejszaka


Aprilis 8 an kezdtem, most a 8 napos szunetelest tartom, normalisnak vennem, ezt a nagy egetos fajdalmat, ha, valojaban a kalcium lerakodast az erekre, tisztitja / "egeti " a foghagyma + citrom terapia.

De szeretnek tobb informaciot ezt illetoen, amitt elore kosszonok !

Mert most nem tudok vizsgalatra semm menni !

2010. máj. 7. 14:08
Halolaj.Pont.
37. murva
2010. ápr. 7. 15:21
Három hete iszom ezt a borzalmas löttyöt,de sajnos a fülzúgásom nem múlt el tőle.
36. Gordonka (válaszként erre: 34. - 3c0814215c)
2010. márc. 16. 18:05
7.5-ről 5.2-re, fél év alatt kb.
35. murva
2010. márc. 16. 18:01
Kérlek mondjátok meg aki issza a löttyöt nektek mennyi a kupica?
34. 3c0814215c (válaszként erre: 33. - Gordonka)
2010. márc. 16. 16:29
Mennyivel csökkent a koleszterin szinted? És mennyi idő alatt?
33. Gordonka (válaszként erre: 32. - 3c0814215c)
2010. márc. 16. 16:27
Nem utolsó sorban vértisztító és itt jön be az egyéb, "vitatott hatás". De nekem mindegy, elég ha nálunk működött, más mondhat akármit :)
2010. márc. 16. 15:15
Ez persze nem jelenti azt hogy a fokhagyma nem jó. Igazoltan emésztést elősegítő, bélfertőtlenítő, bélféregűző, vérnyomást csökkentő, epe- és májműködést elősegítő hatású.
31. 3c0814215c (válaszként erre: 29. - Gordonka)
2010. márc. 16. 15:14

Sokáig tartotta/tartja magát ez a tévhit. a Stanford Egyetem vizsgálatai (2007. február) azonban nem igazolták ezt az elképzelést.


[link]

2010. márc. 16. 15:09
Én pl. ezt találtam, de amúgy is érzem jótékony hatásait, ha nem írták volna le egy páran...
2010. márc. 16. 15:08
„Atherosclerosis" - tekintélyes orvosi folyóiratban megjelent klinikai kutatások eredményei azt mutatták, hogy a fokhagyma gátolja a véredények falán a lerakódások képződését és egyes esetekben csökkentheti a már meglevő lerakódások mértékét. A szövetek jobb vérellátása, jobb tápanyag és oxigénellátottság is ennek köszönhető. A fokhagyma véredényekre gyakorolt kedvező hatásának jelentősége még nagyobb, mert az érfalakon képződő lerakódások a szívbetegségek és a szívinfarktus rizikóját hordozzák. Az érelmeszesedés és a vérrögök kialakulásának kockázata csökken azáltal is, hogy a fokhagyma csökkenti a vér koleszterinszintjét, amely szintén a koszorúér betegségek rizikóját hordozza. Bizonyítottan gátolja a tromboksan B2 (szűkíti a véredényeket és a hörgőket) kiválasztását. Még ötven évvel ezelőtt figyeltek fel arra, hogy a véredények- és a szívbetegségek földrajzi előfordulási gyakorisága Európában megegyezik a fokhagyma földrajzi elterjedésével. Közismert, hogy azok a népek, akik használják a fokhagymát az étkezésben, kevesebb érrendszeri betegségben szenvednek. Manapság már biztosan tudjuk, hogy a fokhagyma fő alkotója a kénben gazdag aminosav és AKTÍV ALICIN METABOLIT, amelynek ANTIOXIDÁNS hatása van. Tehát csökkenti a szabad gyökök számát, amelyek serkentik az érelmeszesedés kialakulását. Eredményesen csökkenti a trigliceridek (zsiradék) értékét és egyben a vérzsír szintjét (9-25%-al) is, de növeli a védő HDL koleszterolt (nagy sűrűségű koleszterol). A kénes kötések gazdagsága miatt a fokhagyma segít a vérnyomás csökkentésében is.
28. 3c0814215c (válaszként erre: 27. - Murva)
2010. márc. 16. 15:00
Melyik?
27. murva (válaszként erre: 26. - 3c0814215c)
2010. márc. 16. 14:40
Az érelmeszesedés megelőzésére és gyógyítására egyik leghatásosabb szer a foghagyma,mondja a szakirodalom.
2010. márc. 15. 22:47
Sajnos a fokhagyma hatástalan az érelmeszesedés ellen. Sem megelőzni, sem visszafordítani nem lehet a segítségével.
25. murva
2010. márc. 15. 19:51
Eszméletlenül,rossz ez a lötty,de én is iszom egy próbát megér.Mennyi a kupica szerintetek,mondjuk ha evőkanállal mérem.Akinek érzékeny a gyomra figyelni kell hogy bőétkezés közben vegyétek be különben panaszt okoz.Majd elmondom,hogy elmúlt e tőle a fülzúgásom.
24. d4a2436008 (válaszként erre: 16. - Bea0824)
2010. márc. 9. 14:35
Probald ki,es tapasztaljatok.Nezd artani nem art.
2010. márc. 9. 14:23
Ott van a napló bejegyzés végén, hogy a meszet feloldja és a szervezetből kiüríti. Most vettem észre. Minden estere egyeztetek a dokinkkal.
22. Katinkaboszi (válaszként erre: 18. - C95c921ae7)
2010. márc. 9. 14:22

ami fontos, mert a 17 éve történt infarktusa után, most még cukros is lett 1-2 éve, szóval a vércukra és a koleszterinje, meg a trigliceridje és a húgysav is, ami a köszvény jelenlétét is mutatja.

igaz mi 17 éve komolyan diétázunk is emellett.

most már no cukor is bele került a diétába.

21. Katinkaboszi (válaszként erre: 17. - C95c921ae7)
2010. márc. 9. 14:19

a férjem és a kolléganőm szülei.

mindhárman azt mondták, hogy nem rossz, de Ők mindnyájan szeretik a fokhagymát és a citromot is,

de nekem igen büdi a szaga :(

20. Katinkaboszi (válaszként erre: 16. - Bea0824)
2010. márc. 9. 14:17

jó kérdés, de ezt inkább az orvosnak kellene feltenni,

viszont a stent felrakása után a nénikénk még 20 évnél is tovább élt és teljesen más vitte el, no meg a kora is belejátszott.

kipróbálhatjátok, ártani nem fog.

2010. márc. 9. 14:17
Nekem peldaul magas a koleszterinszintem.Szedem ellene a gyogyszert,es minden 3 honapba kell jarnom vervetelre,hogy a gyogyszer,nem karositja-e a majat.Azert gondoltam,hogy ezt a fokhagymas dolgot kiprobalom,mert akkor a koleszterintol,nem meszesednek be az ereim,ha ezt iszom.
18. c95c921ae7 (válaszként erre: 15. - Katinkaboszi)
2010. márc. 9. 14:16

Na..ezt nem szeretem..mert ha hinni kell benne, akkor már furcsa.



Milyen eredmények lettek jobbak a vérképben konkrétan?

2010. márc. 9. 14:15

És aki már próbálta..

Milyen az íze?

2010. márc. 9. 14:12
Ez vajon tényleg jó? Mert a férjemnek volt már 4 szívkatéterezése meszesedés miatt. De mi lesz a levált darabokkal?
15. Katinkaboszi (válaszként erre: 11. - D4a2436008)
2010. márc. 9. 14:12

minden lehetséges, főleg ha hisz benne aki issza.

férjemnek annyiban használt, hogy jobban hall, cseng még a füle, viszont a véreredményei sokkal jobbak már, hát azért ez sem semmi :)

14. c95c921ae7 (válaszként erre: 10. - D4a2436008)
2010. márc. 9. 14:11
Azt hittem a buggyanás, a forrás előtti pillanatot jelenti:)
13. Médy-25 (válaszként erre: 11. - D4a2436008)
2010. márc. 9. 14:10
Egyetértek!!! :)
12. Médy-25 (válaszként erre: 9. - Katinkaboszi)
2010. márc. 9. 14:10
Tök jó!!! :D Érdekes!
11. d4a2436008 (válaszként erre: 9. - Katinkaboszi)
2010. márc. 9. 14:09
En is ezt kaptam.Irjak,hogy egy no,szivmutet elott allt,es ezt itta,es nem kellett muteni,mert az ereibol eltunt a meszesedes.Szerintem,az egeszsegunk,meger annyit,hogy kiprobaljuk.
2010. márc. 9. 14:06
Nekem 70 fokon melegiteni.csak egyet buggyanjon a viz,ugy irtak nekem.Akit erdekel,kuldje el az e-mail cimet,es atkuldom.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook